Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת רכב למגרש גרוטאות

נהג_זהיר_3
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב תאונה האוטו שלי הולך לעבור למגרש גרוטאות (ואני אמור לקבל עבורו מחיר מחירון מחברת הביטוח של הנהג הפוגע). 
המצבר באוטו חדש דנדש 😕 יש איזו פרוצדורה שמאפשרת לי למכור אותו איכשהו ממש לפני שלוקחים לי את האוטו?
בנוסף, המיכל דלק דיי מלא... יש דרך לא סתם להפסיד את עלות הדלק?
יש עוד דברים שכדאי לי לעשות לפני שאני מוסר את האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרכב לא חונה ליד הבית שלך.

למיטב ידיעתי, אתה חותם על זה שמכרת את הרכב לחברת הביטוח, ולכן אתה לא יכול למכור אותו לחלקים לאיש. 

למעט חפצים אישיים אסור לך לקחת ממנו דבר. 

אם הרכב כן חונה ליד הבית שלך, ויהיה בו מצבר ישן ולא המצבר החדש, אף אחד לא יאמר לך מילה. לשאוב דלק? כמה תקבל מזה? 100 שקל? אתה היית מכניס ברכב שלך דלק שמישהו שאב מהאוטו שלו שעבר טוטאל לוס? ובאיזה מחיר? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את כל החפצים האישיים שלך כולל הביטוח.

אני לא יודע איזה רכב יש לך, אבל רוב הרכבים היום לא מקבלים מחיר מחירון במכירה, אז במקום לבכות על המצבר החדש והדלק שנשאר לך - תחשוב שהרווחת מחיר מלא במכירה... האא והקטע הזה שיצאת חי מהתאונה.

את המצבר את יכול להוציא מהרכב. אבל מה זה ייתן לך? תצטרך לשים מצבר משומש אחר במקום ומה תעשה עם המצבר החדש? תישן איתו מתחת לכרית?

אם יש לך רכב עם מצבר ישן דומה/זהה - אתה יכול להחליף ביניהם, אחרת בכל קומבינה אחרת, אתה תרוויח במקסימום 100 שקל (רכישת מצבר משומש והחלפתו בחדש ומכירת החדש).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה discoTD5 ו-Nakamichi! 

האוטו בינתיים אצלי. הנזק מהתאונה הוא טריוויאלי (שבר קטן בפגוש אחורי). האוטו הולך למגרש גרוטאות פשוט כי הוא ישן ועלות התיקון תהיה מעל 60% מהמחיר מחירון...

עריכה אחרונה על ידי נהג_זהיר_3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם הסוכן ביטוח שלך,

לפני כמה שנים כשהיה לי c5 והייתי במצב שלך

חברת הביטוח הורידה 500 ש"ח מהמחירון, (מה שאני אמור לקבל מהסוחר גרוטאות)

והשאירה את הרכב אצלי..

• אהבתי 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב טוב טוב אם אתה רוצה את זה.

כי להחזיק גרוטאה - אתה צריך חנייה פרטית, אי אפשר להחנות אותה ברחוב. גם לא בתוך בניין כי השכנים יתלוננו.

אם אתה יכול לפרק ממנה חלקים ולמכור - אז אולי באמת תרוויח משהו - אחרת - זה מתכון לכאב ראש לא קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! הנזק מהתאונה הוא טריוויאלי (שבר קטן בפגוש אחורי). הנזק יוצא מעל 60% משווי הרכב רק בגלל שהאוטו ישן... אז אני מקווה לתקן את הנזק בעצמי ולהמשיך להשתמש בו (השמאי לא הוציא עדיין "טופס 587").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל מהביטוח שקל לפני שתביא להם טופס הורדה מהכביש,

אני מקווה שאתה לא מתכונן להמשיך לנסוענאח"כ ברכב.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אם זה המצב אז לא אשאיר את הרכב אצלי (כמובן שאני לא מתכוון לנסוע בו בניגוד לחוק אחרי שהוא "הורד מהכביש"). אני מחכה לתשובה מחברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת מי שמגיע לכאן מגוגל עם מצב דומה, מעדכן שאיצי בר צודק ואכן לא ניתן להמשיך לנסוע ברכב בסידור הזה (שבו חברת הביטוח נותנת 90% ממחיר המחירון והרכב נשאר אצלכם).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן עניין של לקמבן את החברת ביטוח. מדובר על האפשרות של לשאיר את האוטו אצלי אחרי שהוא הורד מהכביש ולקבל מהביטוח 90% משווי הרכב, מול האפשרות (שמסתבר שלא קיימת) של להשאיר את האוטו אצלי כשמותר לי להמשיך לנסוע בו ולקבל מהביטוח את אותו סכום בדיוק (ותיקון הנזק מהתאונה יהיה על חשבוני). לחברת הביטוח לא אמורה להיות שום העדפה בנידון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ברור שחברת הביטוח תרצה הורדה מהכביש,

אתה מקבל 100% מהרכב על 60% נזק,

זה לא סתם כי חברת הביטוח טובת לב ומעוניינת לחלק לך מתנות,

זה כי ב60% נזק מורידים רכב מהכביש בגלל שיקולים בטיחותיים

וכשהרכב יורד מהכביש הנזק שלך הוא 100%.

אתה לא יכול לתפוס את החבל משני הצדדים ולהשאיר אצלך שווי של 40% מהרכב ולקבל 100% מהביטוח.

האפשרות להשאיר את הרכב ולהפחית 10% נועדה בעיקר לאנשים שמעוניינים לקנות רכב דומה ולהישאר עם חלקים, 

ב- 10% חב' הביטוח "מוכרת" לך את הרכב כי זה המחיר שהיא תקבל מהסוחר/פירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדני היקר האפשרות שלהשאיר את הרכב אצלך בהחלט אפשרית ,ישנו מושג מוכר בשמאות הרכב שמעט מאד אנשים יודעים שנקרא אובדן להלכה שאומר שרכב שירד מהכביש עקב תאונה וישנו נזק של 

עד 60% חברת הביטוח תוכל למכור אותו למי שמעוניין (ישנם מספר מגרשים יעודיים כאלה בארץ יש אחד כזה על כביש עכו קריות בצפון לדוגמה),וכן גם אתה אדני היקר תוכל לרכוש את הרכב שלך ולהחזירו לכביש על ידי מספר פעולות לא מסובך במיוחד כגון אישור מכון התקנים ואישור תיקון מוסך ושמאי ,אז אם נפשך כל כך חשקה ברכבך בחזרה שיהיה  בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...