Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול ע"ח חברת הליסינג או באופן עצמאי

yosi123456
שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באתר של קיה לא הכי ברור מהו זמן הטיפול הנכון לקיה ספורטאז

מצ"ב הקישור שמצאתי

https://kia-israel.co.il/%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%99%d7%9d/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%95%d7%aa%d7%97%d7%96%d7%95%d7%a7%d7%94/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a8%d7%9b%d7%91

ציטוט:

אחד הטיפולים התקופתיים המוכרים בשוק הרכב הוא "טיפול 10,000". כלומר, תפיסה לפיה רכב צריך להיכנס לטיפול תקופתי כל 10,000 ק"מ. כבר שנים שהמושג "טיפול 10,000" איננו כלל ברזל. ההתקדמות הטכנולוגית הביאה להפחתה משמעותית בבלאי ברכבים ומאפשרת צבירת קילומטרים רבה בין טיפול תקופתי למשנהו. כיום מקובל לערוך בדיקה מקיפה כל 15,000 ק"מ וישנן מכוניות בהן אפשר אפילו להמתין עד לגמיעת 20,000 ק"מ ואפילו 30,000 ק"מ.

עריכה אחרונה על ידי yosi123456
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טיפול כל 30 בספורטאז' .

יש לך אחריות יצרן, אני הייתי מקבל את הטיפול מחברת הליסינג ובמוסך שלה מבקש לשדרג למסננים מקוריים .

תודה על המענה.

ראשית, אני לא בטוח שאני נהנה מאחריות יצרן שכן הרכב טופל בשלמה סיקסט.

שנית, לא בטוח שהם שמים מסננים מקוריים אצלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא שמים כלום מקורי ומה שאפשר הם קונים הכי זול ופשוט, רק כדי לחסוך.

גם אם רכב לא טופל במוסך יבואן אבל במוסך מורשה משרד התחבורה(כמו האלה של שלמה) ולפי הספר עדיין יש אחריות יצרן עצמה - וזה חוק, אלא אם יגלו שהרכב לא טופל כמו שצריך ובגלל זה נגרמה התקלה.

שוב, לא מבין את ההתלבות ללכת על הרכב הנ"ל? חסרות ספורטז פרטיות שמורות?.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלי זכור (אולי אני טועה) : שגרת טיפולים ספורטאז' דיזל אכן כל 30K אבל הבנזין 2.0 כל 15K

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא פילטר שמן סיכוי טוב שישימו לך מקורי כי הפילטרים של יונדאי קיה מאוד זולים.

בלי קשר - אני מקווה שההנחה מאוד יפה לעומת רכב פרטי מקביל, כי אחרת אין שום סיבה לקנות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלי זכור (אולי אני טועה) : שגרת טיפולים ספורטאז' דיזל אכן כל 30K אבל הבנזין 2.0 כל 15K

מזה חששתי... איך אפשר לדעת מהו זמן הטיפול בספוראז ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה.

ראשית, אני לא בטוח שאני נהנה מאחריות יצרן שכן הרכב טופל בשלמה סיקסט.

שנית, לא בטוח שהם שמים מסננים מקוריים אצלהם.

חברת הליסינג נהנית מאחריות יצרן... ואף יותר טובה ממך ;)

מכאן, שגם אתה נהנה .

תשדרג למסנן מקורי מול המוסך המבצע עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס , במקרה של מגרשי שלמה סיקסט אני כבר לא בטוח כמוך לגבי אחריות יבואן . הם מטפלים במוסך הבית וכבר היו דברים מעולם.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...