Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גימור איטום "חובבני" בתא המטען ברכב חדש (נערכה כותרת חסרת תוכן)

Yellow Engine
שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בד"כ כשאתה לא רואה ברכב סטנדרטי את הסימנים האלה ואת ה"גימורים" האלה - אז זה אומר שהרכב עבר תאונה וכנראה יישור שילדה או לפחות מתיחת שלדה באזור תא המטען.

אם אתה רואה את חומרי הבידוד ואת חומרי האיטום המקוריים של היצרן - אז זה תקין וזה מה שאתה רואה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטויוטה ורסו זה גם נראה כך. מצ"ב קישור להודעה שעלתה כאן בעבר בפורום בנושא זה https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?596147-טיוטה-ורסו-2015&p=5043466#post5043466

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ כשאתה לא רואה ברכב סטנדרטי את הסימנים האלה ואת ה"גימורים" האלה - אז זה אומר שהרכב עבר תאונה וכנראה יישור שילדה או לפחות מתיחת שלדה באזור תא המטען.

אם אתה רואה את חומרי הבידוד ואת חומרי האיטום המקוריים של היצרן - אז זה תקין וזה מה שאתה רואה.

1. תודה, אבל איך אני אמור לדעת אם זה איטום מקורי או לא??

2. גם הסימן דמוי הריתוך ליד הג'ק תקין?

3. בהנחה שאני מקבל את גירסת הרוב פה ש"ככה זה", מאוד מאכזב שרכבים ב- 2019 צריכים איטום ידני ומכוער כזה. לא מבין למה אין אפשרות להרכבה קצת יותר מתוחכמת והדוקה.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

שמע, אם אני לא טועה, היתה לך אסטרה J, ואם אתה זוכר - גם לי. גם באסטרה היו סימנים כאלה, וזה תקין לחלוטין (אם כי מכוער).

פנה לך זמן, ותתחיל לעבור על הסרטונים האלה - לא זוכר בדיוק באיזה רכב, אבל באחד (אם לא יותר) מהם רואים בבירור איך אחד הפועלים מורח את חומר האיטום עם מברשת.

פשוט מאד, יצרני הרכב חוסכים בכל פינה שאפשר, ואף אחד לא יטרח על איזור שאתה לא אמור להסתכל עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מבין למה המראה של זה מפריע לך. זה עובד, זה אטום כמו שצריך, זה לא משהו שמישהו אי פעם יראה חוץ ממך כשתתקן פנצ'ר. זה בערך כמו להתלונן שלא השקיעו בצביעת בלוק המנוע או הציריות בצבע הרכב, במקום זה הכל בשחור או מתכת חשופה וזה נראה "זול".

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי דוגמא אקראית:

בין 5:00 ל-5:15 אפשר לראות את תהליך האיטום, במקרה זה בתוך תא הנוסעים. שים לב לסימני המריחה הגסים בבסיס קורת A, וממש בסוף ניתן לראות את מברשות הצַבָּעים האמורות בפעולה. ולא, זה שזה דאצ'יה לא אומר כלום - ניתן לראות את אותו תהליך גם בסרטונים של יצרנים נחשבים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה המראה של זה מפריע לך. זה עובד, זה אטום כמו שצריך, זה לא משהו שמישהו אי פעם יראה חוץ ממך כשתתקן פנצ'ר. זה בערך כמו להתלונן שלא השקיעו בצביעת בלוק המנוע או הציריות בצבע הרכב, במקום זה הכל בשחור או מתכת חשופה וזה נראה "זול".

לא הבנת אותי נכון. המראה של זה ממש לא מפריע לי. כתבתי ככה:

גימור גס לא מפריע לי, בוודאי לא בתא המטען מתחת לשטיח.השאלה שלי היתה כמובן אם זה לא משהו מעבר כמו תיקון או משהו כזה.

עריכה אחרונה על ידי Yellow Engine

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי דוגמא אקראית:

בין 5:00 ל-5:15 אפשר לראות את תהליך האיטום, במקרה זה בתוך תא הנוסעים. שים לב לסימני המריחה הגסים בבסיס קורת A, וממש בסוף ניתן לראות את מברשות הצַבָּעים האמורות בפעולה. ולא, זה שזה דאצ'יה לא אומר כלום - ניתן לראות את אותו תהליך גם בסרטונים של יצרנים נחשבים יותר.

דאצ׳יה היא ללא ספק הדוגמא הטובה לגימור מוקפד ו״יפה״ בדאצ׳יה לא צריך אפילו להרים שטיחים כדי לראות ברגים בולטים וסימני הלחמה בולטים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאצ׳יה היא ללא ספק הדוגמא הטובה לגימור מוקפד ו״יפה״ בדאצ׳יה לא צריך אפילו להרים שטיחים כדי לראות ברגים בולטים וסימני הלחמה בולטים.

נו, ומה כתבתי?

...

ולא, זה שזה דאצ'יה לא אומר כלום - ניתן לראות את אותו תהליך גם בסרטונים של יצרנים נחשבים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האישה המטופחת ביותר לא מורחת מייקאפ מסביב לרקטום

לא הייתי רוצה להיות אתך באותו החדר לבד, נתון מדאיג למדי :?

מה שיותר מדאיג זה הקונספט שלך לגבי "שפתיים", פספסת כמה סנטימטרים לא? :-P

ברגע זה אני תוהה מה פרוייד היה אומר - אה לא...

בליסינג משפחטומטיות - נקרא לקטגוריה הזאת כך - בד"כ כשאין את הסימנים הלאה סימנים שעשו שם תיקונים של פחחות וצבע - דווקא הגימור המכוער הזה הוא הדבר המרגיע כשאתה בודק אם הרכב תקין.

ולזה שגרם לי להבין שאני הולך לשרוף חצי שעה על ייצור של דאצ'יה - תודה, באמת, תודה. (האמת באמת לחצתי לך על לחצן תודה)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, אבל פעם הבאה תקרא גם את מה שכתוב מתחת לסרטון, היית יודע שצריך להעביר לדקה 5:00... העיקר שנהנית.

:-D

ראית סרטון אחד, ראית את כולם. אותו תהליך. אם כבר, זה הרבה יותר מעניין:

[video=youtube;qKXDVk-Muh4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...