Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק סווי'ץ (פעם זה היה דחוף למישהו)

ami123
שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא רוצה לשבור את זה ואז להיצטער חודש, אני רוצה לעשות את זה לבד אבל אם זה ישבר זה לא יהיה שווה כל כך.

בטוח יש פה מישהו שיודע איך אני מוציא את הריבוע הזה בצד וככה אני אוכל להוציא את הסוויץ, אני בטוח שמתחת לריבוע הזהז קיימים כל הפינים והכל אבל אני לא מצליח להוציא אותו.

עוד כמה ימים אני אצלם ותעזרו לי למצוא דרך.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לי יש אוטו ענתיקה, אני גם לא בטוח שזה כמו אצלך אבל... פעם נשבר לי המפתח של הסוויץ ורציתי לשכפל לחדש, מכדי לעשות את זה הגיע אלי מנועלן (איש מקצוע שמתעסק בשכפול מפתחות לפי צילנדר) ואמר לי גם שהוא צריך לפרק את הסוויץ', בקיצור אחרי שפירק את הפלסטיק הגיע למסקנה שצריך להוריד את כל ההגה ובשביל זה הוא צריך כלי מכני מיוחד שנקרא "ג'יירו"- אולי גם במקרה שלך צריך לפרק את ההגה... אין לי מושג.. רק שתדע הוא רצה משהו כמו 350 שקל על פירוק וסידור של הצילינדר.ץ מקווה שזה יעזור לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממני ביקשו 200 שקל ואני עוד יכול להוריד להם חמישים אבל זו לא הבעיה.

סידרתי את זה והאוטו מניע מצויין עם כפתור עכשיו אז יש לי הרבה זמן לעבוד על זה, אני רק רוצה שיניע גם דרך הסוויץ.

ואמרו לי גם שצריך ג'יירו אבל אני לא רוצה להוציא את כל ההגה וליד הסוויץ יש כמו ריבוע שאני לא מצליח להוציא, הריבוע בטוח יוצא אני רק צריך ללמוד את הטריק שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמי

גם לי הייתה בעייה וזה ידוע שהסוויצים הולכים

אתה צריך להוציא את הצופר ואז יש לך 2 ברגים כדי להוציא את ההגה

אח"כ תוציא את הידית של הווינקרים(בעדינות)ותמשוך את הצמת חוטים שמוחדברת אליה ואז תסמן אותה עם דבק או משהו כי כל הצמות נראות אותו דבר

תמשיך ותוציא את הידית של הווישרים ואותו דבר

אח"כ יש מפתח מיוחד עם 3 ראשים שפותח את האום(אם אפשר לקרוא לזה כך) של ההגהכמו שאמרו לפניי ג'יירו

ואז יש שני קפיצים ובינהם טבעת עם כדורי מיסב(תזכור איך הוצאת כי תצטרך להחזיר בדיוק באותו סדר וכיוון

ואז הגעת לסוויץ שגם אליו מחוברות 2 צמות חוטים

סוויץ חדש מקורי עלה לי 80 שקל מאוטו סוויץ בירושלים

זה לא פרוייקט מסובך אם יש לך את המכשיר עם 3 ראשים ומישהו שעוזר

לפני שאתה מחזיר את הכל תשייף את הברזל שההגה מתלבש עליו כי הוא לא יכנס לך חלק לא משנה מה(איביזה או לא איביזה?)

להחזיר הכל בסדר ההפוך להוצאה

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר אבל אני בטוח שיש דרך אחרת, יותר קלה להוציא את זה.

ממש ליד הסוויץ, בברזל שעוטף אותו יש כמו ריבוע שרואים שהוא לא חלק מהברזל אלא חיברו אותו עליו, אני כמעט בטוח שברגע שאני אצליח להוציא את הריבוע הזה אני אמצא דרך להוציא את הסוויץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר אבל אני בטוח שיש דרך אחרת, יותר קלה להוציא את זה.

ממש ליד הסוויץ, בברזל שעוטף אותו יש כמו ריבוע שרואים שהוא לא חלק מהברזל אלא חיברו אותו עליו, אני כמעט בטוח שברגע שאני אצליח להוציא את הריבוע הזה אני אמצא דרך להוציא את הסוויץ.

אין מצב כי הריבוע הזה(פלסטיק או ברזל)מחובר להגה בטבעת מברזל ואין מצב להוציא בלי לשבור

גם אם תביא חדש ותשבור את הישן בשביל להוציא לא תוכל להכניס את החדש בלי לשבור אותו גם או לעקוב אחרי ההוראות שלי ממקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ami123

לרוב באיביזה הסוויץ עצמו לא נהרס...

בדרך כלל יש איזה חלק שחור שאמרת שהוא אחראי להתנעה בערך..

ויכול להיות שאתה צריך להחליף רק אותו גם לי זה קרה.

ואין דרך פשוטה צריך להוציא את ההגה ואז את האיתותים ורק אז אתה מגיע לזה.. לך לשורה של המוסכים ליד הביג איפה שצמרת קוראים לבעל בית אריק...

לי עלה 250 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...