Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנהג הפוגע לא מודה באשמה - מה הסיכוי שלי בתביעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום היקרים, עזרתכם נחוצה.

לפני כחודש נסעתי רוורס ב1-2 קמש בחניון של מגרש כדורגל בשכונת מגורים שקטה בראש העין.

פתאום היה בום אדיר. מסתבר שהיה רכב שהשתולל בחניון ונסע במהירות אדירה ופגע בי. 

אגב מרוב עוצמת הפגיעה הוא לא היה מאחורי הרכב בעת הפגיעה אלא עף עוד עשרה מטרים קדימה (מה שגרם לי להיבהל נורא כי לא הבנתי ברגעים הראשונים במה פגעתי).

כשיצאתי מהרכב, הבחור הפוגע היה בשוק ואמר שהוא מצטער.

אמרתי לו שהכל בסדר והעיקר שאין נזק בגוף.

לאחר חילופי דברים ומסמכים פתאום הגיעו כמה חברים שלו, שכנראה שכנעו אותו לשנות גרסה.

בדיעבד הסתבר שצדקתי. היום התקשרו מהחברת ביטוח ומסרו לי שהוא לא מודה באשמה ושאם אני רוצה אז ללכת לתביעה או להפעיל ביטוח.

צירפתי תמונות שלי (קליאו אדומה) ושלו (פיקנטו אפורה).

השאלה שלי אליכם- מה הסיכוי שלי בתביעה.

יש לציין שלקחתי רוורס ולא ראיתי כלום. לדעתי הוא טס שם בחניון על איזה 50 קמש. אם לא יותר. ניתן לראות את עוצמת הפגיעה אצלו.

יש לציין שיש לי גם 2 עדים (ואי אפשר לדעת את מי הוא יביא).

האם כדאי ללכת לתביעה? יש פה קייס?צרף קובץ קיים

שווה את כל הווג'ראס הזה מאשר להפעיל ביטוח וזהו? (מבין את המשמעויות כולל העלאת הפרמיה).

51E6F063-2311-4E38-A76E-CBB91FDC5A30.JPG

873ea7c2-6fd5-420b-b83c-1c3c4e07e5e8.JPG

IMG-4989.jpg

IMG-4990.jpg

IMG-4991.jpg

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי על מי האשמה אני לא יודע. 

אם ברור לך שאם תוכח גרסתך הנהג השני יימצא אשם, תבדוק אם יש שם מצלמות אבטחה. בהרבה מגרשים עירוניים יש מצלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בקליאו האדומה - פגיעה מאחור.  בלבד.  אפילו לא בפינה מאחור.

בפיקנטו האפורה - פגיעה בצד.

הקליאו האדומה נסעה רברס ואז פגעה באפור.  גם אתה מודה בזה.  לא חושב שיש הרבה שאלות מי אשם.

הבעיה שלך אינה בכך שהוא לא מודה באשמה (ודי בצדק) אלא בזה שאני מניח שהוא הולך לתבוע אותך על הנזק שנגרם לו וכנראה הרבה יותר משמעותי מהנזק שנגרם לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, נראה שיצאת מהחנייה ולא נתת זכות קדימה.

משהו שקפץ לי לעיינים שאולי היה יכול למנוע את הסיטואציה אם הדלקת את האורות? כי בתמונה אצל קיה הם דולקים ואצלך לא.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

45.   נוהג רכב לא יסיעו אחורנית אלא אם יש צורך בכך, ובמידת הצורך, ולאחר שנקט באמצעים הדרושים בנסיבות הקיימות כדי למנוע –

(1)   סיכון או פגיעה;

(2)   הטרדה או הפרעה.

בנוסף לזה אתה אומר שבמהלך הנסיעה אחורנית גם לא ראית מה קורה מאחוריך.

אם (וזה חתיכת אם) תצליח להוכיח שהרכב השני נהג במהירות שאינה סבירה והשתולל, עדיין כנראה תקבל את האחריות לתאונה, והוא יקבל אשם תורם.

אם לא תצליח להוכיח את ההשתוללות תהיה אשם בתאונה, אולי עם אשם תורם קטן שלו.

על סמך מה אתה קובע שהוא נסע על 50 קמ"ש? הערכה אישית שלך? של העדים? מה ההכשרה המקצועית שיש בידי מי מכם כדי לקבוע דבר כזה?

אני מצטרף להערכה של @dani666 - הבעיה הגדולה תהיה אם וכאשר הוא יתבע אותך (או הביטוח שלו)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, cfir71 כתב:

יש לציין שלקחתי רוורס ולא ראיתי כלום.

אתה פחות או יותר מודה באשמה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד,

הסתכלתי אחורה כמו תמיד, אורות דולקים כמובן.

לא ראיתי כלום, כלומר לא היה אף גורם שיפריע לרוורס. 

הוא הגיע במהירות אדירה. מעוצמת המכה עף עוד כמה מטרים קדימה. עשה זיג זגים בחניון במהירות גבוהה (זה לדברי 2 העדים).

לגבי אם הוא יתבע אותי על הנזק - גם אם אצא אשם - יש ביטוח מקיף לדברים האלה.

ואגב, בדיוק בשביל זה אני מתייעץ אתכם.

פשוט זה שפגע בי לא היה מספיק גבר לקחת את זה על עצמו.

לכן אני שואל פה האם כדאי ללכת למשפט או לגמור את זה בהפעלת הפוליסה.

עריכה אחרונה על ידי cfir71

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדים שלך אינם בוחני תנועה ולא יכולים לקבוע מהירות. הם כן יכולים להעיד שזיגזג ולקבוע היכן עצר, ואז אתה יכול למדוד בשטח ולקבוע את מרחק הבלימה בתור ראיה מוחשית.
צילום הזירה גם יעזור.
בעיקרון בית המישפט נוטה להטיל את האשמה על זה שנסע לאחור, רק במקרה של נסיעה פראית במיוחד של הצד השני, הכף נוטה לטובתך.
בדרך כלל אנחנו הולכים למשפט לבד אבל לך יש עדים שזה מאוד עוזר.
תמסור את כל הנתונים, התמונות והעדויות לחברת הביטוח, הם על סמך ניסיונם יודעים טוב לייעץ מתי כדאי לתבוע ומתי לוותר.
הנזק לצד ג' ניראה לא זול בכלל וסיכוי טוב שתקבל תביעה

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, cfir71 כתב:

שלום לחברי הפורום היקרים, עזרתכם נחוצה.

לפני כחודש נסעתי רוורס ב1-2 קמש בחניון של מגרש כדורגל בשכונת מגורים שקטה בראש העין.

פתאום היה בום אדיר. מסתבר שהיה רכב שהשתולל בחניון ונסע במהירות אדירה ופגע בי. 

אגב מרוב עוצמת הפגיעה הוא לא היה מאחורי הרכב בעת הפגיעה אלא עף עוד עשרה מטרים קדימה (מה שגרם לי להיבהל נורא כי לא הבנתי ברגעים הראשונים במה פגעתי).

כשיצאתי מהרכב, הבחור הפוגע היה בשוק ואמר שהוא מצטער.

אמרתי לו שהכל בסדר והעיקר שאין נזק בגוף.

לאחר חילופי דברים ומסמכים פתאום הגיעו כמה חברים שלו, שכנראה שכנעו אותו לשנות גרסה.

בדיעבד הסתבר שצדקתי. היום התקשרו מהחברת ביטוח ומסרו לי שהוא לא מודה באשמה ושאם אני רוצה אז ללכת לתביעה או להפעיל ביטוח.

צירפתי תמונות שלי (קליאו אדומה) ושלו (פיקנטו אפורה).

השאלה שלי אליכם- מה הסיכוי שלי בתביעה.

יש לציין שלקחתי רוורס ולא ראיתי כלום. לדעתי הוא טס שם בחניון על איזה 50 קמש. אם לא יותר. ניתן לראות את עוצמת הפגיעה אצלו.

יש לציין שיש לי גם 2 עדים (ואי אפשר לדעת את מי הוא יביא).

האם כדאי ללכת לתביעה? יש פה קייס?צרף קובץ קיים

שווה את כל הווג'ראס הזה מאשר להפעיל ביטוח וזהו? (מבין את המשמעויות כולל העלאת הפרמיה).

51E6F063-2311-4E38-A76E-CBB91FDC5A30.JPG

873ea7c2-6fd5-420b-b83c-1c3c4e07e5e8.JPG

IMG-4989.jpg

IMG-4990.jpg

IMG-4991.jpg

שרטוט של הזירה וכיצד קרתה התאונה יסייע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן התייעצתי פה. נפלתי על בן אדם חרא

שבהתחלה עוד התנצל... אבל כנראה היו כמה "יועצים" שהלכו על זה שנסעתי רוורס ואמרו לו לא להודות באשמה.

בקיצור אתם אומרים לוותר ?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...