Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מישהו שיש לו גישה לחומר טכני של טויוטה יאריס?

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כן, אשמח לעזרתכם. אני מחפש נקודה בדשבורד או סמוך ביותר אליו, שיש עליה +12V כאשר תיבת ההילוכים משולבת למצב רוורס. דרוש לי לצורך התקנת מצלמת רוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויטה יש אתר ייעודי למידע עבור כל רכב לפי מספר שילדה. הגישה לאתר עולה תשלום, אך בשעה שעולה 4 אירו תצליח להוריד כל מה שתרצה.

https://www.toyota-tech.eu/

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lior134 כתב:

נורת רוורס תעשה את זה מעולה אין למה לחפש משהו אחר

נכון, אבל נורת הרוורס היא בחלק האחורי של הרכב ואני צריך נקודה בדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, avz כתב:

נכון, אבל נורת הרוורס היא בחלק האחורי של הרכב ואני צריך נקודה בדשבורד.

אם אתה מתקין מצלמת רוורס, שהיא יושבת בחלק האחורי של הרכב - מדוע אתה צריך לחבר אותה בקדמת רכב?

בכל המקרים החיבור של 12V מתבצע באמצעות נורת הרוורס. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני צריך חיווי של +12V למערכת מולטימדיה כדי שתציג את התמונה מהמצלמה על המסך. מכיוון שאני לא מעביר את הכבל של המצלמה לכל אורך הרכב, אלא משתמש במשדר שצמוד למצלמה ומקלט שצמוד למערכת, אני צריך את הנקודה, כאמור, מלפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. אם כך - אני בספק אם יש אחד כזה, אלא אם הוא מחובר למחשב הרכב שנותן את הסיגנל לכך.

הייתי נעזר באתר שפרסמתי בהודעה למעלה (Toyota-Tech) ולראות מאיפה מגיע החוט של הרוורס ועוקב אחריו.

בלי קשר - למה ההחלטה להשתמש במקלט/משדר לטובת המטרה הזו? העברת כבל היא לא משימה כל כך מורכבת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק עם רב מודד האם יש סיגנל אור רוורס במחברי חשמל של הרדיו. 

אם לא, אז יהיה חוט אור רוורס במחברים של הקיק פנאל צד נהג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Fraysa כתב:

בלי קשר - למה ההחלטה להשתמש במקלט/משדר לטובת המטרה הזו? העברת כבל היא לא משימה כל כך מורכבת.

לפי מה שראיתי - זה עסק מורכב למדי, בין היתר בגלל שהמצלמה מורכבת על הדלת האחורית. 

לפני שעתיים, danniel כתב:

בדוק עם רב מודד האם יש סיגנל אור רוורס במחברי חשמל של הרדיו. 

אם לא, אז יהיה חוט אור רוורס במחברים של הקיק פנאל צד נהג. 

אין כל סיבה שיגיע מתח מהרוורס לרדיו הקיים. זה רדיו רגיל, לא מולטימדיה. 

למה אתה קורא "קיק פאנל"?

עריכה אחרונה על ידי avz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים יש הכנה גם ברדיו רגיל. 

קיק פאנל זה הפלסטיק התחתון שמכסה את קורה A ליד רגל שמאל של הנהג. 

הנה דוגמא (הפאנל שבו יש את הידית פתיחה השחורה):

Image 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זו לא משימה כלכך מורכבת להשחיל חוט, יש שרוול ייעודי, קצט אקרובטיקה ואולי קולב\חוט חשמל ואתה מסודר (עשיתי משהו דומה לזה ברכב של ידידה ממש לפני כמה שבועות).
לגבי מקור מתח - החוט של אור רוורס מגיע מקדמת הרכב, אתה יכול לראות באיזה צבע החוט בחלקו האחורי של הרכב ולעקוב אחרי הצמה שכנראה תגיע בדיוק לאן שדניאל שלח אותך, בסוף לנורות האלה יש פיוזים - אז החוטים חייבים לעבור משם.
(תוהה מתי יגיע היום שנסתפק בשני חוטים ובקר canbus לתאורה האחורית ונחסוך את צמות הענק).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...