Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות רכב קטן עד 20K

dying for license
שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש עבור אבי רכב בסכום שלא יעלה על ה20,000 ש"ח כולל ביטוח חובה וצד ג'

מקריאה בהודעות ישנות העלו שמות הרכבים הבאים:

1)פורד פיאסטה.

2)סובארו ג'סטי.

3)פיאט פונטו.

4)דיאטסו שרייד.

עוד המלצות יתקבלו בשמחה אך המטרה בהודעה היא לצאת עם דגם אחד שיתאים.

הדרישות מהרכב:

הרכב יעשה בממוצע כ40 קילומטר ביום ועל כן מתבקשת תצרוכת דלק נמוכה

רצוי שהאוטו יהיה אמין כי לאבי אין מושג בתיקוני רכב וזה יהיה כ"חצי אוטו ראשון שלי" כי אני ינהג עליו

לאחר שאבי יסיים את העבודה והידע שלי הוא רק תיאורטי מהפורום :idea: , כמו כן נהג חדש.

האוטו לא צריך להיות מפואר ובתקציב הנ"ל גם בטוח לא יהיה אבל הגה כח ומזגן נכנסות גם לדרישות.

הנסיעות הן ברובן מחוץ לעיר.

מקווה שלא החסרתי מידע

אלדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת אקלים ו-ABS אתה גם רוצה? (ציניות..)

20 אלף זה לא תקציב רב. קח בחשבון שהרכבים שציינת בהתאם לתקציב הם בד"כ בשנתונים של 90 - 94 ככה ובשנים האלו לא היה אבזור מי יודע מה. דייטסו שרייד למשל - תשמח אם תמצא אחת אוטומטית בלי הגה כוח (הזרקה כמובן). קח בחשבון גם רכב שיעלה טיפה יותר יקר אבל בא גם עם הגה כוח וגם אוטומט - קאיה פרייד - רכב טוב מאוד, לדוד שלי יש כזה והוא מאוד מרוצה מהרכב וגם מבחינת אחזקה ודלק הוא לא יקר בכלל.

בקיצור - בשביל עוד נוחות תצטרך להוסיף בין עשרת לחמשת אלפים אם תרצה רכב גם אוטומטי וגם הגה כוח.

ליאור

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש העדפה לאוט' כמובן אבל בסכום הזה זה מגביל את ההיצע של המכוניות ולכן ידני נחשב גם לאופציה ,ואפילו אופציה טובה .

ובקרת אקלים? גם זה לא יעזור לאקלים שלנו :wink: .

ונאמר שהדרישה להגה כח יורדת ,משפר את המצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחת מהאופציות שנתת לא מציעה הגה כוח, וכדאי להוריד את הדרישה הזו. אם מדובר ברכב קטן וקליל, זה באמת לא כל כך הכרחי.

כמו כן, כדאי לוותר על גיר אוטומטי. ברכב ישן שכזה, גיר אוטומטי הוא מקור פוטנציאלי לבעיות גדולות. לך על גיר ידני, עדיף גם מבחינת צריכת דלק.

כל הרכבים שציינת הם אופציות טובות לדעתי, בהתאם לדרישות ולתקציב.

מבינהם, הייתי בוחר בפונטו. אמינות סבירה בהחלט, נוחה יחסית, זריזה וחסכונית בדלק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם אני שואל הרבה אבל כמו שציינתי הידע שלי מוגבל מאד ואני פונה לחכמים ממני.

אם בפונטו עסקינן אז הבנתי שקיימים מספר דגמים.

המלצה מסוימת?

הבנתי שיש הבדלים בכמות הסוסונים שלהם 55 , 60 ו75 משמעותי ?

ולמרות שהאוטו המבוקש ילקח לבדיקה לבטח

מה צריך לחפש או מה נקודות התורפה של הפונטו?

תודה על כל התגובות עד עכשיו.

אלדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים שציינת מציינים את הספק המנוע המותקן בפונטו.

לנו הייתה פונטו 60 (אני חושב שהיא היתה SX, לא בטוח...) והיא לא הרגישה חסרת כוח במיוחד.

מה לחפש? אין מחלות ידועות, לפחות לא לי. בדוק כי רדיאטור החימום הפנימי עובד וכי מערכת החשמל תקינה לחלוטין (אורות, מזגן, חלונות).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיהטסו סיריון 1000 סמ"ק מהשכרה או ליסינג, שנת 99.

אתה קונה אותה ב 17-19 אלף ש"ח ומקבל יופי של אוטו, אמין,חסכוני, חדיש, עם מזגן (ללא הגה כח אבל באמת שלא צריך, בטח אם רוב הנסיעות הן מחוץ לעיר.),כריות אויר, הזרקה, וכו.

אם אתה מתעקש על אוטומטיות, אז אותו רכב רק אוטומטי, יעלה 23-25 אלף ש"ח.

בהצלחה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שלפונטו יש "חצי הגה כוח", נהגתי על פונטו היום, אפשר לחיות עם זה.

ואל תהיו כ"כ פסימים! למה 90 עד 94? לדעתי פונטו זה הרכב הכי מתקדם שהוא יכול להביא בתקציב הזה (פונטו 95, תעלה כ-15 אלף).

באמת אל תהיו פסימים, הוא ביקש רכב קטן, לא ביקש משפחתית, מחירון של אוטו קטן ממוצע משנת 90 הוא הרבה פחות גם מ10 אלף ש"ח.

שורה תחתונה, הפונטו מרווחת, נוחה, נראית חדשנית (רק נראית כנראה...) בעצם אונו בגוף חדש וגדול יותר, חלקים זולים- פיאט.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...