Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידה וחתך

idan94
שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, shellcase כתב:

הפאלקן 310 הוא לא צמיג ספורטיבי.
אני מצאתי בtires4u (שזה יד2 צמיגים), אבל שוב - אני בספק אם הדגם עוד קיים.
בכל אופן, אם במידה שלך יש בעיה של זמינות צמיגים, בדוק אם קיימות מידות נוספות שמאושרות לרכב שלך.

יש מידות אחרות שמאושרות לרכב, זה מצריך ממני קניית ג'אנטים וצמיגים שזה הרבה מאד כסף שלא מוכן להשקיע. אשאר עם המידות שלי. 

הפאלקן לא מוגדר ספורטיבי ממש אבל הביצועים שלו לא רעים בכלל כשצריך "לתת עבודה". 

לפני 12 דקות, אסטון מרטין כתב:

ה310 על BRZ היה מאוד מספק

מתלים סטוק

על רכב אחר לא ניסיתי.

אין לי ספק שהוא בהחלט מספק, במיוחד כשלוקחים בחשבון את המחיר הלא גבוה שלו. אני כרגע עם הדגם הישן יותר כאמור (914) והם במצב לא מי יודע מה, עדיין מרגיש שיש אחיזה לא רעה בכלל. אם כי כנראה זה אולי יותר בגלל הסטאפ שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.8.2020 בשעה 18:22, idan94 כתב:

ההיתי שמח לדעת כמה שיפור באחיזה יורגש בין בין המידות צמיגים 14R\60\195 ל- 15R\55\195?

אוסיף שעל הרכב ישנו ג'אנט מקורי (של קופה) שאני מאוד אוהב, וההיתי פחות מעוניין להחליפו לאחד גדול יותר

רגע, רגע, רגע,  אני היחידי ששם לב שהבחור רוצה לעבור לצמיגים בקוטר "15 אבל לא רוצה להחליף את הג'אנט מ-"14...? 🙄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבנת אותי טיפה לא נכון.

אכן אני פחות מעוניין לעבור למידת ג'אנט (וצמיגים) גדולה יותר, אני אוהב את המראה של הנוכחי, אבל באותו זמן מחפש יותר אחיזה.

וכמו שנראה אני אצטרך לעלות ל15"

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...