Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ממקום העבודה : יונדאי איוניק / סקודה אוקטביה מנוע 1.0 / סיאט אטקה

דן_1532
שימו לב! השרשור הזה בן 1220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מקבל רכב מעבודה וצריך לבחור מבין שלושת האפשרויות: יונדאי איוניק / סקודה אוקטביה מנוע 1.0 / סיאט אטקה 1.5

חשוב לציין שמבחינת מקום העבודה, אין אצלי פגיעה בברוטו או בהפרשות הפנסיוניות , ההבדל רק בשווי מס.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיוניק תהיה הכי חסכונית - אם זה משנה לך בכלל.

את האוקטביה החדשה טרם ניסיתי אבל היא אמורה להיות נוחה ומרווחת מהדור היוצא. הנדסת האנוש לעומת זאת נפגעה בגלל שתפעול פונקציות רבות עבר למסך המגע כולל תפעול המזגן.

האטקה הכי מרווח ומציע נוחות נסיעה טובה. אבזור הבטיחות שודרג קצת לפני מתיחת הפנים והביצועים טובים. אישית אם אין הבדל בתשלום הייתי בוחר באטקה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך ברכב?

מה אופי הנסיעות?

האם אתה מוגבל מבחינת תקציב דלק?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצרכים שלך? אתה רווק עם חתולה, נשוי עם שלושה ילדים? מתחזק זוגיות עם תומכת עשירה? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מה, אם אין לך פגיעה בשכר, אני מניח שהשווי מס יהיה זעום והאטקה היא הכי הרבה אוטו כמו שאמרו לך. אם חיסכון לא פונקציה עבורך, אז בכלל אין מה לחשוב יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה הצרכים, רווק ללא ילדים בשלב זה, נוסע בעיקר לבדי.

ההבדל מבחינתי זה רק שווי המס בין הרכבים.

יצא לי לקרוא שהאוקטביה מאוד חסכונית וטכנולוגית, האם האטקה גם כן כזו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לסופר מיני או לג'יפון קטן כמו ארונה\קאמיק?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר במה שאמרתי, אם אתה לא ממש צריך רכב משפחתי לדעתי סע לסוכנויות תתרשם, ותקח את הרכב שאתה מתחבר אליו הכי טוב,

אני הייתי הולך על האטקה בעיקר בגלל המרווח, יחידת ההנעה וההנאה מנהיגה, כאן לפחות הוא הכי מעניין בשבילי,

אם לך ניהוג וכח מנוע פחות מדגדג אז תבדוק את האוקטביה החדשה, מבחינה עיצוב וטכנולוגיה היא לא רעה,

אמנם אני בכלל לא מתחבר לרכבים היברידיים, אך לך אולי זה כן יקרוץ החשמול הזה, כך ששווה גם לבדוק את.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת משנה את התמונה.

אני עדיין חושב שמבין אלה הייתי בוחר באטקה, וגם אני רווק ללא ילדים שנוסע 99% מהזמן לבד, נוהג באחות הנמוכה סיאט לאון.

האוקטביה חדישה יותר מהאטקה ומצויידת במולטימדיה יותר מתקדמת, שקעי USB טייפ C, וגם שקע אחד ליד המראה המרכזית לחיבור מצלמת דרך.

גם אני מציע לבדוק אם תוכל לקחת רכב קטן יותר, סופר מיני או פנאי קטן כמו שהציע @dorsht, כמובן שזה רלוונטי במידה וזה יחסוך לך משהו או שתרוויח ככה שכר גבוה יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 11.12.2020 בשעה 12:29, Mike808 כתב:

האוקטביה חדישה יותר מהאטקה ומצויידת במולטימדיה יותר מתקדמת, שקעי USB טייפ C, וגם שקע אחד ליד המראה המרכזית לחיבור מצלמת דרך.

באטקה המעודכנת אותה מערכת מולטימדיה עם 8.25" (בהנחה שמדובר באמבישן של אוקטביה וסטייל של אטקה) ואותם שקעי USB-C גם מקדימה וגם ליושבים מאחור (פרט לשקע למצלמה).

קח בחשבון שאטקה מגיעה עם תאורת Full LED מקדימה, לעומת תאורת LED רפלקטיבי באוקטביה אמבישן.

הייתי בהתלבטות דומה, אבל מול אוקטביה 1.5 ועדיין בחרתי באטקה המחודשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...