Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח שימוש בטלפון

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטלפון היה במתקן שלו ובמהלך הנסיעה הושטתי את היד לאפליקציית טורק+הסתכלתי כמה פעמים.

ואז כשהגעתי לצומת ראיתי רכב אזרחי חונה ליד תחנת אוטובס ושוטרת עם מצלמה מתחבאת מאחורי עמוד חשמל.

אני חושב שהשוטרת ראתה שאני נוגע\מסתכל בטלפון.השוטרת לא עצרה אותי,המשכתי לנסוע ואחרי 200 מטר בערך מצאתי מקום חניה ואז חזרתי רגלית לכביש שבו הייתה השוטרת כדי לראות אם היא עוצרת רכבים או לא

ראיתי שהיא עצרה רכב ורשמה לו דו"ח ברכב שלה ואז היא יצאה שוב עם המצלמה וראתה שאני מסתכל עליה ממרחק של 50 מטר בערך ואז חזרה שוב לרכב שלה ורשמה דברים בדף.עברתי את הכביש לתחנת האוטובוס קרוב אליה וניגשתי לשוטרת ושאלתי אותה אם זאת מצלמת מהירות וכמה מותר לנסוע פה? היא ענתה לי שכן ומותר 50, שאלתי אותה אם אני  5-10 קמ"ש יותר אני מקבל דו"ח והיא ענתה שלא.

אני חושש שהיא רשמה את המספר שלי כשנסעתי בכביש ואקבל דו"ח בדואר (לא סימנה לי לעצור כמו לאחרים)/ חושש שאחרי שחזרתי רגלית היא זכרה אותי ואז רשמה דו"ח (אחרי שהיא ראתה שאני מסתכל עליה היא חזרה לרכב שלה ורשמה דברים בדף)

יכול להיות שיש מצלמת מהירות שמצלמת גם שימוש בנייד?

לא החזקתי את הטלפון ביד אלא נגעתי בו כמה פעמים כשהוא במתקן+הסתכלתי עליו.

במקרה ושוטר רושם דו"ח על טלפון הוא צריך להוכיח או מספיק שהוא אומר שראה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך בחייך כרגיל

אילו עברת עבירה השוטרת הייתה עוצרת אותך ונותנת לך דו"ח.

לא מכיר מצלמת מהירות ידנית

מישהו מכיר ? בשימוש משטרת ישראל?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ישה כתב:

המשך בחייך כרגיל

אילו עברת עבירה השוטרת הייתה עוצרת אותך ונותנת לך דו"ח.

לא מכיר מצלמת מהירות ידנית

מישהו מכיר ? בשימוש משטרת ישראל?

פעם היה F6a. מתקן גדול, נייד אבל לא לא ידני.

ראיתי פעם סרטון נחמד על איזה הורה בארה"ב שרצה לגרום להאטת התנועה ליד בית ספר, לבש בגדים כחולים ועמד לצד הדרך עם מייבש שיער ביד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"ח שימוש חיב להנתן לנהג ביד אחרי זיהויו.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, car2020 כתב:

תודה ישה

אני מקווה שאתה צודק ולא אקבל דו"ח

מחיפוש בגוגל ראיתי שיש מכמונת מהירות ידנית  (אקדח לייזר-למשל ממל"ז)

אתה מדבר פעם על מצלמת מהירות ועכשיו על ממל"ז שיודע למדוד מהירות אבל לא יודע לצלם ( בקונפיגורציה הישראלית )  , וחבל

לפני 7 שעות, sperial כתב:

פעם היה F6a. מתקן גדול, נייד אבל לא לא ידני.

ראיתי פעם סרטון נחמד על איזה הורה בארה"ב שרצה לגרום להאטת התנועה ליד בית ספר, לבש בגדים כחולים ועמד לצד הדרך עם מייבש שיער ביד.

אכן היה פעם מאחורי  הגריל של הניידת. 

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל היא לא מודדת מהירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2020 בשעה 23:21, car2020 כתב:

יכול להיות שיש מצלמת מהירות שמצלמת גם שימוש בנייד?

לא, אכיפת מהירות מתבצעת נכון להיום ע"י:

1. א3 - מצלמה נייחת עם פסי דריכה באספלט

2. דבורה - מותקנת על הניידת, מצריכה כביש פנוי לפחות בכיוון הנסיעה שלך של קילומטר מלפניך ומאחוריך וכן פנוי בשאר הצדדים (גם שוליים) של לפחות 50 מטרים ממך בזמן המדידה

3. ממל"ז - ניידת לחלוטין, השוטר מחזיק את הממל"ז ומכוון אליך.

4. כל מכשיר אחר נדרש להוכיח את אמינותו ומדידתו בבית המשפט

אף אחד מאלה לא אוכף גם שימוש בנייד.

בתאריך 4.6.2020 בשעה 23:21, car2020 כתב:

במקרה ושוטר רושם דו"ח על טלפון הוא צריך להוכיח או מספיק שהוא אומר שראה?

מספיק שהוא כותב שראה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.6.2020 בשעה 16:58, kompy כתב:

דו"ח שימוש חיב להנתן לנהג ביד אחרי זיהויו.

לפי מה ששמעתי אפשר לקבל דו"ח שימוש בטלפון מבלי לעצור את הנהג ולזהות אותו.

יש שוטרים על גשרים או עם רחפנים וכ"ו שיכולים לצלם ואז לשלוח בדואר או יותר גרוע מזה שמעתי שכל אחד יכול להתלונן על עבירת תנועה למשל שומרי דרך או אפילו אזרח רגיל... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"ח שימוש אינו אחד מעברת קפידה אשר חלות על בעל הרכב - חייב עצירה וזיהוי.

נכון, כל אזרח יכול להגיש תלונה. התביעה תשקול את העדות ותחליט אם כדאי להגיש כתב אישום.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, car2020 כתב:

לפי מה ששמעתי אפשר לקבל דו"ח שימוש בטלפון מבלי לעצור את הנהג ולזהות אותו.

יש שוטרים על גשרים או עם רחפנים וכ"ו שיכולים לצלם ואז לשלוח בדואר או יותר גרוע מזה שמעתי שכל אחד יכול להתלונן על עבירת תנועה למשל שומרי דרך או אפילו אזרח רגיל... 

וגם אם כן - יהיו חייבים לספק את התמונה כראייה, לפי מה שאתה טוען במקרה הגרוע רואים אותך שולח יד לכיוון הרדיו [שיש שם טלפון, אבל אני בספק אם יראו את זה בתמונה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Morningstar כתב:

וגם אם כן - יהיו חייבים לספק את התמונה כראייה, לפי מה שאתה טוען במקרה הגרוע רואים אותך שולח יד לכיוון הרדיו [שיש שם טלפון, אבל אני בספק אם יראו את זה בתמונה]

המתקן של הטלפון מחובר בוואקום על השמשה הקדמית אז אפשר לראות שנגעתי ולדעתי השוטרת ראתה שנגעתי בטלפון על המתקן אבל היא לא סימנה לי לעצור (אחרי שחזרתי רגלית ראיתי אותה כמה פעמים קופצת לכביש ומסמנת לנהג להאט ואז היא כיוונה אותו לאזור תחנת האוטובוס כדי לדבר איתו ולרשום לו דו"ח).כאמור לא תפסתי את הטלפון ביד אלא נגעתי בו כמה פעמים והסתכלתי במסך.

אני חושש שהשוטרת רשמה את המספר רכב שלי וכתבה דו"ח בניידת ואקבל בדואר (לפי מה שקראתי מספיק שהיא רושמת את מה שראתה והיא לא צריכה להוכיח)

אני מקווה לטוב...

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, car2020 כתב:

המתקן של הטלפון מחובר בוואקום על השמשה הקדמית אז אפשר לראות שנגעתי ולדעתי השוטרת ראתה שנגעתי בטלפון על המתקן אבל היא לא סימנה לי לעצור (אחרי שחזרתי רגלית ראיתי אותה כמה פעמים קופצת לכביש ומסמנת לנהג להאט ואז היא כיוונה אותו לאזור תחנת האוטובוס כדי לדבר איתו ולרשום לו דו"ח).כאמור לא תפסתי את הטלפון ביד אלא נגעתי בו כמה פעמים והסתכלתי במסך.

אני חושש שהשוטרת רשמה את המספר רכב שלי וכתבה דו"ח בניידת ואקבל בדואר (לפי מה שקראתי מספיק שהיא רושמת את מה שראתה והיא לא צריכה להוכיח)

אני מקווה לטוב...

תודה 

תכלס במקומך הייתי שואל אותה במקום אם היא כתבה לך דוח וזהו

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...