Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפוס כרטיס מכונת כביסה בוש wot 20426 IL

יוני שוהם
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשך לסאגה.

אני לא בטוח שהמכונה שלי זהה לזו של פות"ש, באיזה מקום ראיתי שהיא 20424. אבל זה משני.

בקיצור, הבוקר רציתי להעביר כביסה מהמכונה למייבש. הכביסה לא היתה סחוטה היטב, על כן החלטתי להוציא מתוכה איזה פריט כבד ולסוט שוב. אבל תוך החלפת הכביסה שמעתי באנג גדול, שנשמע כמו משהו שנפל. אחירי ההפעלה היו כל מיני רעשים מוזרים, הטיימר התקדם באופן נורמלי אבל המכונה לא סחטה.

בדקתי את תעודת האחריות המורחבת. מתברר כי הסתיימה לפני 3 שבועות. כנראה שבוש יכולה ללמד את יצרני הסלולרים planned obsolescence מהו.

ניגשתי לחנות מוצרי החשמל הקרובה לביתי והזמנתי מכונה חדשה. למרות חוסר שביעות רצון לפני כ-8 שנים זו אלקטרולוקס, כיוון שזה מה שהיה בחנות, והמחיר  לא שונה מהותית מכל מיני מרלוני. דיווחי המשך כאשר יהיו רלוונטיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק 6 שנים. כיוון שבאופן בסיסי המכונה הזו לא בדיוק שיא האמינות ויתרתי על ניסיון לתיקון. דרך אגב, זה פחות או יותר גם אורך החיים שהפקתי ממכונות קודמות מאותו קונצרן במהלך 30 השנים האחרונות (מינוס 6 שנים עם שתי מכונות מתוצרת אחרת). חייב לומר שבבדיקה בזאפ מכונות פתח עליון של BSH נדירות, הרוב זה אלקטרולוקס\AEG, ומותגי מרלוני שונים. הייתי עובר למכונת פתח קדמי - אלה יותר אמינות - אבל יש לי שתי בעיות" דלת חדר הכביסה צרה, ויש לי ארון שאצטרך להזיז למקום לא נוח כדי להכניס מכונה ברוחב 60 ס"מ. אז אני מתפשר על מכונת פתח עליון, לטוב (גישה יותר נוחה לכביסה) ולרע (אמינות פחותה)

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 שנים למכונת כביסה בימינו זה נחשב מצויין. אני הייתי קונה שוב פעם מכונה תוצרת בוש עם פתח עליון מייבואן מקביל עם אחריות של שנה של "האחים מוסה ובניו" או "יוסי הכי טוב" מחק את המיותר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה בזאפ העלתה שהמוצר, מתוצרת זו, (כמעט) לא קיים. ומה שקיים עולה 30-60% יותר מהאלקטרולוקס.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.5.2020 בשעה 11:53, יוני שוהם כתב:

סופו של הסיפור, אחר כמה משחקים כפי הנראה הצלחתי לאפס את הכרטיס. והמכונה חזרה לעבוד כמו שצריך.

נראה לי שהאיפוס נעשה באופן הזה, אך כיוון ששיחקתי כמה וכמה משחקים, איני בטוח שזו הייתה הפעולה שאיפסה.

1. ניתוק מזרם החשמל לזמן ממושך.

2. חיבור לזרם החשמל.

3. הכנסה לתוכנית ריקון וסחיטה בלבד, והפעלה.

לקחתי דרך זו מהוראות שמצאתי באיזה פורום בחו"ל למכונה אחרת של בוש, וניסיתי אותו בשלי, וכנראה שזה מה שאיפס את הכרטיס.

תודה רבה לכל החברים שעזרו !

לדעתי מה שכנראה עזר זה ניתוק התקע מהשקע. כול הפטנטים לאיפוס הכרטיס המופיעים באתרים שונים למעשה זה COPY-PASTE של מיליון פעמים שאינני מוצא לזה שום איזכור בספרות ייצרן לתיקון המכונה קרי Service Manual.

אני מקווה שהתקלה לא תחזור.

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.5.2020 בשעה 14:15, מרק10 כתב:

לדעתי מה שכנראה עזר זה ניתוק התקע מהשקע. כול הפטנטים לאיפוס הכרטיס המופיעים באתרים שונים למעשה זה COPY-PASTE של מיליון פעמים שאינני מוצא לזה שום איזכור בספרות ייצרן לתיקון המכונה קרי Service Manual.

אני מקווה שהתקלה לא תחזור.

פחות נראה לי הניתוק מהשקע, כי ניסיתי בתחילה רק לנתק מהשקע וזה לא עזר. 

בינתיים עד כעת התקלה לא חזרה.

תודה מרק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...