Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב חדש נח וחסכוני עד 140 א'

yanatra
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, כרגע יש לי ברלינגו 2017, הבחירה ברכב הזה הייתה בגלל הצורך ב8 מקומות וזה מה שהיה בתקציב.

כמובן - הרכב לא נח ומרעיש.

היום אני רוצה להחליף אותו במשהו משפחתי נח וחסכוני.

דרישות - חסכוני - צריכת דלק נמוכה וירידת ערך קטנה. לא איכפת לי זיהום אוויר.

נוחות - מושבים נוחים - שקטה

טרייד אין עם הברלינגו.

יתרון - 7 מקומות , אבל לא חובה.

לא חייב חדש - אבל כן באחריות לפחות שנתיים.

נוסע כ 30 א' קמ בשנה.

כשעתיים ביום שמתוכם כ 20 דקות בפקקים/ נסיעה עירונית.

מה שקרץ לי לבנתיים זה - קורולה הייבריד - לפי נתוני צרכן אחד ל30. השאלה מה האמת.

הג'יפון החשמלי MG צ= 140 א' , אבל יש עלות התקנת עמדת טעינה לא ידוע. וגם מה קצב ירידת הערך שלו .

האם קניית רכב הייברידי תשתלם מבחינת ירידת ערך? כי המס יעלה:

על פי עיקרי המתווה, שיעור מס הקנייה על המכוניות ההיברידיות שעומד כיום על 30% (הטבה שלא ניתנת לדגמי יוקרה היברידיים גדולים ומזהמים) עתיד לעלות בהדרגה החל מהשנה הבאה וב־2022 ישתווה למס הקנייה ה"רגיל" של 83% המוטל על מכוניות לא היברידיות.

עריכה אחרונה על ידי yanatra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי מחפש טויוטה פריוס פלוס הכי טריה שאפשר.

מרווחת ( כולל 7 מקומות ), חסכונית, אמינה ושומרת טוב על הערך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שזכור לי, בגרסת ה phev מדובר ב 5 מושבים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה היברידית זה דגם חדש.

איך היא תשמור על הערך עדיין לא ברור, כנראה טוב.

פריוס פלוס מבוקשת מאוד.

לא הבנתי את השאלה, תוספת למחיר או ערך מוסף?

פריוס פלוס זה מיני וואן עם 7 מקומות, שורה שניה מחולקת ל 3 מושבים נפרדים, מושב יותר נוח. הרכב באופן כללי משמעותית יותר מרווח ( במיוחד מאחורה ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לברלינגו שלך 8 מקומות, תמכור אותו לבד בטרייד ישחטו אותך, למכוניות זולות עם 8 מקומות יש ביקוש די קשיח, ולא תתקשה למכור.

מה התוספת שלך אם תחליט לעשות טרייד-אין, תלוי אצל מי תעשה אותו, בכל מקרה, לעניות דעתי לא משתלם לעשות טרייד במקרה שלך.

פה לא פורום נביאים, וקשה לדעת איך תהיה שמירת הערך, קורלה הברידית נכנסת בתקציב בקלות עם עודף. הקורולה ההברידית עושה בערך 1/18, ואם אתה נוסע מחוץ לעיר המערכת ההברידית של יונדאי/קיה תתאים יותר, ותהיה חסכונית יותר.

חשמלי (לדעתי) לא רלוונטי לך כי הטווח בין הטעינות בערך 200-250 ק"מ שלא בטוח שיספיקו לשימוש שלך,

כמו כן, בקרוב יגיעו כלי רכב עם טווחים ארוכים יותר, מה שישפיע על הערך שלו כמומש בעתיד.

1/30 מקורולה הברידית - בחלומות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה היברידית זה דגם חדש.

איך היא תשמור על הערך עדיין לא ברור, כנראה טוב.

פריוס פלוס מבוקשת מאוד.

לא הבנתי את השאלה, תוספת למחיר או ערך מוסף?

פריוס פלוס זה מיני וואן עם 7 מקומות, שורה שניה מחולקת ל 3 מושבים נפרדים, מושב יותר נוח. הרכב באופן כללי משמעותית יותר מרווח ( במיוחד מאחורה ).

עוד 3 שנים אני מחליף את הרכב. כמה בסך הכל שילמתי על קורולה וכמה על פריוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לברלינגו שלך 8 מקומות, תמכור אותו לבד בטרייד ישחטו אותך, למכוניות זולות עם 8 מקומות יש ביקוש די קשיח, ולא תתקשה למכור.

מה התוספת שלך אם תחליט לעשות טרייד-אין, תלוי אצל מי תעשה אותו, בכל מקרה, לעניות דעתי לא משתלם לעשות טרייד במקרה שלך.

פה לא פורום נביאים, וקשה לדעת איך תהיה שמירת הערך, קורלה הברידית נכנסת בתקציב בקלות עם עודף. הקורולה ההברידית עושה בערך 1/18, ואם אתה נוסע מחוץ לעיר המערכת ההברידית של יונדאי/קיה תתאים יותר, ותהיה חסכונית יותר.

חשמלי (לדעתי) לא רלוונטי לך כי הטווח בין הטעינות בערך 200-250 ק"מ שלא בטוח שיספיקו לשימוש שלך,

כמו כן, בקרוב יגיעו כלי רכב עם טווחים ארוכים יותר, מה שישפיע על הערך שלו כמומש בעתיד.

1/30 מקורולה הברידית - בחלומות.

תודה. האם יד 2 הוא המקום לפרסם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רם אתה משווה שני רכבים חדשים, בקורולה תפסיד פחות ( בשקלים, גם אם באחוזים זה אותו הדבר ) כי קורולה עולה פחות.

אם אתה משווה קורולה חדשה מול פריוס פלוס בת שנתיים, כנראה קורולה תפסיד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. האם יד 2 הוא המקום לפרסם?

יד 2 בוודאי, בקבוצה הזאת בפייסבוק, ובפורומים של דתיים / חרדים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטויוטות, הייתי במקומך לוקח אחת לכמה ימים כי הן לא נוחו בלשון המעטה.

אין לי נסיון עם הקוולה החדשה אלא רקעם הקודמת והאוריס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושב הנהג שונה מדגם לדגם גם בטויוטה.

בוורסו, אוונסיס ופריוס פלוס הוא נוח.

בקורולה בסדר, באוריס סביר ביאריס גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסביר אצלך באוריס הוא בלתי נסבל עבורי, כך שהדירוג הזה הוא סובייקטיבי, לכן המלצתי היא לעשות נסיעות ממושכות בדגם המיועד לרכישה ולבחון את שאלת הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...