Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכלו לי את הראש בשאר הפורומים - איזו טלויזיה לקנות?? (65/75", בערך 5K)

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע להגיד בינתיים 🤷‍♂️

בטוח יכול להיות נחמד 75, אבל הפרשי המחיר היו גדולים מדי. 

ראיתי מסכי 65 מ4 מטר וזה היה סבבה, מקווה שאני לא אתבאס על זה בעתיד. 

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.11.2020 בשעה 17:45, ArikC כתב:

הבעיה עם LG בסדרות הנמוכות זה פאנלי IPS שהשחורים בהם הם זבל ,זה אפור במקרה הטוב ולא שחור,תוסיף לזה light bleed ואתה מקבל פח אשפה של מסך.

חוץ מסמסונג (ולפעמים דגמים מסוימים קטנים של LG) רוב מוחלט של הטלוויזיות הן עם פאנל IPS. אצל סמסונג VA.

יש יתרונות וחסרונות לפה ולשם, אבל בחדר מואר עדיף IPS, בחדר חשוך עדיף VA.

אצלנו בסלון תמיד מואר, ולכן עדיף IPS על היתרונות שלו ולא VA שאת היתרון הכי חשוב שלו אתה לא יכול לנצל במצב כזה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מסכים לגבי איכות ה LG nanoCell
אצלי, אחרי שנתיים הטלויזיה איבדה תאורת לד, כל התמונה כחולה-סגולה.

טלפונים ליבואן ח.י. (יש שלוש שנות אחריות) שטען בהתחלה שתקלה כזו לא מכוסה. צעקות ולבסוף אתמול בא טכנאי שלהם הביתה , פירק את הטלויזיה והחליף תאורה אחורית . הכל חזר לנורמלי.
חשבתי שלד עובד יותר משנתיים.

הטלויזיה הבאה שלי תהיה מקרן לייזר שולחני. מכשיר קטן , תמונה ענקית .

https://www.epson.eu/files/assets/source/2/i/e/r/28841-genericimage-lores-en-gb-paragraph8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם על סיפורי ה-50000 שעות מעשית תאורת לד מחזיקה הרבה פחות. לגבי טלויזיות - דווקא לא היו לי בעיות מסוג זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק, יש סיכוי לדחוף 75" בפחות מארבע אלף?
מרחק צפייה 3.9, כרגע נוטה לאיזה TU7000/8000//60T אבל כולן 65, מתלבט אם אפשר לדחוף 75 בתקציב הנמוך.

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני לא מצליח להחליט, לקחת למשל Q60T 65 שנכנסת בתקציב, או לדחוף איזו 75UM7180 של LG ב-75 אינץ', מבחינתי גם ה-TU7000 מספיק טובה.

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרפורציות חברים, פרפורציות.

הכל תלוי למה היה רגיל אליו אבל 65 ממש לא יהיה קטן ל-4 מטר אלא אם כן היה רגיל למשהו הרבה יותר גדול לפני כן.
זה באמת לא היה כזה מזמן שהמקסימום שהיה לרובנו היה פלאזמה 42 אינץ׳ ולא חשבנו שזה לא מספק, כי לא הכרנו אחרת (אני עוד זוכר את הCRT 32 שהיתה הטלוויזיה הראשונה שהיתה לנו כשהתחתנו וחשבתי שהיא מדהימה...).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו 65 בסלון, משהו כמו 4 מטר מרחק צפיה.

נכון שבכיף היה אפשר לשים גם 75, אבל מניסיון 65 זה סבבה לגמרי.

ה65 הוחלפה ב70, לא מרגישים הבדל האמת, אולי עם 75 זה יהיה אחרת.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

75" זה המינימום למרחק כזה. אני על פחות מזה יושב מול 85" וזאת חוויה אחרת.

כל זה במידה ורוכש המסך חובב קולנוע על כל המשתמע מזה (מערכת סראונד וכד')  ורוכש מסך איכותי.  

אם המסך מיועד לראות ערוצי טלוויזיה, גם 65" יכול לעשות את זה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מערכת סראונד ברמה מאוד גבוהה (המקומות היעודיים לרמקולים נבנו בתוך הקירות במרתף כשבנינו את הבית) ו65 OLED (שהחליפה סמסונג 55) ממרחק של כ3.5 מטר וזה אחלה. כשאחליף אותה אלך על גדולה יותר (אבל לא אתפשר על האיכות בשביל להגדיל את המסך) אבל להגיד שהיא קטנה לי, ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Moonlight Theory כתב:

מתעלק, יש סיכוי לדחוף 75" בפחות מארבע אלף?
מרחק צפייה 3.9, כרגע נוטה לאיזה TU7000/8000//60T אבל כולן 65, מתלבט אם אפשר לדחוף 75 בתקציב הנמוך.

אני חושב שתצליח למצוא 75 ב4K. אבל באמת סדרה נמוכה מאוד.

השאלה היא אם אתה מעדיף גודל או איכות.

הייתי בדילמה זהה וקניתי 65.

אם אתה רוצה להוריד במחיר עוד, תסתכל במושב יגל על חנות אאוטלט 54, שם קניתי את שלי, יש שם עודפים עם אחריות יבואן רשמי. לצורך העניין, קניתי 65Q80R ב4200.

חנות נוספת שהייתי אמור לעבור בה אם לא הייתי סוגר את הטלוייזיה היא "חשמל עודפים" במושב אורה ליד ירושלים.

שתי החנויות יודעיות להגיד לך טלפונית בגדול איזה דגמים יש ומה המחיר, ועל זה יש גמישות מסוימת לפעמים.

חייב להגיד שאחרי שבוע וקצת עם הטלוויזיה, אני שמח ממש שבחרתי אחת איכותית ולא סתם גדולה, אבל בקלות אפשר היה לשים שם 75 וגם יותר.

הסלון אצלי מלא אור במהלך היום, אז חייבים מסך בהיר מאוד שמתמודד טוב עם השתקפויות, מה שאין בסדרות הבסיס. זה הקל עלי בבחירה...

לפני 19 שעות, aviaviavi כתב:

במחיר הזה לדעתי ההתפשרות תהיה גדולה מדי, אפילו "65 טובה יהיה קשה להשיג ב-4K

לא קל אבל אפשרי :)

עריכה אחרונה על ידי Talgaz
  • אהבתי 1

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...