Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו דור 4 - אם היתי יודע לא הייתי קונה

moshe+
שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, מרק10 כתב:

לדעתי יש קצר בתקשורת בינך לבין מוסך אורן. אני משוכנע ב-100 אחוז שנאמרו לך פרטים נוספים לגבי עניין התקלה.

במידה והמדחס היישן "נטחן" בהחלט מדחס חדש עלול להתפגר גם אחרי חודשים במידה ולא מבצעים תהליך ניקוי יסודי של מערכת המיזוג וכול החלקים הקשורים למערכת המיזוג.

אני רואה שאתם מטילים ספק שזה מה שנאמר אז אשתדל  לתמלל את השיחה שהיתה ביננו בצורה הכי מדויקת שניתן :

אני : אורן , יש לי בעיה עם המיזוג ברכב רנו קליאו 900 סמ"ק ידני שנת 2014 נסע 85,000 ק"מ לפעמים יוצא אויר קר ,לפעמים רק זרזיפים של אויר קר  או שיוצא רק אויר רגיל 

אורן :בעיה ידועה של מדחס

אני : זה לא יכול להיות שסתום או משהו אחר כי סך הכל כן יוצא קור לפעמים ?

אורן : גם אם תשאל אותי אותה שאלה עוד 1500 פעם , הבעיה זה מדחס .

אני :כמה עולה מדחס חדש ?

אורן : 3000 ש"ח 

אני: וואו , אז אולי ניתן לשים משופץ?

אורן : משופץ יחזיק מס' חודשים וגם חדש יחזיק מעמד שנה !!

אני :שנה ?? מה הסיבה ??

אורן :המדחסים האלה מאד בעייתים יש שם חלק שנשחק מהר ולכן לא מחזיקים 

אני :(בהלם , ומבואס מאד ) אוקי תודה .

אח"כ הייתה לי שיחה גם עם ויטאלי שטען אותו דבר ושזה ידוע הגדיל לומר שחדש יחזיק עונה אחת!!  ,רק שהוא לא היה נחרץ שזה מדחס ואמר שאני אביא את הרכב ויבדוק 

זהו ,אין כאן שום קצר בתקשורת הדברים היו ברורים מאד, חד משמעיים ולא היו רעשים בקו :),השתדלתי להביא את הדברים כהוויתם אין לי שום אינטרס להכפיש חס וחלילה את המוסך פשוט מאד נלחצתי בהתחלה מהנתון הזה 

יש לציין שאורן כנראה קצת מיהר לצאת מהמוסך אז יכול להיות שעקב כך קיצר  בתשובות.

לפני 3 שעות, colauti 9 כתב:

אם מתאים לך,ליד חוצות המפרץ יש את האחים דרעי.

הם מקצוענים מאוד אך לא זולים אבל,יש להם פתרונות לכל תקלות מיזוג האוויר.

תודה הפנו אותי למישהו אחר ,אם לא יסתדר אקפוץ גם אליהם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום

שלום לכולם, רק עכשיו השירשור הזה הובא לצומת ליבי.

המוסך ואני מקבלים ביום עשרות, ולפעמים מאות שיחות ביום, שחלק מהאנשים בצד השני רוצים לקבל אבחון והצעת מחיר מחייבת מבלי להביא את הרכב לבדיקה.

למרות שאנחנו אומרים כמה פעמים שצריך להביא את הרכב לבדיקה, וכל השאר זה ניחושים, והבדיקה היא לא מחייבת וללא חיוב בכלל, אבחון מדויק בחינם.

מהצד השני מתעקשים עם הסברים והתנגדויות, ולאחר מכן מתקשרים שוב, ומבקשים לדבר עם מישהו אחר...

המצב הזה מעייף ומבזבז זמן יקר.

פותח השרשור דיבר איתי,ממה שהבנתי  דובר על קליאו 1.2, לאחר שאמרתי לו שצריך לבדוק, והתקלה יכולה לנסוע מכמה סיבות אפשריות וכדאי להביא את הרכב לבדיקה, שאל שוב, "מה זה יכול להיות?"

הסברת שצריך להביא את הרכב לבדיקה, ואמרתי שתקלה כזו יכול לנבוע מכמה סיבות וגם  ממדחס לא תקין...

ואז מתחיל הוויכוח שלא נגמר עוד לפני שניתנה לי הזכות לראות את הרכב, הכל בטלפון,"אבל מילאו גז, אבל החליפו מדחס, אם הייתי יודע לא הייתי קונה, כמה עולה מדחס?

אולי זה לא מדחס? החלפתם הרבה מדחסים? אולי זה שסתום? יכול להיות שאחרי שנה וקצת הולך מדחס?"

בקליאו 1.2 היתה "מחלה" של מדחסים שלא מחזיקים זמן רב ובסרק לא היה קירור, אני הנחתי שזו התקלה המתוארת.

העצה שלי לכולם, כדי למנוע אי הבנות כאלו, היא להגיע עם הרכב למוסך לקבל אבחון, כל שיחות הטלפון מיותרות.

חג שמח

אורן

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי ניג'וס ( מבלי חלילה לייחס מין דבר שכזה לפותח ), דומה שניסיתי לנהל מול מוסכניק שיחסינו היו מעבר ליחסי קליינט בעל מקצוע, מכאן ההעזה, שנתקל בתגובה הדי מתבקשת : אנחנו חברים, ודווקא בשל כך אני אומר לך, גם רופאים גם גרז'ניקים לא יכולים לעשות דיאגנוזה בלי החולה מולם, רוצה רצינות תביא האוטו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, אורן שרותי רכב כתב:

שלום לכולם, רק עכשיו השירשור הזה הובא לצומת ליבי.

המוסך ואני מקבלים ביום עשרות, ולפעמים מאות שיחות ביום, שחלק מהאנשים בצד השני רוצים לקבל אבחון והצעת מחיר מחייבת מבלי להביא את הרכב לבדיקה.

למרות שאנחנו אומרים כמה פעמים שצריך להביא את הרכב לבדיקה, וכל השאר זה ניחושים, והבדיקה היא לא מחייבת וללא חיוב בכלל, אבחון מדויק בחינם.

מהצד השני מתעקשים עם הסברים והתנגדויות, ולאחר מכן מתקשרים שוב, ומבקשים לדבר עם מישהו אחר...

המצב הזה מעייף ומבזבז זמן יקר.

פותח השרשור דיבר איתי,ממה שהבנתי  דובר על קליאו 1.2, לאחר שאמרתי לו שצריך לבדוק, והתקלה יכולה לנסוע מכמה סיבות אפשריות וכדאי להביא את הרכב לבדיקה, שאל שוב, "מה זה יכול להיות?"

הסברת שצריך להביא את הרכב לבדיקה, ואמרתי שתקלה כזו יכול לנבוע מכמה סיבות וגם  ממדחס לא תקין...

ואז מתחיל הוויכוח שלא נגמר עוד לפני שניתנה לי הזכות לראות את הרכב, הכל בטלפון,"אבל מילאו גז, אבל החליפו מדחס, אם הייתי יודע לא הייתי קונה, כמה עולה מדחס?

אולי זה לא מדחס? החלפתם הרבה מדחסים? אולי זה שסתום? יכול להיות שאחרי שנה וקצת הולך מדחס?"

בקליאו 1.2 היתה "מחלה" של מדחסים שלא מחזיקים זמן רב ובסרק לא היה קירור, אני הנחתי שזו התקלה המתוארת.

העצה שלי לכולם, כדי למנוע אי הבנות כאלו, היא להגיע עם הרכב למוסך לקבל אבחון, כל שיחות הטלפון מיותרות.

חג שמח

אורן

לצערי הדברים לא מדויקים בכלל ,אמרתי במפורש שהרכב הוא 900 סמ"ק ידני ,לא אמרתי שהחליפו מדחס אלא שהמזגן מקרר אבל בקושי ,התשובה הייתה חד משמעית שהבעיה במדחס ולא נאמר בשיחה עם אורן שהבדיקה חינם ולהביא את הרכב אבל  זו חצי בעיה, הבעיה המהותית יותר הייתה הטענה החד משמעית שמדחס צריך להחליף פעם בשנה ,לא היה שום ויכוח הייתה שיחה שלקחה לא יותר מדקה וחצי, הסיבה שכתבתי את הפוסט הייתה כי באותו רגע הצטערתי  על הרגע שרכשתי את הרכב אם צריך להוציא כל שנה 3000ש"ח על מדחס.

בכל אופן הייתי היום במוסך חשמלאות רכב ומיזוג מולי - בחיפה , החליף שסתום מזגן  וביינתים המזגן מקרר מצוין וגם בעמידה .

אז תודה רבה לכולם על העצות ,העידוד והרצון לסייע.

חג שמח

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, moshe+ כתב:

לצערי הדברים לא מדויקים בכלל ,אמרתי במפורש שהרכב הוא 900 סמ"ק ידני ,לא אמרתי שהחליפו מדחס אלא שהמזגן מקרר אבל בקושי ,התשובה הייתה חד משמעית שהבעיה במדחס ולא נאמר בשיחה עם אורן שהבדיקה חינם ולהביא את הרכב אבל  זו חצי בעיה, הבעיה המהותית יותר הייתה הטענה החד משמעית שמדחס צריך להחליף פעם בשנה ,לא היה שום ויכוח הייתה שיחה שלקחה לא יותר מדקה וחצי, הסיבה שכתבתי את הפוסט הייתה כי באותו רגע הצטערתי  על הרגע שרכשתי את הרכב אם צריך להוציא כל שנה 3000ש"ח על מדחס.

בכל אופן הייתי היום במוסך חשמלאות רכב ומיזוג מולי - בחיפה , החליף שסתום מזגן  וביינתים המזגן מקרר מצוין וגם בעמידה .

אז תודה רבה לכולם על העצות ,העידוד והרצון לסייע.

חג שמח

תודה לך על העדכון. 

חלק חשוב מהשרשורים והבעיות כאן הוא נושא הפידבק. 

לצערנו אין כמעט משתמשי פורום שחוזרים הנה לאחר פתרון הבעיה לצורך עדכון ופידבק. 

ועל כך מגיע לך כל הכבוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם קליאו 0.9 משנת 2014 נסעה כ130 אלף קילומטר. 

המזגן לא מהטובים שפגשתי אבל עובד תקין ומקרר.

בימים רגילים עובד כמעט בכל נסיעה, בחורף יוצא פה ושם שאני לא מפעיל אותו.

מעולם לא הוחלף מדחס ולא הוחלף שסתום.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, moshe+ כתב:

בסופו של דבר מגרש המכוניות  ממנו קניתי את הרכב ,לקח אחריות על התקלה

מעריך שהתיקון היה סביב 1000 ש"ח 

אין מה לעשות עם הערכה וזה אומר שאתה לא יודע. 

כל המהומה וזה נסגר בתיקון של שסתום ספיקה של מדחס, שאפילו לא שלמת את התיקון? 

העיקר שנפתר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב. יש ריקול בנושא המדחס, שווה לבדוק.

215AA572-C611-4F55-B6FF-722F8CDE374D.thumb.png.ee93364cce94f585f00996be3b3c8a9a.png

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yulianx כתב:

אגב. יש ריקול בנושא המדחס, שווה לבדוק.

215AA572-C611-4F55-B6FF-722F8CDE374D.thumb.png.ee93364cce94f585f00996be3b3c8a9a.png

ממש מוזר -- גם אצלי עם קליאו (0.9) ראיתי את זה, התקשרתי לזימון תורים - קבוע לי תור, העבירו אותי למוסך לוודא שיש מדחס - במוסך אמרו שאין ריקול ולא צריך לעשות כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי 

נכנסתי לאתר של קרסו ראיתי שיש ריקול למדחס גם למס' הרכב שלי ,התקשרתי על מנת לברר את הנושא ונאמר לי שזו טעות ,יש באג במערכת שמראה שיש ריקול אבל זה לא נכון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...