Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב עד 33K

Vaitz
שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז כפי שמצויין בכותרת, אני מעוניין בקניית רכב בתקציב של סביב ה30K~33K גג. בעיקרון חשבתי על פיאט 500 גם כי חשוב לי העיצוב וגם כי הבנתי מהפורום הנפלא הזה, שמדובר ברכב יחסית אמין אם כי לא ברור מה הדעות לגבי גיר רובוטי. יש אנשים שמציינים שהגיר לא נורא ושזה עניין של ״ניסוי ותהייה״ עד שמתרגלים ויש שאומרים שמדובר בגיר איום ונורא, אז אני לא באמת לאיזה כיוון ללכת. הלב אומר - פיאט, הראש אומר - i10/פיקנטו סביב המכוניות הללו שפחות יפות בעיני ובעלות עיצוב שגרתי מדי. ניסיתי לחשוב על אופציות אחרות וחשבתי על אופל אדם (אמרתי שהעיצוב חשוב לי?), אבל קצת קשה למצוא בתקציב שלי. היום יצא לי להתייעץ עם מישהו שיש לו יונדאי i10 וכששאלתי אותו מה הוא חושב על הפיאט 500, הוא עיקם פרצוף כאילו מדובר במינימום סוסיתא. הנה פיאט שמצאתי, האם הנתונים היבשים בסדר? אמרה שמתחייבת בגיר, מנוע ושילדה ומוכנה לרדת במחיר קצת. בעיני רכב יפייפה. לגבי ציפיות מהרכב המיועד: נסיעות קצרות לעבודה והביתה ואחת לחצי שנה נסיעה לאילת. אז אחרי ההקדמה הארוכה, אשמח לסיוע. 

עריכה אחרונה על ידי Vaitz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הגיר, הקוראניות יהיו נעימות יותר וחזקות.

צריכת דלק תהיה עדיפה ב500, שים לב מכסה כרית אוויר לנסוע נוטה להתעוות ולכן לא יושב צמוד לאר הדשבורד.

מעבר לזה המנוע ב500 נחשב לאמין וכךצגם הרכב עצמו. לא שמעתי בעיות מיוחדות לגבי הגיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, yulianx כתב:

מבחינת הגיר, הקוראניות יהיו נעימות יותר וחזקות.

צריכת דלק תהיה עדיפה ב500, שים לב מכסה כרית אוויר לנסוע נוטה להתעוות ולכן לא יושב צמוד לאר הדשבורד.

מעבר לזה המנוע ב500 נחשב לאמין וכךצגם הרכב עצמו. לא שמעתי בעיות מיוחדות לגבי הגיר.

בהנחה ואני מוצא פיאט 500 שמורה ומטופלת, האם היא תספיק לנוסע יחיד לאילת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ גם להעיף מבט על רנו טווינגו. מנוע טורבו קצת יותר חיי ושמח וגיר דו מצמדי נעים יותר ואפשר לקבל אותה עם גג נפתח.

סה"כ ה500 היא מיני קלאסית עם קצת פרימיום ושיק. היא פחות פרקטית מבחינת המקום מאחורה ובגלל שיש לה שתי דלתות אבל מצד שני היא מביאה איתה קצת יותר שיק ואיכות מרכבי מיני אחרים.

בגדול אין בעיה אם נסיעה לאילת ברכב יש מקום לאדם ומזוודה ואפילו שניים הרכב יסחוב זה לא יהיה נעים כמו ברכב גדול יותר אבל ככה זה עם כל המכוניות הקטנות.

לגבי הגיר אתה צריך לנסוע בו כדי להבין אם זה בשבילך ואם אתה יכול להסתדר איתו אני אישית לא מסתדר עם גיר רובוטי אבל כל אחד והסיר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאילת אין שום בעיה, למנוע אין בעיה לנסועה במהירות גבוהה בכביש 6 למשל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...