Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח רע חזק, מאיזור המנוע פוקוס 2012 ידנית.

בנימין 2
שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הריח חזק שאם אני עומד בחוץ ליד האוטו יש ריח חזק.

ולכן אני לא יכול הרבה פעמים להשאיר חלון פתוח או לעשות שהמזגן יקח אויר מבחוץ כי הריח לא נסבל, זה כבר כמה חודשים. וזה בעיקר בהילוך ראשון. כי בנסיעה בשיוט אני יכול לעשות מזגן חיצוני אבל בנסיעה בעיר אני רק מתחיל רמזור וריח רע.

הלכתי למוסך של אגזוזים ואמר לי בטוח זה לא מערכת פליטה, זה לא הריח. והמכונאי אמר שהוא לא רואה נזילות שמן חריגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הריח דומה לביצים סרוחות (גופרית) או אולי לפגר של חיה (חתול, עכבר)?.

הלוואי שדרך המסך ניתן היה להריח ולעזור יותר.

יתכן שהריח נובע משייר שקית ניילוןו שנדבקה אל צע' הפליטה למטה וצריך להרים המכונית ולראות בעין.

אם אכן יש שאריות דבוקות של ניילון, על מע' הפליטה, אז צריך לגרדן בסבלנות עם מברשת פלדה.

מהיכן אתה בארץ?

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רפי על התגובה

אני לא חזק באבחון ריחות. ולא קשור לקורונה.😙

אבל נראה לי יותר גופרית, למרות שהגעתי למוסך של האגזוזים אמר לי מה זה נבילה יש לך פה. אבל נראה לי שאם זה נבילה זה היה נגמר כי חלאס עליה כבר, וגם שזה מתחזק בהילוך ראשון.

אני מבית שמש.

עריכה אחרונה על ידי בנימין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש לי נורת מנוע וקוד תקלה של ממיר

אבל אמרו לי שזה המחלה של האוטו ולא דחוף ולא כדאי להחליף כי לא בטוח שיפתור את הבעייה.

ואם זה ממיר זה יהיה מובן למה זה בעיקר בהילוך ראשון.

ואם זה ממיר ויש ריח זה אומר שהמצב שלו קשה? ומה זה משליך על האוטו.  וכמה העלות.

ואיפה זה מוסך מכונאות עשיתי חיפוש בגוגל ולא מצאתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה במוסך מכונאות היא כל מוסך כללי שלא מתמחה דווקא באגזוזים (או בכל התמחות אחרת).

אני לא מכיר שממיר קטליטי וזה מחלה ספציפית של פוקוס, וגם אם כן - כדאי לך לטפל בבעיות כשהן קטנות, לא לחכות שיצטברו ויהפכו לגדולות. זה, ביחד עם השרשור השני שפתחת מרמז שכדאי מאוד שתיגש למוסך סביר בזמן הקרוב ותקבל הצעת מחיר והסבר על הבעיות.

אם אתה במרכז ומוכן לגשת למוסך מורשה הייתי ממליץ על שי-לי באור יהודה, אם לא אני פחות מכיר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגיע למוסך עם ריח מוזר ברכב ונורת מנוע שמעידה על בעיה במנוע המינימום המתבקש זה להתחבר לסורק ולבדוק תקלה 
מה הקטע של הניחושים.

יכול להיות הרבה דברים כגון מנוע עובד עשיר מדי והקטליטי שורף דלק 

עריכה אחרונה על ידי togi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי היום למכונאי הוא מראה לי שמן על הגיר.

הוא עשה שטיפה בזהירות. ואמר שאני יחזור עוד כמה ימים כי יכול להיות שזה שהחליף לי קלאץ והיה צריך למלאות שמן נשפך לו מבחוץ הרבה.

האמת הריח היה הרבה זמן אבל חלש יותר ולאחרונה ממש חזק. כי כבר שבדקתי פעם אמרו שיש שמן גיר בקטנה. ועכשיו זה התחזק מאוד כי היה הרבה שמן אחרי החלפת קלאץ ומשאבה.

אני יבוא אליו עוד כמה ימים ונראה אם יש נזילה או שמה שהיה פעם זה לפני שהחלפתי את הקלאץ והמשאבה, ולכן נזל.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...