Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכלו לי את הראש בשאר הפורומים - איזו טלויזיה לקנות?? (65/75", בערך 5K)

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

הסוני XH950x גם עם פאנל VA

מה הבעיה עם פאנל VA?

לפני שעה, yotams4 כתב:

אם כבר אלך על ה900 כי יש לה VRR  - יתרון ענק במשחקים

מעניין, איכות התמונה משמעותית פחות טובה ב 900 על פני 950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, stas12 כתב:

מה הבעיה עם פאנל VA?

לא אמרתי בעיה, אלא עובדה.

למעשה אם קראת את ההודעה הזו:

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

חדר חשוך מכתיב כמעט אוטומטית פאנל VA, שזה מכתיב סמסונג, אם אתה מחפש סיבה לבחור בסמסונג - זו הסיבה הכי טובה לבחור בה.

זה יותר קריטי מאשר ממשק.

אני אפילו ממליץ לו ללכת על פאנל VA.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.11.2020 בשעה 13:05, yotams4 כתב:

מוזר לי מה שאתה אומר. אני בדיוק עכשיו מחפש מחליפה לסמסונג 49 אינצ' שיושבת אצלי בסלון כי נמאס לי שאני בקושי רואה משהו בסצינות חשוכות, ואני רוצה לשדרג לטלוויזיה עם HDR וVRR לקראת הפלייסטיישן 5. באמת שאני מפחד לקנות שוב סמסונג אחרי מה שיש לי כרגע, הטלוויזיה שלי בת שנתיים בערך אבל מצד שני קניתי טלוויזיה הכי זולה בגודל הזה כמעט שמצאתי (בערך 2,000 ש"ח) ועכשיו אני מוכן להשקיע יותר כדי לקבל משהו טוב. הסלון אצלי (גר לבד) תמיד חשוך כמה שאפשר במהלך היום ובלילה אין מה לדבר על להדליק אור, אוהב לראות/לשחק בחושך.
Talgaz, איך הסמסונג?

זו שאלה די כללית, בינתיים אני ממש מרוצה ממנה.

גיליתי שאם מנסים לחבר אליה מחשב בHDMI (מחשב בן 7 שהפך אחרי התואר למחשב מולטימדיה...) אז רואים חרא ממש. 

אבל גיליתי עולם שלם כשהבנתי שאני יכול לעשות קאסט מהטלפון תוך שניה לכל דבר שאני רוצה.

לקח לי כמה ימים עד שמצאתי קונפיגורציות שלא נראות מלאכותיות מדי מבחינת צבעים.

איכות התמונה טובה מאוד, אבל לא משתקת מרוב שהו כמה שהכל נוצץ וחד וחלק.

מתמודדת יפה מאוד עם סלון מואר, ועושה עבודה נהדרת כשהכל חשוך.

יש לוקאל דימינג (לדעתי FULL ARRAY), לא ראיתי הילות סביב כתוביות וכאלה.

אפילו הסאונד שלה לא רע.

הדגם שלי ספציפית הגיע עם קופסת חיבורים (one connect), שזה מפתיע כי הQ80R אמורה להגיע בלי. 

תת דגם Q80RA מגיע עם, מסתבר 🤷‍♂️

המערכות מגיבות מהר ולא לאגיות וזה טוב, כי הייתי משתגע מזה.

השלט לא רע, למרות שיש שם כמה כפתורים נחוצים ממש שאני לא מבין איך חסרים. (למשל +\- 10 שניות או משהו כזה)

אבל המקלדת פשוט טמטום שאין דברים כאלה. 

ראיתי מסכי OLED בתצוגה והם נראים יותר טוב.

אם יש משהו שלא עניתי עליו אני אשתדל להשתפר להבא!

עריכה אחרונה על ידי Talgaz
  • אהבתי 1

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spacer.png
ראיתי שיש הנחה על טלוויזית לייזר  80  אינץ' של הייסנס , חתכו את המחיר  לחצי -ל3990 שקל :

https://www.lastprice.co.il/p/100004590/טלוויזיה-חכמה-'80-Hisense/Hisense-H80LSAIL-Laser-TV-Series

אותו המחיר גם במחסני חשמל.

באסה שאין לנו קיר להתקנה בשבילו :-(.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להתעלקות על השרשור, תודה לכל מי שעזר.
קיבלתי את הTU7000 ואמנם אני מבדיל בינה לבין הQ60T אבל שמח שלקחתי אותה ולא השקעתי יותר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני אעדכן, אכן קניתי nano90 של LG (גודל 65)

כרגע מרוצה

יש לי בעיה מעניינת שאני נלחם בה הרבה זמן ועדין אין לי פתרון, כל פעם שהמזגן יוצא מפעולה הוא יוצר איזהשהו ספייק בבית שמצליח להוציא את ה HDMI משלוותו וזה גורם לטלויזיה להשחיר לכמה שניות, החיבורים הם לפ-טופ->רסיבר->TV הכל ב HDNI

המעניין הוא שכל הסטאפ הוחלף כולל הכבלים (ה-כ-ל, הלפ-טופ, הרסיבר, הטלויזיה, הכבלים, הכל) וזה עדין ממשיך, ניסיתי לרווח את הכבלים, שה HDMI לא ירוץ ליד חוטי חשמל, לא עזר יותר מידי, מצאתי אחרים שמתלוננים על תופעות דומות אבל אף אחד לא הצביע על פתרון שמצאתי אותו עובד, מישהו סבל ממשהו כזה?

(הבית פאזה אחת, אין לי אופציה לנסות למשוך חשמל מפאזה אחרת לצערי.)

השלב הסופי והיקר שאני נמנע ממנו זה UPS AC-DC-AC

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DrorZi כתב:

כרגע מרוצה

יש לי בעיה מעניינת שאני נלחם בה הרבה זמן ועדין אין לי פתרון, כל פעם שהמזגן יוצא מפעולה הוא יוצר איזהשהו ספייק בבית שמצליח להוציא את ה HDMI משלוותו וזה גורם לטלויזיה להשחיר לכמה שניות

ספוילר

, החיבורים הם לפ-טופ->רסיבר->TV הכל ב HDNI

המעניין הוא שכל הסטאפ הוחלף כולל הכבלים (ה-כ-ל, הלפ-טופ, הרסיבר, הטלויזיה, הכבלים, הכל) וזה עדין ממשיך, ניסיתי לרווח את הכבלים, שה HDMI לא ירוץ ליד חוטי חשמל, לא עזר יותר מידי, מצאתי אחרים שמתלוננים על תופעות דומות אבל אף אחד לא הצביע על פתרון שמצאתי אותו עובד, מישהו סבל ממשהו כזה?

יש לי את הבעיה הזאת במחשב, לגמרי משגע אותי ולא מצאתי פתרון.

לפני כשעה, yotams4 כתב:

מגן ברקים

לא עוזר.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך להציף את החיבור hdmi? למשל מפצל/kvm משהו אקטיבי? אולי זה פתרון לבעיה שלכם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, yotams4 כתב:

מגן ברקים

אצלי בדירה הקודמת הכל היה מחובר עם מגן ברקים, ועדיין כל פעם שמדליקים או מכבים את האור במרפסת זה היה משחק על הטלוויזיה... 

• מעניין 1

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, DrorZi כתב:

יש לי בעיה מעניינת שאני נלחם בה הרבה זמן ועדין אין לי פתרון, כל פעם שהמזגן יוצא מפעולה הוא יוצר איזהשהו ספייק בבית שמצליח להוציא את ה HDMI משלוותו וזה גורם לטלויזיה להשחיר לכמה שניות, החיבורים הם לפ-טופ->רסיבר->TV הכל ב HDNI

בדוק אם יש לך איזשהי הגדרה של חיסכון בחשמל או ambient light ובטל אותה אם כן

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, DrorZi כתב:

כרגע מרוצה

איך אתה יודע שזה הטלויזיה ולא הרסיבר?

ובגדול הייתי מחבר הכל לטויזיה ומוציא EARC לרסיבר. הטלויזיה שלך (כנראה) תומכת בהרבה יותר פורמטי אודיו מהרסיבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...