Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחוד 8 שרשורים זהים בחיפוש אחר רכב זול עם פגיעת שלדה

Yakir112
שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקש את דווח ירידת הערך של השמאי.. להבין על מה הייתה ירידת הערך.

האם כדוגמה.. על צביעה כ 1.5%

החשוב, מה הייתה פגיעת השילדה.. היכן נפגעה השילדה (להבנתי מקדימה - ומה בוצע בתיקון)

האם בגמר התיקון הרכב נלקח למכון לכוון מיתלים / פרונט - נבדק, והבדיקה תקינה.

רשמתי לך גם הודעה פרטית - אבל רצוי כי הדיון ימשיך בפורום.

כך יותר אנשים יעזרו במידע.. :wink: וניתוח הבעיות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אתם אומרים? ועוד שאלה , מה ההשפעה שיכולה להיות על הרכב שעבר מכה בשילדה ? אבל טופל במורשה כמובן

א) במקרה של תאונה הוא לא יתנהג כמו שאודי תכננו שיתנהג, בגלל עיקום שלדה וריתוכים, שגרמו לשוני במבנה החומר ובמבנה הקורות פלדה ברכב.

ב) יהיו תקלות בכל מיני מערכות כתוצאה מפגיעה/פירוק/הרכבה, במקרה הטוב פלסטיקים רופפים, במקרה הגרוע תקלות גיר/מנוע/חשמל. זה יהיה בתור בונוס בתוספת לתקלות TSI+ DSG.

ג) חלודה במקומות מוזרים, בין אם כי ריתכו איפה שלא צריך לרתך, ולא צבעו, ובין אם צבעו בצורה חאפרית על פח חשוף.

ד) חתונה קתולית עם הרכב - 90% מקונים פוטנציאליים יעשו 180 מעלות במקום, עשרה אחוז נותרים יהיו סוחרים שיציעו לך הצעת מחיר מגוחכת בפרצוף עקום כאילו בכלל עושים לך טובה (במקרה הזה, הם דווקא כן).

בקיצור, לדעתי תגיד יפה תודה, אבל לא, תודה, ותעבור הלאה. מציאה זאת לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבדוק פה את ירידת הערך:

http://www.slika-ins.co.il

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיפים ב+ג' קצת תלושים מהמציאות לאור העובדה,שהתיקון נעשה בחברה לפחות למיטב הבנתי.

אם הבנתי נכון וילך פותח הנושא למוסך אאודי יחד עם המוכר,יבקש מהמוסך פירוט הסטוריה + מאמין שלאחר תאונה כזו יש דו"ח שמאי שיוכל להיחשף אליו- כך תוכל העסקה להתקדם/להיתקע עפ"י ממצאי הבדיקות.

אם אין דו"ח שמאי,לקחת את הרכב למכון בדיקה לבדיקת שילדה ולנהוג עפ"י המלצת בוחן.

אם הבנתי נכון את הליקויים - יש כאן פגיעה סחירותית אבל בספק אם יש פה עניין בטיחותי-לפחות לפי הקישורים שהועלו אין פירוט עבודות ולא ניתן לדעת מה בדיוק התיקונים שבוצעו,היקפם המדוייק וחומרתם.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

על פניו (השערה שלי..) זה נראה כמו קצה שלדה.

בכל אופן לדעתי, מדובר ברכב מצורע..

יותר מידי שאלות לא פתורות.

אני חוזר ואומר, במידה ותוציא אותו במחיר רצפתי, אבל ממש רצפתי, תקח.

סה"כ הרכב טופל במורשה, בחלק מהזמן.

עוד דבר ששמתי לב, כתוב שהרכב נגרר, (ללא קשר לתאונת החזית, תאריך אחר) ידוע למה?

נ.ב:מצטער שלא חזרתי בפרטי.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיפים ב+ג' קצת תלושים מהמציאות לאור העובדה,שהתיקון נעשה בחברה לפחות למיטב הבנתי.

.

גם במוסך מורשה יבואן יכולים לעשות עבודה חאפרית.

וולקאם טו איזראל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אוקיי אז ככה כבר פתחתי לגבי זה אשכול אבל רציתי להבהיר את ההתלבטות שלי + חישוב ( לא יודע עד כמה מדוייק )

כמה דברים לפני הכל.. הוא יד 2 , הרכב עבר תאונה ונמכר לו לאחר התאונה ככה שאין לו מושג מה הערכת שמאי אבל מה שכן הוצאתי מאאודי את ההסטוריה והכל הוחלף שם

אוקי אז ככה , מדובר ברכב Audi A1 שנת 2012 הדגם סטייל המפואר מחירון 64 משוקלל 72 לפני הנתונים שלו ( 37,000 ק''מ )

עכשיו ככה הרכב עבר תאונה חזיתית וטופל מן הסתם המוסך מורשה של אאודי ויש מכה בשילדה , הבחור שאני עושה איתו משא ומתן מוכן למכור את הרכב ב 53,000ש''ח

עכשיו החשיבה שלי היא כזאת , אני מתכנן להחזיק את הרכב לפחות ל 4 - 5 שנים , בואו נגיד שעוד 4 ,5 שנים הרכב יהיה שווה 25-35 ? משוקלל גם בגלל הק''מ הנמוך(אני עושה 10 בשנה), השאלה אם אמכור אותו בעתיד בסכומים האלה מהסכום שקניתי ב 53 אם זה יהיה כזה הפסד נוראי ?

מה אתם אומרים? ועוד שאלה , מה ההשפעה שיכולה להיות על הרכב שעבר מכה בשילדה ? אבל טופל במורשה כמובן

בס"ד

על פניו (השערה שלי..) זה נראה כמו קצה שלדה.

בכל אופן לדעתי, מדובר ברכב מצורע..

יותר מידי שאלות לא פתורות.

אני חוזר ואומר, במידה ותוציא אותו במחיר רצפתי, אבל ממש רצפתי, תקח.

סה"כ הרכב טופל במורשה, בחלק מהזמן.

עוד דבר ששמתי לב, כתוב שהרכב נגרר, (ללא קשר לתאונת החזית, תאריך אחר) ידוע למה?

נ.ב:מצטער שלא חזרתי בפרטי.

תודה רבה על המענה , זהו אני גם ראיתי שכתוב שהגיע עם גרר למוסך > פחחות > לא טופל ונגרר חזרה אין לו מושג כי זה קרה בבעלות הראשונה שנה לפני שהוא רכב את הרכב .. השאלה מה זה יכל להיות ? תאונה נוספת ? מה הסיבה שרכב יגיע עם גרר למוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהמחיר גבוה מדי. שוק ה2 לא קרוב למחירונים של לווי יצחק, והמחירון המשוכלל לא תמיד מתחשבים בו.

לגבי זה שהרכב עם מכה בשלדה, זה כבר מקור לבעיות, השלדה לא ישרה שפוגעת בחווית נהיגה, בלאי מוגבר לחלקים וכו'.

התיקונים באאודי לא זולים בכלל. לדעתי הרכב שווה לא יותר מ 45 אלף שקל.

ב53 אתה תמצא רכב ללא שלדה מאותה שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מוכר ככה מהר כמעט בטוח שהרכב נבלה ויש לו הרבה תקלות.

הקילומטר לא הגיוני 2000 קילומטר בשנה וחצי?

.תברח מהאוטו הזה

עריכה אחרונה על ידי haimkm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב , לא מצאתי איך לערוך את האשכול הקודם ולהעלות את התמונות אז אם אפשר לסגור את הקודם אודה מאוד ! ,

הינה הפירוט מהמוסך מורשה אאודי ששלחו לי לפקס

אשמח שם תשימו לב באחת התמונות רשום שהרכב הגיע ב 2017 על גרר > פחחות > לא תוקן וחזר חזרה.. מה הכוונה ? היה עוד תאונה ?

צריך לציין שהמוכר בבעל הרכב כ 3 וחצי חודשים בלבד קנה אותו אחרי התאונה שהכל כבר מתוקן ואין לו מושג לגבי היריד ערך אצל הערכת שמאי

1 - http://oi65.tinypic.com/33mlvth.jpg

2 - http://oi67.tinypic.com/wivf4z.jpg

3 - http://oi68.tinypic.com/egu9hl.jpg

הרכב יד 2 , 37,000 ק''מ טוען שבבדיקה אמרו לו ממי שקנה שיש נגיע בשילדה.

זה בנאדם פרטי ולא סוחר המחירון בלוי יצחק 64 והמשוקלל 72 והוא מוכן למכור ב 53

השאלה היא אם שווה לגעת ברכב כזה לפי מה שרואים שהוחלף התכנון שלי זה להיות איתו כ 4 שנים ולאחר מכן אולי לשדרג לחדש יותר , אבל מבחנית ההפסד הכספי האם שווה ? כמה כבר יהיה שווה בעתיד ? 25- 30 ? הפסד של 20 - 25 ש''ח ב 4 שנים ?

הרכב עבר שתי תאונות אחת תוקנה ב2016 (תראה שהוחלף פח חזית) השניה ב2017 ולא תוקן אלא יצא על גרר למוסך אחר. לא שווה לגעת בו.

תברח מזה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכח מחפש שנצדיק את הרכישה.

את הרכב הספציפי לא הייתי קונה גם ב 30.0 אלף.

עבור לרכב הבא, או שתככב בעתיד בפורום הטכני עם ערימת תקלות שלא ברא השטן.

הרכב לא תוקן על מנת לתקן אותו הרבה יותר זול במקום אחר.

בהצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , רציתי לדעת אם ניתן להחליף את הפלסטיק השחור שמאחורי הפתח מזגן כמו בתמונה שאראה עכשיו

לפני / כרגרע -

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.n...71&oe=5C3AB3E3

ואני רוצה לשנות לאדום כמו פה -

https://3d-car-shows.com/wp-content/...1_Interior.jpg

האם זה אפשרי ? מה העלות ? איפה מומלץ לעשות ? ואם אפשר להזמין מאיביי מה השם של זה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...