Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנתי שעון גדישה מבוסס OBD- הרכב גודש ב0.3 באר, האם זה תקין ?

Roycohen1979
שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכבתי שעון גדישה המקבל את הנתונים שלו משקע הOBD, הוא מסוגל לקבל שלל נתונים כמו טמפרטורות מים ושמן, סל"ד, מהירות ועוד נתונים נוספים.

אני העדפתי להשתמש בו כשעון גדישה במטרה ללמוד טוב יותר ולנתר את פעילות הטורבו ברכב.

קצת הופתעתי לראות שהרכב לא גודש מעל 0.3 באר. (אופל אסטרה K 1.4 טורבו 150 כ"ס מודל 2017)

אני חייב לציין שהוא סוחב מצוין ולא נרשמה ירידה בביצועים או שינויים בצריכת דלק.

האם השעון מראה נתונים שגויים או ככה הגדישה של הרכב אמורה להיות, או אולי אני סוחב תקלה בטורבו או אובדן לחץ וכך היה מאז שקניתי את האוטו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כשאתה לא לוחץ גז בניוטרל זה יורד מתחת לאפס, 0.1,  0.2, 0.3, 0.4.

בנסיעה רגילה בשיוט  0.0

בלחיצה על הגז זה מטפס מעל ל 0 לסביבות 0.6, 0.7, לפעמים גם 0.8, תלוי בלחץ שאתה מפעל על דוושת הגז.

עריכה אחרונה על ידי avi60769
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאולי אצטרך לקחת אותה לדיאגנוסטיקה, מצד אחד יכול להיות שהמכשיר נותן תוצאה שגויה כיוון שהרכב מטוס, לא הרגשתי ירידה בביצועים ואני עליה כבר 20 אלף קילומטר.

מצד שני יכול להיות שכבר כשקניתי אותה עם תקלה בגדישה והיא למעשה אמורה להיות חזקה הרבה יותר ממה שהתרגלתי אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להימנע מזה כיוון שלא משנה כמה חיפשתי לא מצאתי דרך לעבור את קיר האש ולא רציתי לקדוח בו. המכשיר נותן נתונים לא רק על הגדישה אלא גם אפשרות מעקב אחרי טמפרטורת מים\ טמפרטורת שמן מנוע ועוד המון חיישנים. הנחתי שאם המכשיר קורא את הנתונים מהOBD אלו נתונים אמינים...

לפני 4 דקות, avi60769 כתב:

אם הייתה לך תקלה בגדישה הייתה נדלקת לך גם מנורת צק אנג'ן

כל תקלה בגדישה הייתה מדליקה את מנורת המנוע ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Roycohen1979 כתב:

הרכבתי שעון גדישה המקבל את הנתונים שלו משקע הOBD, הוא מסוגל לקבל שלל נתונים כמו טמפרטורות מים ושמן, סל"ד, מהירות ועוד נתונים נוספים.

שאר הנתונים שהמכשיר מראה תקינים? סל"ד וטמפרטורה אתה יכול להשוות לנתונים שמגיעים מלוח השעונים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שאר הנתונים תקינים לחלוטין, לפחות אלו שאני יכול לאמת כמו סל"ד ומהירות. שעון החום בלוח מראה קבוע 90 ובמכשיר נע בין 83-85 מעלות שזה טווח סביר ותקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

כל רכיב שמחובר למחשב ניהול מנוע ולא תקין,

מדליק את נורת צק אנג'ן.

אתה יכול להעביר את צינור הוואקום דרך אחת מהגומיות בקיר האש של החיוט שעובר מהמנוע לתא נוסעים,

זה לא קל אבל עדיף מלקדוח בפח שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לי בעיה בווסטגייט ?

אולי הוא לא מכויל או נתקע ולא פותח עד הסוף ?

כשהמנוע מכובה השעון מראה קבוע -0.42 ולא משתנה אז אני מניח שזה שולל בעיה בצנרת ואקום אחרת היה מאבד שם לחץ (מאבד תת לחץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...