Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת חדר במלון בגרמניה ?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קראת את כל החוזה?

מה קורה לא בעונה, שהמלון בתפוסה של 30% ?

אתה לא משלם דמי ניהול.

האם המלון מאכלס רק את ה 10 קומות שלו?

זה הולך לפי סדר מעגלי.

ובעונה? מי בוחר איזה חדר יושכר יותר ואיזה פחות ?

לפי סדר של בתי המלון, תור מעגלי.

השאלה האם הם מוכרים לך רק חדר? או שאתה קונה 3% במלון?

אתה קונה חדר במבנה, שמושכר בחוזה ל10 שנים לרשת בתי מלון.

אתה חותם על 2 חוזים.

עניתי תוך הטקסט על השאלות שלך.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת חשוד.

מספר שאלות

1. מה קורה אחרי 20 שנה, החדר שלך ? או חוזר אליהם ?

2. מה גובה המיסים , האם יש הבדל במס בין חדר מושכר לחדר לא מושכר. ?

3. האם יש מינימום דמי ניהול גם בחודש שבו החדר לא מושכר.

4. האם יש נקודות יציאה בחוזה ? אתה רשאי למכור למשהו אחר ? או חייב למכור להם?

רק לשם נקודת ייחוס. אתמול פורסם שחברת אמות קנתה את המרכז הלוגיסטי של חברת טבע בעסקה שבה היא משכירה לה אותו בחזרה עם תשואה של 4.9%, יש שם עוד זכויות בניה שאולי יעלו קצת את התשואה . העלות היא 445 מליון שקל. בחברת אמות יושבים אנשי מקצוע שמתמחים בנושא. אני מניח שאם העסקה לרכישת כל שארית המלון הייתה מניבה 10% , הם היו שמחים לעשות את זה. כמו כן בסביבת הריבית בשוק , אני מניח שאם התוכנית העסקית הייתה באמת כזאת, הם לא היו מתקשים לקבל הלוואה בנקאית ל20 שנה , לכסות את העלות עם עודפים בזמן הזה.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רגע מה קורה שם, בדקת מה קורה פה? אתה יודע מה המיסוי בארץ?

יש לך שתי אופציות בארץ הקודש.

לשלם 15% על הברוטו בלי הכרה בהוצאות, אז במספרים של בית ספר אם הרווח 100 שקל שילמת 40 שקל דמי ניהול ומיסים אתה צריך לשלם עוד 15 שקל מיסים פה.

מותר לך להוריד 3 שקל פחת, אז נישארת עם 48 שקל.

כלומר קח את הרווח המקסימלי שלך ותחתוך לפחות בחצי.

האופציה השניה לתשלום מס לא שונה בהרבה במקרה שלך בגלל סעיף ההוצאות הגבוה, מס שולי על הרווח. אז אם המס השולי שלך הוא 31% זה יוצא לא רחוק מקודם.

הוצאות רואה חשבון חישבת ? צריך אחד שם ואחד פה.

אתה יודע כמה רואה חשבון מבקש על דוח מס אישי בארץ? סדר גודל של 1500 שקל. אתה יכול לעשות לבד כן, אבל סתם שתידע.

אתה יודע כמה כסף רו״ח אמריקאי לדוגמא מבקש? אם אתה מחזיק את הדירה שלך תחת חברה שזה מאוד מקובל שם מדובר על סדר גודל של 500$. אז כן אם אתה מחזיק 5 דירות יכול להיות שתשלם את אותו מחיר לרו״ח, אבל אם אתה מחזיק אחת שעושה 10K שקלים בשנה זה הופך להיות המון כסף ברמה שחותכת לך בתשואה יופי יופי.

בקיצור יש עוד המון הוצאות שקשורות רק לחובות שלך כמשקיע, לא דיברתי עדיין על הפתעות, דברים בסיסיים שיחתכו לך אחוז ועוד אחוז ועוד אחוז מהתשואה.

אני אתן לך כלל אצבע על השקעות שנראות טוב ואתה לא מבין בהן. אומרים לך הרווח הוא x/אתה מחשב שהרווח יהיה x, אז פשוט קח את מה שאמרו לך/חישבת ותחלק ב-2.

זה מה שתקבל במקרה הטוב אחרי שלל הדברים הבלתי צפויים שיקרו בהמשך. לא מדבר על המקרה הרע.

עדיין נשמע לך טוב? תהנה, משום מה יש לי הרגשה שדירת 2 חדרים בערד תעשה יותר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת כתבת חוזה ל10 שנים, ופעם חוזה ל 20 שנה. מה הנכון ?

Sent from ...

זה ל10 שנים, זה הנתון הנכון.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת חשוד.

מספר שאלות

1. מה קורה אחרי 20 שנה, החדר שלך ? או חוזר אליהם ?

-החדר שלך, כי אתה קונה חדר בבניין, שמושכר לבית מלון לתקופה של 10 שנים.

2. מה גובה המיסים , האם יש הבדל במס בין חדר מושכר לחדר לא מושכר. ?

- המיסים שם אם אני לא טועה זה 5% שזה כלול ב 40 אחוז דמי ניהול ואחזקה.

3. האם יש מינימום דמי ניהול גם בחודש שבו החדר לא מושכר.

- בבירור.

4. האם יש נקודות יציאה בחוזה ? אתה רשאי למכור למשהו אחר ? או חייב למכור להם?

- אתה רשאי למכור מתי שבא לך, בשנה ראשונה יש מס רכישה, לאחר שנה אין.

רק לשם נקודת ייחוס. אתמול פורסם שחברת אמות קנתה את המרכז הלוגיסטי של חברת טבע בעסקה שבה היא משכירה לה אותו בחזרה עם תשואה של 4.9%, יש שם עוד זכויות בניה שאולי יעלו קצת את התשואה . העלות היא 445 מליון שקל. בחברת אמות יושבים אנשי מקצוע שמתמחים בנושא. אני מניח שאם העסקה לרכישת כל שארית המלון הייתה מניבה 10% , הם היו שמחים לעשות את זה. כמו כן בסביבת הריבית בשוק , אני מניח שאם התוכנית העסקית הייתה באמת כזאת, הם לא היו מתקשים לקבל הלוואה בנקאית ל20 שנה , לכסות את העלות עם עודפים בזמן הזה.

Sent from ...

עניתי בטקסת

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול: לא. בקטן: ממש לא.

יש פה כל כך הרבה משתנים, מספיק שאחד מהם לא יעשה מה שאתה חושב שהוא יעשה ולך תדע איך אתה יוצא מזה. וזה בהנחה של תום לב מוחלט ממי שמוכר לך את העסקה הזו.

התשואה המובטחת נראית חשודה באופן מטריד, מספיק חשודה כדי שאם היא היתה אמיתית היו הרבה משקיעים מקצועיים שהיו קונים הכל, אתמול.

כמו בכל השקעה: אין ארוחות חינם. כדי לקבל תשואה גבוהה משמעותית מהשוק אתה צריך או לקחת סיכון מאוד גבוה, או שיהיו לך ידע ו/או ניסיון טובים משמעותית משל שאר השחקנים, או לעשות משהו פלילי.

במקרה שלך זה או סיכון מאוד גבוה (במקרה הטוב) או שזו פשוט רמאות, ולכן אני חוזר להתחלה: ממש לא. מ.ש.ל.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה יש שם עלייה מטורפת בתיירות? למה בונים שם אצטדיון ענק?

שנה שעברה נכנסו לגאורגיה 8.7 מיליון תיירים, לבאטומי 2.5 מיליון.

העיר זולה, יש רצועת ים השחור.

הכל נגיש וזול.

נבנים שם פרויקטים ענקיים של דירות, כולם מפגרים? כולם רמאים?

כל האינטרנט מפוצץ כתבות על כדאיות השקעה בגיאורגיה.

לא מצליח להבין

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו לא מצליחים להבין אם אתה קונה חדר במלון ביער השחור, או דירה בים השחור, או חור שחור.

תחליט.

אני יכול רק להגיד לך דבר אחד, אם מישהו מבטיח לך 12% תשואה נטו אל תאמין.

אם אתה מחפש עסקאות, חוקר, קונה נדלן בזול, בטח שאני אאמין שמצאת עסקה של 12% תשואה נטו, אפילו יותר.

אם קראת ברושור באינטרנט שמבטיח את זה, אני לא מאמין לברושור ולמי שכתב אותו, וזה לא מעניין אם בנו אצטדיון בבטומי או מעגן יאכטות.

אחרי מה שצירפת אל תשקיע חד משמעית! אתה לא יודע לזהות כתבה פרסומית גם כשאתה רואה אותה אז אתה רוצה להשקיע בנדל"ן במזרח אירופה שמוכר לך איזה ישראלי ? מבלי להעליב רד מזה.

"האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו לא מצליחים להבין אם אתה קונה חדר במלון ביער השחור, או דירה בים השחור, או חור שחור.

תחליט.

אני יכול רק להגיד לך דבר אחד, אם מישהו מבטיח לך 12% תשואה נטו אל תאמין.

אם אתה מחפש עסקאות, חוקר, קונה נדלן בזול, בטח שאני אאמין שמצאת עסקה של 12% תשואה נטו, אפילו יותר.

אם קראת ברושור באינטרנט שמבטיח את זה, אני לא מאמין לברושור ולמי שכתב אותו, וזה לא מעניין אם בנו אצטדיון בבטומי או מעגן יאכטות.

אחרי מה שצירפת אל תשקיע חד משמעית! אתה לא יודע לזהות כתבה פרסומית גם כשאתה רואה אותה

"האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה."

לא אני פתחתי את הנושא,

אני לא מדבר על היער השחור, אלא פשוט הצגתי אלטרנטיבה לקניית בחדר בבית מלון בבאטומי.

לא קראתי ברושות.

חברים ביקרו שם עכשיו, קרוביהם בונים שם פרויקט מסויים.

חבר קרוב קנה של דירה להשכרה בפרויקט דירות, תחת ניהול עצמי.

אנחנו מנהלים כמה חברים תקשורת עם חברה בגיאורגיה שבונה ומשווקת את הפרוייקט ( שאגב זה ברוסית ולכן זה קל לנו.)

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה רוצה להציג אלטרנטיבה להשקעה לפחות אל תביא כתבה פרסומית, זה בדיוק כמו להביא ברושור, אז אם קראת אותה קראת ברושור.

אין מתנות חינם. יש תשואה מול סיכון. אף אחד לא מבטיח 12% תשואה נטו בשוק של היום. אם מישהו מדבר איתך על תשואה כזו יש מרכיב סיכון שהוא לא סיפר לך עליו או שבחרת להתעלם ממנו.

זה לא משנה אם זה בבטומי, או ביער השחור או בעזה.

זה לא משנה אם הוא מדבר רוסית, סינית או יפאנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה דיני ההשקעות בגיאורגיה לזרים. מה קורה בזמן מחלוקת (החברה אמורה לספק את הדירה עוד 4 שנים, מה קורה אם היא מאחרת וכל מיני דברים אחרים ) . מה מדיניות המיסוי , והאם יש אמנה למניעת כפל מס בין המדינות. אחרת יתכן שתאלץ לשלם גם מס בגיאורגיה על הרווחים וגם מס בישראל.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...