Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב נמוך (עד ה15k), אמין שידע להתמודד מול נסיעות ארוכות

dtamish
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי המאזדה 3 - באופן מפתיע היא משמעותית זולה יותר מהסוזוקי שעלתה פה, הניסאן ובטח הקורולה. 10-12k ל2009, גם לרכבים עם קילומטראז' סבבה. מנסה להבין איפה הקצ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצע רב בזכות עבר ליסינגי . איננה חסכונית בדלק אבל דלק זה לא הכל .

האם ראית דור ראשון או שני של מאזדה 3 משנת 2009 ? 2009 היא שנת מעבר הדגם.

שוב - אם תמצא שמורה היטב , לך על זה אבל אל תתלונן אח"כ על הדלק 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הטידה מקרוב (אבי מחזיק אחת מ2009) ועוד חבר שקנה בהמלצתי,

טיפולים ביבואן יקרים מאוד, במוסכים אחרים אחזקה ממוצעת, שוב הרכב יחסית למשפחתיות נוח וחסכוני.

מאזדה 3, אמינה להפליא אבל מזגן חלש יחסית בשנים הראשונות, ונוחות נסיעה בינונית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי הנוחות של הטידה לאור ניסיון בן  שנתיים אצל בתי ובעלה .

לי יש כבר 11 שנה מאזדה 3 דור ראשון והטידה אכן נעימה יותר לנסיעה בעיקר מבחינת השקט.

לי אין תלונות על המזגן של המאזדה.

מאזדה 3 אמינה להפליא ? אפשר לראות בשרשור אחזקה שלי על הדגם . מנוע וגיר בהחלט אמינים .

האוטו עם 223000 ק"מ על המנוע והגיר המקוריים ואם אשתי לא תכריח אותי להחליף אותו , אמשיך איתו.

בשאר המנגנונים הצטברו תקלות עם השנים .

בולמי זעזועים , חיישני חמצן , ציריות , משולשים (טעות שלי שהרכבתי חליפיים)  , סלילי הצתה , חלונות חשמל , פנסים אחוריים שהעלו אדים ועוד.

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציע שתי אלטרנטיבות שהייתי בוחן

1.6 אוטומט 301/c-elysse

מנוע TU אמין מאוד וגיר Al4 בגרסאות האחרונות שלו שעל פי חו"ד חברי הפורום דיי סביר והתקלות בו כבר פחות נפוצות וזולות לתיקון.

ב15 אלף שקל אפשר למצוא רכב מ2014-2013 עם +-100,000 קילומטרים.

בהשוואה לטידה או קורולה 2008 אני מהמר שעלויות האחזקה יהיו זולות יותר בגלל פחות בלאי שותף (בולמי זעזועים, תפוחים, משלולשים וכו...) ותזכה לנוחות טובה יותר ורכב חדש וחדיש יותר.

או אופל קורסה 1.4 אוטומט.מ

שהגיעה עם מנוע דיי בסיסי ואמין וגם דיי חסכוני וגיר אייסין Af13 שלא ידוע כבעייתי יחסית לסופרמיני היא מרווחת ותתאים גם ל4 מבוגרים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...