Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח לקבל תוצאות טובות מניקוי רכב, מה אני עושה לא נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 1020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא פחות מה אני עושה לא נכון אלא מה אני מפספס.

אני פועל באותה דרך לנקות את הרכבים האחרים שיש לי בבית ואני מגיע לתוצאות נהדרות, בקצרה - אני נוהג ברכב שבלשון המעטה לא ממש טופל ותוחזק מבחינת נקיון בעבר עד שקיבלתי אותו ויש לו מלא בעיות מהבחינה הזאת, דהיית צבע מהשמש, צבע נראה לא משהו וכו'

אני מתחיל עם מכונת שטיפה, רק מים

אחרי שאני מוריד את כל הלכלוך הגדול אני משתמש באקדח קצף על כל האוטו ושוטף שוב עם המכונת שטיפה,

שוב משתמש באקדח קצף ומתחיל עם שיטת ה2 דליים וכפפת מיקרופייבר ואני עם grit guard בדלי כדי לאסוף את כל הלכלוך.

כרגע משתמש בשמפו של rainax, מחכה לקנות שמפו של כימיקל גייס כי הבנתי שזה מיועד למכונת שטיפה והקצף שאני מקבל מהrainax לא משהו בכלל.

בכל מקרה שוטף את האוטו עם מים אחרי שאני מסיים ואז מייבש עם ג'ילדה

אני שוטף כשמתחיל להתקרר ויורדת השמש או כשנעים בחוץ ויש עננים, ולא משנה מה עדיין תמיד יש סימנים של לכלוך קטנים על האוטו, שלא לדבר על זה שבשמשות ובחלונות אני מנקה מ2 הכיוונים עם ספריי לניקוי חלונות ונייר סופג וזה נראה כאילו יש משהו בתוך שתקוע

אני מבין שכנראה השטיפה לא מספיק אגרסיבית ויש כנראה לכלוך שנמצא עמוק בצבע ובחלונות, מה אני עושה כדי להפטר מהם? אני פחות מבין בכל הקטע של ווקס ופוליש, מה הם עושים ואיך הם יכולים לעזור לי לקבל גימור שלא נראה כמו קיא? 

תודה לעוזרים, אנסה לצרף תמונות שתבינו על מה מדובר

מצרף 3 תמונות, אחת מרכב אחר שניקיתי לפני כמה ימים והוא עדיין נקי יותר ביחס לרכב שהרגע נשטף... התמונה זה בחלון, באחד נראה זוועה ובאחד סביר

IMG_3222.jpg

IMG_3223.jpg

IMG_3225.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Aviv13467 כתב:

ויש כנראה לכלוך שנמצא עמוק בצבע ובחלונות

לא אד כדי כך.. יש מצב שהייתה השחרת חלונות?

זה נראה כמו בעיה מבפנים, אי אפשר להבין מתמונות.. או שזה שריטות, לא מרגישים למגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, _slayer_ כתב:

לא אד כדי כך.. יש מצב שהייתה השחרת חלונות?

זה נראה כמו בעיה מבפנים, אי אפשר להבין מתמונות.. או שזה שריטות, לא מרגישים למגע?

ברכב הזה לא, זהו אני אומר שניקיתי גם מבפנים גם מבחוץ זה כאילו זה בתוך החלון, על הרכב עצמו פחות רואים אבל תאמין לי שיש לכלוך שפשוט לא נתפס במצלמה, הרכב לא מרגיש כאילו הרגע ניקו אותו. ניקיתי את הרכב השני בדיוק אותו דבר והוא יצא נקי ברמה פסיכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה פלסטלינה, גם על החלונות (בעדינות). בשביל חלונות של פוליש ייעודי לזכוכית, אתה יכול לנסות.

פוליש יכול להחזיר לרכב את הברק, אבל מצד שני יכול להחליש את הלכה. אני במקומך הייתי שואל בעל מקצוע.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Adani כתב:

תעשה פלסטלינה, גם על החלונות (בעדינות). בשביל חלונות של פוליש ייעודי לזכוכית, אתה יכול לנסות.

פוליש יכול להחזיר לרכב את הברק, אבל מצד שני יכול להחליש את הלכה. אני במקומך הייתי שואל בעל מקצוע.

זהו, הזמנתי כבר כמה פלסטלינות מהדוד אלי איך שרשמתי את הפוסט. מה לגבי ווקס ופוליש? אני פחות מבין בזה. איך אני משיג ניקיון יותר "אגרסיבי" חוץ מפלסטלינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה מחפש פוליש. 

פוליש למעשה ״מוריד״ שכבה עדינה מהלכה (או מה שמעליה אם יש). תקרא על זה בפורום ותחליט.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שניתן להבין מהתמונות הלקה שלך שרופה, בשביל להחזיר לה את הברק אתה צריך בעל מקצוע עם מד לקה ולהוריד שכבה עבה במידה ונשאר לך מה להוריד, ואז תקבל צבע מבריק ותוכל לשתוף אותו ולקבל את התוצאה שהיית רוצה אחרי שטיפה. 

לקה שרופה אין לה ברק בגלל זה אחרי שטיפה נראה שלא שטפת אותה בכלל. 

לגבי החלונות תעבוד לפי הסרטון הזה וככה תחזיר להם את השקיפות. 

https://youtu.be/cdJX8E5GjEg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לדיטיילר שיבדוק אם ניתן באמצעות פוליש ווקס להחזיר את הרכב למצב טוב. אחריו, תוכל להמשיך ולנקות כמו שאתה מנקה ותהנה מהתוצאות.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא עושה שם זה פשוט לצבוע, אין איך לתקן לכה שרופה.

תיקון יחיד שאפשרי זה פשוט "קילוף" כל הלכה הקיימת בפוליש אגרסיבי ונייר שיוף כמו שעושים פחחים וצביעה מחדש, פריימר + כמה שכבות צבע + כמה שכבות לכה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון חברה

עשיתי פוליש ווקס לרכב ממוצרים שקניתי מאוטו דיפו של מגוואיירס, פאד מאליאקספרס ומטליות מיקרופייבר שהיו כבר בבית שאפשר לקנות מכל סופר בזול, בסך הכל לא משהו מיוחד.

פלסטלינה גנרית שקניתי מאליאקספרס והתוצאות מדהימות

הרכב:

image.thumb.png.7feb6ad65448bc8f85205b8b8f36084d.png

החלונות:

image.thumb.png.c687060d5ab2c225d91a68d66cb0a604.png

עכשיו הבעלים הקודם (אחי הגדול) לא טיפח את האוטו כמו שצריך ונזקים שנגרמו לצבע הם לצערי תמידיים (קילופי שמש, לכה שרופה וכו') אבל לפחות הרכב נראה הרבה יותר טוב.

עשיתי מה שיכולתי מבחינתי חיצונית (כל המזוכר לעיל) ומבחינה פנימית (extracting לכסאות,ריפודים, APC לכל המשטחים ברכב ועוד..)

מודל 2013, שאתחדש ברכב חדש הוא יהיה במצב חדש מהמפעל לא משנה כמה שנים אחזיק בו :)

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Michazzz כתב:

פוליש במכונה? נראה מצוין הצד הזה, איך נראה הצד השני של הרכב?

עם applicator pad, לצערי אין ברשותי מכונה, הרבה כוח ידיים דרוש ורצוי בירה קרה בסוף העבודה.

הצד השני נראה זהה, פשוט בחרתי לא לצלם אותו כי יש קילופי צבע שלא קשורים וכמובן נראה פחות טוב 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...