Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצולם - התקנת מראות מתקפלות אוטומטיות אאודי A4

Tair
שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדונגל של OBDEleven שרכשתי ב-EBAY נשלח אתמול מליטא לישראל.

רכשתי אתמול קוד אקטיבציה לגרסת הפרו במחיר מוזל (27.99$) דרך מפיץ בארה"ב. הקוד נשלח למייל תוך פחות מ-24 שעות.

קישור: https://www.shopdap.com/obdeleven-pro-code.html

טענתי את הקוד באפליקציה ועכשיו נותר רק לחכות לדונגל שיגיע :)

תודה לפות"ש על המדריך המפורט ועל ההמלצה לשימוש בדונגל הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדונגל של OBDEleven שרכשתי ב-EBAY נשלח אתמול מליטא לישראל.

רכשתי אתמול קוד אקטיבציה לגרסת הפרו במחיר מוזל (27.99$) דרך מפיץ בארה"ב. הקוד נשלח למייל תוך פחות מ-24 שעות.

קישור: https://www.shopdap.com/obdeleven-pro-code.html

טענתי את הקוד באפליקציה ועכשיו נותר רק לחכות לדונגל שיגיע :)

תודה לפות"ש על המדריך המפורט ועל ההמלצה לשימוש בדונגל הנ"ל.

תודה רבה על הלינקים. הזמנתי גם אני דרך הלינק שפרסמת את הדונגל, אתמול גם שלי נשלח וחיפשתי PRO בזול - עזרת לי!

עריכה: איך ביצעת את הרכישה באתר? אין אופציה לישראל והמשלוח עולה כסף משום מה, למרות שזה קוד במייל.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לשאלתך,

הכנסתי כתובת של חבר שגר בארה"ב אך עם כתובת המייל שלי.

כל כתובת בארה"ב תתפוס העיקר שהיא קיימת..

בכל מקרה הרישיון יישלח ישירות למייל שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איזה תזמון, גם אני הזמנתי OBDELEVEN לקופרה, והגיע גם היום בדיוק.

אני הזמנתי מפה את גירסת הפרו ב-80 יורו (בערך 330 ש"ח).

https://www.ebay.com/itm/OBDeleven-PRO-OBD-diagnostic-tool-for-Audi-VW-Skoda-Seat/202320424691?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

בינתיים עשיתי קידוד של קיפול מראות בלחיצה קצרה, שמירת מצב סירקולציה, ביטול S&S, וביטול התראת חגורה.

הרוב עשיתי בקידוד ארוך לפי מדריכים שמצאתי. בהמשך אני אנסה עוד כמה דברים, אבל לא מתכוון להשתולל עם כל האורגני אורות שראיתי שעושים.

נראה כלי מדהים ושימושי ביותר למי שקצת אוהב להתעסק עם הדברים האלה.

אגב - הטלפון שלי זה אייפון, ולצורך העניין השתמשתי במכשיר אנדרואיד שיש לי בבית כגיבוי. התוכנה לא הסכימה להתחבר לדונגל.

האנדרואיד היה בלי חיבור אינטרנט כי אין לו סים. לא קיבלתי גם שום הודעת שגיאה שצריך חיבור, פשוט ניסה לעשות CONNECT בלי סוף. עלה בדעתי לנסות לפתוח הוטספוט מהאייפון, וזה אכן פתר את הבעיה (הוא גם הוריד עדכון קושחה לדונגל).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז זורק את השנקל שלי פה כי כמו כולם גם אני סוף סוף קיבלתי את שלי היום.

רקע: הזמנתי דרך הליקנים שפורסמו פה, לא יודע להגיד את הסכום המדוייק אבל לכיוון ה-300~ ש"ח כולל הקוד של הגרסת פרו.

1. אפליקצייה: האפליקצייה כפי שציינו כאן מותאמת רק לאנדרויד. בתור משתמש אפל, ומעתב אנדרויד רציני נאלצתי להתחנן לאחי להשתמש במכשיר שלו.האפליקציה אינה מותאמת לחנות הישראלית, לכן צריך להוריד APK שלה ולהתקין בצורה ידנית. מסתבר שזה פשוט יותר ממה שחשבתי באנדרויד, חיפוש גוגל של "OBDEleven APK" והתוצאה הראשונה כבר תעזור לכם. לא מסובך.

2. חיבור: המכשיר מתחבר ישירות לחיבור ה-OBD ברכב, כאשר הלוגו מופנה לצד ההפוך. החיבור נמצא ב-99% מהרכבים בצד שמאל למטה, איפה שהרגל נחה, ליד הידית של המכסה מנוע מתחת לפלסטיקה. המכשיר יעשה פלאשים של אור אדום וככה תדעו שחיברתם נכון. פותחים את האפליקציה, נרשמים בקלות (נדרש אישור באימייל), מתחברים ולוחצים "Connect".

שימו לב:

א. נדרש חיבור אינטרנט יחסית מהיר לשימוש באפליקצייה ממספר סיבות. הרשת של אבא שלי היא פרטנר, והחניון אצלי הוא תת קרקעי כך שבחברה העקומה הזו לא הייתה קליטה. לכן, השתמשתי ב-Personal Hotspot באייפון שלי ופתחתי לו רשת אלחוטתית.

ב. בגלל שאנחנו מורידים גרסא ידנית, בפעם הראשונה המכשיר יבצע עדכון לקושחה.

ג. באם אתם נתקלים בבעיה של "Make sure ignition is ON", נדרש ניסוי וטעייה. לי הוא רשם את זה גם למרות שהרכב היה דלוק. ניסיתי גם להניע, לא עזר. חיברתי וניתקתי את המכשיר ופתאום זה עבד. ניסיתי לחפש מידע על זה באינטרנט. חלק מדווחים שהמכשיר שלהם היה תקול, חלק אמרו שהם מחקו את האפליקציה והתקינו שוב וזה עבד. בקיצור - ניסוי ותעייה. כל מקרה לגופו.

3. שימוש ראשוני: בשימוש הראשוני האפליקצייה תזהה את הרכב שלכם בצורה אוטומטית. לפעמים היא לא קולעת בול, אז תצטרכו לעזור לה. נתונים כמו תצורת רכב היא לא תדע אז תצטרכו גם את זה להכניס ידנית. לאחר מכן היא יציע לסרוק את המערכות של הרכב בפעם הראשונה כדי לראות שאין אף תקלה. מדובר בכ-178 מערכות לכן התהליך הזה ארוך,​ אז מומלץ להניע כדי לא לגמור את המצבר (כי כנראה תצטרכו מזגן ותזיעו).

4. אפליקציות: כל הקטע של ה-OBDEleven הוא הנוחות ב"אפליקציות". הכוונה היא ל"פיצ'רים" שאתם יכולים להפעיל/לכבות בקלות בלחיצת כפתור. נכנסים למסך הראשי, לוחצים על התמונה של הרכב שלכם ובוחרים "Apps". שם תמצאו מגוון של פיצ'רים שאתם יכולים להתעסק איתם.

כרגע אין לי גישה לגרסת PRO כי משום מה עדיין לא שלחו לי את הקוד באימייל, אבל אעדכן.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

misterb,

אשמח אם תוכל לשתף את הקידודים שהשתמשת בהם.

תודה!

איזה תזמון, גם אני הזמנתי OBDELEVEN לקופרה, והגיע גם היום בדיוק.

אני הזמנתי מפה את גירסת הפרו ב-80 יורו (בערך 330 ש"ח).

https://www.ebay.com/itm/OBDeleven-PRO-OBD-diagnostic-tool-for-Audi-VW-Skoda-Seat/202320424691?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

בינתיים עשיתי קידוד של קיפול מראות בלחיצה קצרה, שמירת מצב סירקולציה, ביטול S&S, וביטול התראת חגורה.

הרוב עשיתי בקידוד ארוך לפי מדריכים שמצאתי. בהמשך אני אנסה עוד כמה דברים, אבל לא מתכוון להשתולל עם כל האורגני אורות שראיתי שעושים.

נראה כלי מדהים ושימושי ביותר למי שקצת אוהב להתעסק עם הדברים האלה.

אגב - הטלפון שלי זה אייפון, ולצורך העניין השתמשתי במכשיר אנדרואיד שיש לי בבית כגיבוי. התוכנה לא הסכימה להתחבר לדונגל.

האנדרואיד היה בלי חיבור אינטרנט כי אין לו סים. לא קיבלתי גם שום הודעת שגיאה שצריך חיבור, פשוט ניסה לעשות CONNECT בלי סוף. עלה בדעתי לנסות לפתוח הוטספוט מהאייפון, וזה אכן פתר את הבעיה (הוא גם הוריד עדכון קושחה לדונגל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...