Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה אמין הגיר הרובוטי DSG של סקודה?

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר אישית אנשים עם סובארו וטויוטה שהמנוע שלהם שבק חיים, אבל הם אל כתבו את זה בפורום.

סך הכל מה שאני אומר שרוב רכבי ואג שיצרו בין 2009 ולבין 2012 היו להם בעיות עם גיר או מנוע, וזה יצר רזוננס גדול.

עכשיו אין את הבעיה הגורפת, אבל יש את הHaters שממשיכים להתפס על מקרים בודדים של תקלות ברכבים האלה ולהגיד ש"שום דבר לא תוקן, עדיין יש בעיות, אל תקנה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה גיר שצריך לדעת איך לנהוג איתו.

אם אתה מתכנן לקנות אזי רצוי לדעת שזה לא גיר לפתיחות מהירות, צריך להאיץ במתינות עד שהרכב מגיע לפחות להילוך שלישי ורק משם אפשר כבר רגל יותר כבדה על הגז.

הכל טמון במערך הקלאצ'ים הכפול המדהים שלא מסתנכרן משהו במהירויות נמוכות וזה מוביל לגמירת חיים מוקדמת שלהם.

לי אישית יצא לנהוג בפולקסווגן ג'טה של חבר עם 150 אלף ק"מ שלא הוחלף בה כלום DSG7 הבנאדם נהג נכון וגם הסביר לי את אופן ההתנהגות והקלאצ'ים שם סבבה.

זה נטו עניין של להבין איך הגיר הזה עובד כדי לשמור על אורך חייו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב צריך לדעת להיות סלחן גם עבור אלו עם רגל כבדה יותר על הגז. זה עובד נפלא בגירים ידניים ופלנטריים, זה צריך לעבוד נפלא גם בגירים רובוטיים. מה גם שאני נוטה להאמין שהגירים האלו התפגרו גם תחת רגליהם של פנסיונרים שמהירות תלת ספרתית זרה להם.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אישית אנשים עם סובארו וטויוטה שהמנוע שלהם שבק חיים, אבל הם אל כתבו את זה בפורום.

סך הכל מה שאני אומר שרוב רכבי ואג שיצרו בין 2009 ולבין 2012 היו להם בעיות עם גיר או מנוע, וזה יצר רזוננס גדול.

עכשיו אין את הבעיה הגורפת, אבל יש את הHaters שממשיכים להתפס על מקרים בודדים של תקלות ברכבים האלה ולהגיד ש"שום דבר לא תוקן, עדיין יש בעיות, אל תקנה".

מאיפה הקשקושים הלא מבוססים על כלום האלה? אתה בעל מניות בצ'מפיון או משתכר מתיקון רכבי VAG?

אני לא חושב שזה איישיו של "HATERS" אלה אישיו של "VAG FAN BOY" שהוא אתה בסיפור הזה.

בעיית הDSG זאת בעיה סדרתית שמדווחת המון בארץ ובכל העולם. ברוסיה אנשים למדו להחליף מצמדים ומוחות גיר ופתחו עסקים שלמים שמבוססים רק על זה.

כל הקשקושים שכתבת מסביב זה שטויות במיץ ונסיונות להסתיר את הבעיה עם שפע קלישאות.

היה לנו צי של אוקטביות בעבודה, לא שילמתי שקל על התיקונים שלהם אבל לא הייתי ממליץ VAG עם DSG יבש גם לאויבים הכי גדולים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחלת העבר. שינו ושיפרו את העמידות שלהם כבר מזמן. זה הקונצרן הכי גדול ומתקדם בעולם וחברות כאלה לומדות מהניסיון ומפיקות לקחים. ככה הם נשארים בצמרת. בפורד למשל שהיו באותן שנים מקבילות (איזור 2010-2012) בעיות עם גיר כפול מצמדים פשוט ירדו מהשיטה וחזרו לגיר אוטומטי מיושן. בפולקסווגן מן הסתם למדו, בדקו, חקרו ושיפרו. מדובר בגיר כל כך יעיל ונוח לנסיעה גם מבחינת הביצועים (בשילוב על מנוע ה-TSI) וגם מבחינת ההתנהגות שזה היה ממש פשע אם היו מוותרים עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע משכנע (כמעט כמו באולם המכירות של צ'מפיון) אבל בלי מספרים ממשיים אין לזה בסיס.זה טוב כמו כל ניחוש אחר לגבי אחוז הנפל ותוחלת חיי הגיר הזה.

אחד יגיד 2 ,השני 8.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחלת העבר. שינו ושיפרו את העמידות שלהם כבר מזמן. זה הקונצרן הכי גדול ומתקדם בעולם וחברות כאלה לומדות מהניסיון ומפיקות לקחים. ככה הם נשארים בצמרת. בפורד למשל שהיו באותן שנים מקבילות (איזור 2010-2012) בעיות עם גיר כפול מצמדים פשוט ירדו מהשיטה וחזרו לגיר אוטומטי מיושן. בפולקסווגן מן הסתם למדו' date=' בדקו, חקרו ושיפרו. מדובר בגיר כל כך יעיל ונוח לנסיעה גם מבחינת הביצועים (בשילוב על מנוע ה-TSI) וגם מבחינת ההתנהגות שזה היה ממש פשע אם היו מוותרים עליו.[/quote']

מרשים כמעט כמו נאום ההאדרה של מירי רגב על ראש הממשלה בנימין נתניהו. ברשותך אשמח להוסיף:

הגיר הזה מצליח להביא לשלום בית, המהנדסים של וואג הם בעלי החוש הומור המבריק בעולם, ידיהם של המהנדסים עוברות ציפוי זהב בכניסתם לתפקיד, הגירים הרובוטים שלהם היו אמורים להניע רקטות חלל אבל היו טובים מדי, אפילו המנקות בחברה מחזיקות תואר דוקטורט בתחום המכונאות ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שעם כל הכבוד לדיון כאן,

כרגע אני רואה לגבי הDSG יותר נושאים כמו, "האם הגיר" ו"כמה אמין"

מאשר באמת "יש לי בעיה", ואם כאן לאחרונה שיש כאלה ממש בודדים.

צריך לשים קצת את הדברים בפורופרציה, נשמע לי כמו רעש מיותר לגבי אמינות הגיר שהשתפרה פלאים, אני לא אתיחס לניסיון שלנו כרגע, למרות שהוא היה מאוד חיובי עם 3 הגירים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...