Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב משפחתי עד 60 אלף שקלים.

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כרגע יונדאי i25 מעוניין ברכב 

יותר נוח בעל אחיזה על הכביש

שלא כל בור מרגישים או כל מהמורה מרגישים ובידוד רעשים קצת יותר טוב.

ואולי גם קצת יותר חסכוני.

קצת יותר איבזור לנהג אם יש מזגן מאחורה ביכלל תענוג בקיץ הזה 

חשבתי על סקודה אוקטביה/ראפיד האם זה משהו שווה לשקול? 

אם לא מה כן מומלץ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 308 סטיישן אפשר למצוא בתקציב מ-2017 לדעתי. אין יציאות מזגן מאחור, אבל פרט לזה רכב לא רע.

חשוב מאוד להכיר את הנושא של רצועת התזמון, ולמצוא רכב שהרצועה הוחלפה בזמן / עדיין לא התעוררה בו הבעיה (ולבדוק / להחליף ברכישה) / הגיע בסוף השנה עם הרצועה החדשה.

האוקטביה, למי שנוסע פחות בעיר ומוכן להתמודד עם הנושא של ה-DSG היא רכב ממש לא רע. הראפיד קצת פחות מוצלחת, אבל גם אפשרית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק המלצה על 308, אין פתחים מאחורה ובכללי מאחורה לא הכי מרווח אבל אפשר לחיות עם זה, רכב נוח חזק חסכוני במידה ובכללי אתה תהנה משילוב של מנוע גרמני וגיר יפני בכלום כסף, חפש רמת גימור פרימיום שמוסיפה חיישנים קדימה ואחורה תאורת לד מלאה ג'אנטים גדולים יותר בלם יד חשמלי ועוד כמה אלמנטים שבטח שכחתי.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עדיין משפחה קטנה וצעירה עדיין אין לי צורך בסטיישן לכן מה שנכנס בסגמנט של יונדאי איוניק או סקודה אוקטביה אני בעיקר חושב לעולמות ההיברידים כי רוב הנסיעות שלי הן עירוניות לעיתים מחוץ לעיר אולי האיוניק היא הכי מתאימה לי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן זה לא צורך, זה מצב נפשי :)

יש בכלל איוניק בתקציב הזה (במצב סביר)? אם כן, זו בחירה בכלל לא רעה. אופציה נוספת, מאוד חסכונית גם אם לא היברידית שאולי תתאים למשפחה קטנה תהיה הונדה ג'אז.

אם רוב הנסיעות שלך עירוניות, הייתי מוותר על האוקטביה (או כל דבר מבית וואג), בגלל הגיר.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2020 בשעה 09:34, wildlands2019 כתב:

"מנוע גרמני", לא הייתי רץ להתגאות בזה, במיוחד כאשר מנוע ה1.6 THP עם 156 כ"ס שהיה באמת "גרמני גרמני" אך היה גם זוועת עולם.

נכון, מנוע באמת רע, אבל פה מדובר במנוע אחר, גם מנועי ה1.4 של ואגיות עם בעיות במותחן היה "גרמני" מעניין איך זכרת רק את זה. (שהTHP היה גם במיני ובדגמי במו)

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pooh-bear כתב:

סטיישן זה לא צורך, זה מצב נפשי :)

יש בכלל איוניק בתקציב הזה (במצב סביר)? אם כן, זו בחירה בכלל לא רעה. אופציה נוספת, מאוד חסכונית גם אם לא היברידית שאולי תתאים למשפחה קטנה תהיה הונדה ג'אז.

אם רוב הנסיעות שלך עירוניות, הייתי מוותר על האוקטביה (או כל דבר מבית וואג), בגלל הגיר.

לא אין בקציב הזה אבל אני חושב שהיא הכי מתאימה לי הבעיה היא השוק שלה רוצים לפעמיים הרבה מעבר למחירון עד כדי כך שכבר עדיף לקנות חדשה בליסינג 0 קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, גם אני משוכנע לגמרי שיש לא מעט רכבים שיהיו הכי מתאימים לי, הם פשוט לא כל כך בתקציב... השאלה היא בסוף מה הכי מתאים לך בתקציב, אחרת זה די קל.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה אוריס הייבריד יכולה להתאים. יש האצ'בק ויש סטיישן שהיא לא ענקית במיוחד.

אין פתחי מיזוג במושב האחורי אבל היא עונה ליתר הדרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה אוקטביה רכב איכותי מאוד, מרווח עם תא מטען עצום , חווית נהיגה טובה וצריכת דלק טובה. 

רכב חזק ביחס למנוע עם ביצועים איכותיים, אם אתם משפחה קטנה אולי ראפיד היא אופציה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...