Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת מערכת מולטימדיה ליונדאי I30

Dor Riegler
שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש לי יונדאי I30 2014.

לצערי המערכת המקורית ברכב לא מספקת את הסחורה, ואני רוצה לשדרג למערכת אנדרואיד.

בארץ סיפור כזה יקר מאוד, ולכן אני מעוניין להזמין מחו"ל.

רציתי להתייעץ לגבי מספר דברים. ניתן לראות הרבה מערכות בחיפוש זריז בעליאקספרס: https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=hyundai+i30+multimedia+android&ltype=wholesale&SortType=default&page=1&pvid=200000233-350286%2C200009155-8177%2C200009156-200005426&isrefine=y

העניין הוא שלפי הכתוב בכל המערכות האלה אמור להיות מדובר בהתקנה פשוטה (plug & play), אך כאשר הראיתי למוכרים שם תמונות של חיבורי המערכת שלי הם אמרו שזה לא מתאים (עד כמה שהצלחתי להבין את גוגל טרנסלייט..)

1. מישהו יודע למה? האם בארץ היבואן התקין מערכת שונה משאר העולם? (עם חיבורים שונים..?)

2. במידה ואני רוכש מערכת כזו, אני מניח שמתקין מקצועי יוכל להרכיבה בכל זאת. למישהו היה נסיון עם זה? יודעים להעריך עלות של דבר כזה?

תודה מראש,

דור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רק למקרה שזה יעניין מישהו

הזמנתי את אחת המערכות האלו וההתקנה הייתה די פשוטה (התקנתי בעצמי)

כל זאת נכון עד כדי חיבורי הGPS והUSB שהיו שונים במערכת הקודמת שלי
וגם המצלמה האחורית הייתה צריכה איזשהו חיבור מיוחד

אז בכל מקרה היה צריך מתקין...(לקח לי 280 ש"ח + 40 על אנטנת GPS חדשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כמה מוצרים לא רואה בעיה שהמוצר לא יתאים לארץ.במידה וכן המתקין ידע לעשות התאמה תלך למקום שמתמחה בהתקנת מערכות מולטמדיה כמובן

אל תתפשר 

קח מכשיר 4GRAM

8ליבות

32ROM

אנדרואיד 9.1

יעלה אולי כפול אבל ההבדל גדול מאוד!

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי בI30 שהייתה לי (2013) , את המערכת הזו:

https://szklyde.en.alibaba.com/product/60756275866-218783322/KD_7028_7_inch_android_Car_stereo_radio_dvd_Player_for_I30_2011_2014.html

עלתה לי עם משלוח 350$ .. התקנה ביצעתי אצל אחד מחברי הפורום, מעיין  .(מתקין באיזור הקריות) .

מערכת נפלאה ומרנינת לב אנוש, הכל זז חלק ממש כמו בפלאפון, פתוחה לכל האפליקציות, כולל שליטה מההגה עם התאמה אישית של הכפתורים.

שנה וחצי היה לי אותה - 0 תקלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 14.4.2020 בשעה 18:45, Tal1988 כתב:

אני התקנתי בI30 שהייתה לי (2013) , את המערכת הזו:

https://szklyde.en.alibaba.com/product/60756275866-218783322/KD_7028_7_inch_android_Car_stereo_radio_dvd_Player_for_I30_2011_2014.html

עלתה לי עם משלוח 350$ .. התקנה ביצעתי אצל אחד מחברי הפורום, מעיין  .(מתקין באיזור הקריות) .

מערכת נפלאה ומרנינת לב אנוש, הכל זז חלק ממש כמו בפלאפון, פתוחה לכל האפליקציות, כולל שליטה מההגה עם התאמה אישית של הכפתורים.

שנה וחצי היה לי אותה - 0 תקלות. 

המלצות עדכניות חברים  I30 2014 ? לינק שבור 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...