Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה ספייס 2020 רעשי רקע בדיבורית

sh16
שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אבא שלי קיבל חודש שעבר טויוטה קורולה ספייס חדשה, וישנם רעשי רקע בדיבורית אשר נשמעים כמו רעשי רוח. 
הנהג שומע את השיחות באופן קטוע ואנשים בשיחות שומעים את הנהג עם רעשי רוח כאילו החלון פתוח, כאשר בפועל כל החלונות סגורים.

זה קורה עם כמה פלאפונים וגם כשאני עם הרכב ישנן תופעות אלו, גם כשהמזגן סגור.

התופעה קיימת בעוד רכבים בעבודה של אבא שלי ורציתי לדעת האם יש כאן מישהו שברשותו דגם זה משנת 2019 או מוקדם יותר השנה ונתקל בבעיה הזו?

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה אקסייט 2020 (מעשית זה 2019).

כאשר אני מדבר עם אנשים בטלפון בזמן נהיגה (דרך הדיבורית במולטימדיה), לעיתים יש תלונות (של מי שאני מדבר איתו) על רעש רקע מאוד חזק. אולי רעש רקע מתכתי. אולי רעש רקע של רוח. 

פניתי למוסך טויוטה, עשו שיחה תוך כדי נסיעה ולא שמעו את הרעש רקע. מבחינתם אין בעיה במולטימדיה (גרסת תוכנה הכי עדכנית). טוענים שאולי בעיה בטלפון ("תבדוק בטלפון אחר")/ רשת סלולרית.

ככל הנראה, במקרה שלי זה קורה במקומות ספציפיים, כך שיש סיכוי מסויים שזה בעיה חיצונית (עד שתהיה לי הוכחה אחרת, אני מוכן לקבל את הטענה שזה קשור להפרעה אלקטרו-מגנטית סביבתית כלשהי).

ובוא לא נשכח - יבואני הרכב מתקינים מערכות מולטימדיה ברמה נחותה כדי לתת לך מערכת עם מינימום הוצאות ומקסימום רווח עבורם.

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

קיבלנו רכב חברה טיוטא ספייס  רועשת להחריד  כנל בטלפון  פשוט  עצוב. אוטו חדש  מנוע טוב אבל  הרעש  בתוך המכונית בלתי נסבל 

עריכה אחרונה על ידי FREDDYS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...