Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין הונדה סיוויק 2017 1.5T או טויוטה chr

neorex
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסף, אספר לך סיפור אישי, לפני שנה וחצי לערך חיפשתי רכב, הסתכלתי על סיטרואן c4 עם מנוע פיור טק, בפורום שררה תמימות דעים, שזה מנוע מוצלח ומצוין, התקשרתי לאחד שפרסם ביד 2,נהגתי באוטו, המנוע רעד בכניסה לסרק בצורה מעצבנת, הוא גם סיפר לי שהחליפו מנוע, ובמוסך אמרו לו שזה אחד למיליון, אח"כ התקשרתי לעוד 2 מכוניות, גם בשניהם החליפו מנוע. אז מה זה אומר? אני ירדתי מהאוטו לגמרי. אפשר להתקשר לאנשים שמנסים למכור ולשאול אותם, אבל אני לא מספיק משועמם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, אספר לך סיפור אישי, לפני שנה וחצי לערך חיפשתי רכב, הסתכלתי על סיטרואן c4 עם מנוע פיור טק, בפורום שררה תמימות דעים, שזה מנוע מוצלח ומצוין, התקשרתי לאחד שפרסם ביד 2,נהגתי באוטו, המנוע רעד בכניסה לסרק בצורה מעצבנת, הוא גם סיפר לי שהחליפו מנוע, ובמוסך אמרו לו שזה אחד למיליון, אח"כ התקשרתי לעוד 2 מכוניות, גם בשניהם החליפו מנוע. אז מה זה אומר? אני ירדתי מהאוטו לגמרי. אפשר להתקשר לאנשים שמנסים למכור ולשאול אותם, אבל אני לא מספיק משועמם.

העניין המוזר הוא.. בחיפוש ביד 2 של הונדה שנתונים 17-19 יש רק 35 מודעות למכירה (מנועים 1 ו 1.5) וזה גם מביא את הדגם הישן בחלק מהמודעות

אבל מאזדה 3 אותם שנתונים, רק של המנוע 2 ליטר יש 216 מודעות..

יש לזה הסבר? אני לא מכיר שיש מאזדה 2 ליטר בליסינג, אז או שלא קונים בכלל הונדה ולכן גם לא מוכרים, או שלא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות, החלטתי כרגע לוותר על ההונדה.

הלכתי היום להתרשם מ קאיה נירו,טויוטה Chr .הנירו מאוד מרווח ולפי הנתונים נראה שהוא מאוד חסכוני.

אבל חיצונית לטעמי הוא קצת מגושם, כמו כן המערכת ברכב עם מסך ממש קטן וגם פנים הרכב נראה דיי פשוט לטעמי.

ה chr לעומת זאת בדיוק ההפך היא פחות מרווחת אין מיזוג למושבים האחוריים, אבל המערכת כוללת מסך גדול ופנים הרכב נראה מרשים יותר וגם המראה החיצונייותר לטעמי.

עדיין קשה לי להחליט וחשבתי אולי לבדוק עוד כמה דגמים שהמליצו לי:

מאזדה 2017 2.0

סיאט לאון 1.8 fr 2016

מה דעתכם על המאזדה והסיאט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הסיוויק 1.5 מקרוב וכותב בודאות שכל נושא המנוע ב-1.5 לא רלוונטי לארץ ולא ניתקלתי בהחלפה של מנוע.

דווקא עולם הרכב הישראלי הוא מאוד קטן ואי אפשר להסתיר מידע משמעותי ( מנועי הפיורטק, מנועי האקובוסט, תקלות בכפולי מצמדים היבשים וכו׳).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין המוזר הוא.. בחיפוש ביד 2 של הונדה שנתונים 17-19 יש רק 35 מודעות למכירה (מנועים 1 ו 1.5) וזה גם מביא את הדגם הישן בחלק מהמודעות

יש לזה הסבר? אני לא מכיר שיש מאזדה 2 ליטר בליסינג, אז או שלא קונים בכלל הונדה ולכן גם לא מוכרים, או שלא יודע..

יש מאזדה 3 עם מנוע 2.0 בליסינג. (לפחות בליסינג פרטי)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש,

נכנסתי וחיפשתי מאזדה 3 מנוע 2.0, משנת 17-19

מבעלות:

פרטית - 107 מודעות (כאן מצאתי 4 פרטיות שהן בפועל ליסינג 0 ק"מ, לכן הוספתי אותן לליסינג)

ליסינג - 109

חברה - 1

וזה בהנחה שיש גם כאלה פרטיות שבטוח לא ציינו שזה מ0ק"מ ליסינג,

לדעתי עדיף במאזדה 3 ללכת על הספיריט או הפרימיום, הערך המוסף שמתקבל שם הוא לא קטן,

אך למי שמתחליט להתפשר, זכותו, אך לא לקנות את הactive, כי היא פשוט דלה מדי באבזור ביחד לcomfort, ברמת האבזור sport גם לא משהו, אך עדיפה על הactive.

neorex

מה תרצה לדעת על ה3? היא מומלצת "מאוד", פחות מכיר את הלאון, כך שלא יכול להשוות את איכות הרכב, נסיעה וכו.. מול ה3, אך מה שאני כן יכול להגיד לך, שנראה לי שמבחינת ביצועים הלאון תהיה עדיפה, וה3 תהיה אמינה יותר, מעבר לזה תמתין חבר אחר שיספק חוות דעת מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...