Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחלוקת מול קבלן על מיזוג דירה חדשה

Ozb
שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנמכה מרחפת מעל האי במטבח (עם תאורה נסתרת מסביב) ועם מפזרים קוויים משני הצדדים עשויה בהחלט להתקבל ממש יפה מבחינה עיצובית.
גם אורך התעלות אצלך טוב יותר מאצל ליאור.
וגם יש לך פתרון טוב מאד למטבח ולסלון.

אני רק ממש מקווה שאתה יכול לצאת כך (יש סיכוי קלוש שהקיר מול דלת הממ"ד הוא גם קיר מגן, למרות שחוקית הוא לא דרוש- אין פתחים במרחק 4 מ' ממנו, אבל לך תדע- פקע"ר לפעמים מפליצים לנו יציאות, שחבל"ז).

כמו כן, צריך לבדוק שאתה יכול להכניס כך 2 מכונות ועוד תעלה ברוחב הצר מאד במסדרון. (זה @איציק נ. אומר לך ברגע אם הוא רואה את השרשור)

הבעיה העיצובית היחידה היא, שההנמכה מעל האי פוגשת את ההנמכה מעל הכניסה. אולי הייתי משחק שם עם שני גבהים. מה גובה הקומה אצלך?

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכובד.
אני מניח שההנמכה באיזור המפזרים תגזול כ-30.

אפשר להנמיך את הכניסה בעוד 10-15 כדי "לנתק" בין ההנמכות.

אם תלך בסוף על יחידה עצמאית רק לחדר הורים, תוכל להסתפק בהנמכה הרבה פחות משמעותית (5-10 ס"מ עבור צנרת גז. ניקוז תמשוך לשירותי הורים).

אבל המיזוג למטבח יהיה פחות טוב משמעותית מאשר ברעיון שלך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה רבה.

יש גם את הרעיונות המצ"ב, שיכולים לתת מענה גם למטבח.

לעניין חיבור הניקוז לשירותי הורים, כמה מורכב לעשות את זה בצורה איכותית? (בלי צינורות גלויים או מחוברים לניאגרה)

מיזוג..jpg

מיזוג...jpg

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יותר טוב. בטח מבחינת נראות.  (רק שיש לך פה "קילומטרז' " של הנמכות שלאור ההודעה הראשונה שלך, חששתי להציע.)

יכול מאד להיות שההנמכה מעל האי כבר מיותרת (טכנית). מפזר קווי בציר הניצב בסלון כבר יעשה את העבודה.

את הניקוז אפשר לבקש מהקבלן עכשיו? או שהוא נצמד לכללים ולא נותן שום שינויים?

יש פיר אינסטלציה קומתי מאחורי האמבטיה הזו. במקרה הכי גרוע, מתקין חרוץ עם מקדח יהלום יביא את הניקוז ישר לשם...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, natco כתב:

את הניקוז אפשר לבקש מהקבלן עכשיו? או שהוא נצמד לכללים ולא נותן שום שינויים?

לצערי לא.

באם לא נצליח לגרום לו לעשות את זה, אצטרך לעשות הכל רק לאחר קבלת מפתח.

תודה רבה, עזרת לי מאוד!

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...