Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על צמיגים (+המלצה)

LoveSound555
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

על הרכב כרגע מורכבים צמיגים מחברת Pirelli דגם Cinturato P1 שנת 16 (לא זוכר כרגע את החודש) מידה:

195.55R16 87H

מה אתם אומרים על הצמיגים?

-

בהמשך מעוניין לעבור למידה אחת מעל (המידה רשומה על מדבקת הרכב, ולכן מאושרת ע"י היצרן לרכב)

205.45R17 88V

צמיגים מאיזו חברה מומלץ לקנות כיום למידה הזאת? (לא סיני כמובן) סביבות 500-600 שקל לצמיג, אשמח לקרוא את ההמלצות שלכם ולהיות מוכן ברגע שאגיע ליום שבו אצטרך לקנות צמיגים וג'אנטים למידה 17.

* מבדיקה ברשת אצל חנות מומלצת בעיר הוצע לי דנלופ ב - 600 שקלים לצמיג (לא ידועים לי כרגע פרטים על דגם הצמיגים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, איזה רכב זה ( דגם מדויק ), מה כמות הנסיעות השנתית וסגנון נהיגה?

אם נוסעים הרבה בנהיגה רגועה, כדאי לקנות צמיגים פחות ספורטיביים , אם לא נוסעים הרבה ואוהבים לתקוף פניות, כדאי לקנות צמיגים עם אחיזה יותר טובה (על חשבון אורך החיים ונוחות ).

ויכול להיות שלרכב שלך בכלל לא כדאי לקנות צמיגים ספורטיביים, כי זה דגם שהוא רחוק מספורטיבי .

פירלי p1 צמיגי נוחות לא רעים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה vladclar,

יונדאי i20 מנוע 1.4 שנת 2016,

בשנה נסעתי קרוב ל - 7000 ק"מ, לא נוסע הרבה במיוחד.

בדרך כלל נוסע רגוע, מה הכוונה לתקוף פניות? כניסה לפניה במהירות גבוה או ביצוע פניות עד שנשמעים רעשים מהצמיגים? ממש לא עושה כאלה דברים.

כן, זה דגם שהוא רחוק מספורטיבי אבל גם לא הייתי מעוניין לשים צמיגים סינים בסכום של 350 שקל לצמיג ולאחר שנה-שנתיים לקבל הפתעה באמצע הכביש.

המחיר הסופי שאני איכשהו יוכל להשקיע בצמיגים זה עד 600 שקלים לצמיג (כמובן שבנוסף צריך גם רביעיית ג'אנטים למידה 17 באותה הקנייה)

מרוצה מאוד מהפירלי P1 שיש לי עכשיו, אבל הם יושבים כרגע על מידה 16.

אשמח להגיע לחנות עם ידע קטן על מה כדאי ללכת ולבקש ואם לא יהיה זמין אז על מה כדאי להתפשר וכמובן לא לאבד הרבה, לפי בדיקה בפורום הבנתי שלכל חברה גדולה יש גם צמיגים שהם פחות טובים (למשל Dunlop SP 490)

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להשקיע 600₪ לצמיג, יש לך את michelin primacy 3, שהם מצמיגי נוחות משובחים.

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4766&cs=1&diameter=8&aspectRatio=11&width=18

ויש גם צמיגי פירלי טובים במידה החדשה p7 cinturato.

אפשר להסתפק בפאלקן ze914 או גודייר אקסלנס.

בגדול, אין לי מושג בשביל מה I20 צריך צמיגים במידה הזאת ( 17') - לא מוסיף שום דבר, רק פוגע בנוחות.

זאת הרשימה המלאה במידה שלך.

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=8&aspectRatio=11&width=18

אני ממליץ מאוד על פנצ'ריה בבית דגן ( גלגלי המגן ), קונה שם בעצמי - מחירים טובים ויחס מעולה ללקוחות.

@

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוגע בנוחות, מעלה צריכת דלק, הצמיג בחתך נמוך יותר בפגיע , יותר יקר, צריך להחליף גם 4 ג'נטים.

זה שווה את כל זה? 16 נראה מספיק גדול על I20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...