Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית-"קאר-פיקס תל אביב"

sagi4242
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

ברצוני לשתף אתכם בחוויה רעה שהייתה לי עם מוסך הפחחות הנ"ל.

חשוב לי שתדעו שאין לי שום אינטרס להרע למקום,או להיטיב לו באותה מידה,הסיפור הוא אובייקטיבי ולא הייתי מבזבז את זמני לשבת ולרשום אלא על מנת להזהיר ולהסב את תשומת ליבכם.

שם:"קאר פיקס תל אביב"

הגעתי למקום לפני כחודשיים אחרי שיטוט בגוגל וביוטיוב והתרשמות שהמקום איכותי ואכן זול במקצת מאחיו למקצוע.

כבעלים של גולףשחורה 2009, ביקשתי לבצע שחזור פנסים ובנוסף תיקון פחחות קטן בכנף האחורית ובדלת.

בשחזור הפנסים,בוצע שיוף ולאחר מכן 3 שכבות של לקה איכותית לפי תום,אחד מהבעלים והמככב ביוטיוב.

סה"כ יצאתי מרוצה,נראה טוב ונאמר שיחזיק כשנתיים לפחות.

הרכב לא כוסה במהלך הריסוס,מה שהוביל לשאריות לקה בצדדי הפנסים-כשהערתי את תשומת ליבו,מיד ניקה עם סוג של מסיר צבע,שאכן ניקה אך גם צרב את הלקה והשאיר סימן לא יפה שראיתי רק לאחר שטיפת הרכב.

בסדר,קורה,לא הוציא אותי מכליי,כנראה שהחומר התייבש והוא לא אמור...

לתיקון הפחחות:

נאמר לי שהתיקון יעלה 600 שקלים-זול למדיי. השארתי את הרכב לשעה וכשחזרתי הוא היה מוכן.

הכנף יושרה,הדלת קיבלה בונדו ויושרה מעט גם כן,השריטות נעלמו וכל העסק קיבל מנת צבע התואם לרכב.

נ.ב: כל התיקון בוצע ממש על שפת המדרכה,חשוף לרוח ומזהמים וכו',במקום להיות מבוצע בפנים בטענה שכרגע"אין מקום".

לאחר מספר ימים ושטיפה,שמתי לב שכמעט כל צד ימין של הרכב קיבל "אובר ספריי" מאיזור הפנס עד אמצע הדלת הקדמית(והתקינה)כולל שני החלונות. הרגשה מאוד מחוספסת,וזיהום צבע תקין בצביעה לא איכותית...

התקשרתי לתום,ושאלתי איך יכול להיות ששאר הרכב לא כוסה?ענה ש"הרכב כוסה ויש לו מצלמות,אני לא יודע איך זה קרה,אולי הרוח אשמה,אתה יכול לקפוץ ואנקה את זה ב5 דקות אל תעשה עיניין".

כאמור אני גר בראשון לציון והמוסך בת"א,אז קפיצה לשם לא באה בחשבון ובזבוז יום עבודה...

בנוסף הניסיון שלי עם ניקוי הלכה באיזור הפנסים אמר לי שעדיף להתרחק מהחומרים שלו.

לאחר מספר ימים וגם בעין לא מקצועית כ"כ,הצביעה נראית מאוד לא מקצועית,"מחוספסת" ובמט במקום מבריק כמו שאר הרכב. אומנם הצבע תואם לקוד הצבע שלי אך נראה פשוט לא טוב.

בנוסף מהסתכלות של מוסכניק נאמר לי שבוודאות לא ניתנה שכבת לקה,אלא צבע בלבד,שכנראה ידהה בקרוב מאוד.

ממליץ מאוד למי שאוהב את רכבו לא לבצע שם טיפול פחחות: הם מתהדרים במחירים הזולים שלהם אבל יש לזה מחיר. למי שאין בעיה עם תיקוני "ליסינג סטייל" על הרכב שלו,ימצא את מקומו שם.

כנראה שבאמת עדיף להם למכור לך מכחול וצבע מאשר לתת להם לצבוע עבורך...

שאלות תגובות וכו' יתקבלו בברכה.

במידה ואחד הבעלים רוצה לפנות אליי בפרטי,הוא מוזמן

גם מספר הטלפון שלי קיים אצלו לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי sagi4242
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יצא לי גם לעבור שם שבוע שעבר לתיקון כמה שריטות קטנות שהצטברו במשך הזמן. כנף אחור ימין ונקודת לחיצה ליד פנס אחור ימין ועוד לחיצה קטנה בקצה כנף אחור שמאל .

הראשונה לא עברה את הבסיס אבל שתי המכות האחרות כן עברו את הלק והפריים וחשפו מתכת. מכיוון שחורף מתקרב לא רציתי לתת סיכוי לחלודה ולהלכתי לקאר פיקס כמוך. לשעבר גם אוטודוקס בע״מ. באמת חסר בפורום חוו״ד עליהם . אמרתי : אתה ראשון יא קאזה.

אתה צודק בחלק מהדברים אבל יש לתאם ציפיות. זה אכן מוסך מדרכה (תרתי משמע). התיקון נעשה על המדרכה ורוח יכולה אכן להעיף חלקיקים לכל כיוון.

אבל את השריטות הקלות העלימו יופי. הנה השריטה לפני העבודה

scratchBeforefix3.jpg

ובמהלך של חצי שעה בחור אדיב שייף את השריטה ומילא את לחיצה ליד הפנס.

carfix1s.jpg

בצד שמאל היתה לחיצה מעמוד שהיתה דיי שטוחה ואחרי שפכטל ושכבה אחת היה כבר מאוחר וקצת חשוך. הודיתי לבחור ושילמתי כ 600 ש״ח. נסעתי הביתה.

באור יום באמת ניתן לראות שהשריטות נעלמו אבל בנקודה השמאלית הצביעה השאירה ״טבעות״.בצילום קשה לראות אבל יש שתי טבעות. הטבעת החיצונית היתה עם גבול ״שעיר״ קמעה. אני יכול לצלם אותן אם מישהו מעוניין.

לגבי הטבעות: הנה התמונה: קצת קשה לראות שתי טבעות בתנאי התאורה שצילמתי.

haloAfter1stlayer.jpg

למחרת התקשרתי לבחור בקאר פיקס : אמר אין בעיה, תמתין עוד יום שהכל יתייבש ותחזור ונעשה מקצה שיפורים. ממילא עד שלא יבש לגמרי אין טעם לגעת.

כמו אצלך גם אצלי עף רסס על הפנס וגם נשארה ״צלקת״ של הפלסטרים:

plasterMark.jpg

חזרתי אליהם אחרי יומיים , את הפנס הוא ניקה בקלות עם סמרטוט. הסימן של הפלסטר נשאר.

בפינה משמאל לפנס (המשולש בין דלת מטען לטמבון אחורי - שם היתה הלחיצה): הבחור (שמו מוטי) הרביץ עוד שיוף , שם עוד שכבה של צבע ובסיום נתן טיפה ספריי לק

scratchfix61.jpg

בסופה של שכבה שנייה התוצאה לא מושלמת אבל סבירה:

leftAfter2ndLayer.jpg

אין כמעט זכר לטבעות. מי שעובד מטר מהרכב כבר לא מבדיל בין מקורי לתיקון. רק אם תחפש מקרוב במיוחד את המקום תוכל לראות את התיקון אבל צריך לזכור: זו לא צביעה בתנור וגם המחיר בהתאם. בסיום נתן לי בקבוק קטן עם צבע ומכחול וריחן יוקרתי. (טוב אולי לא ממש יוקרתי)

כמו שאתם רואים נשאר ה״צל״ של הפלסטר. כשיתפנה לי איזה יום אולי אחזור אליו עם זה , אולי לא.

אם אתה מחפש עבודה מושלמת אז אולי כדאי באמת במקום אחר כי בכל זאת כדי לסיים פה בסדר אצטרך לבוא פעם שלישית. לא שיעשו בעיות ואפילו יקבלו אותי בחיוך אבל זה קצת תיזוז כמו שכתבת. מתחושה שלי סה״כ מקום עם כוונות טובות ולשריטת קטנות בהחלט מספק.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יצא לי גם לעבור שם שבוע שעבר לתיקון כמה שריטות קטנות שהצטברו במשך הזמן. כנף אחור ימין ונקודת לחיצה ליד פנס אחור ימין ועוד לחיצה קטנה בקצה כנף אחור שמאל .

הראשונה לא עברה את הבסיס אבל שתי המכות האחרות כן עברו את הלק והפריים וחשפו מתכת. מכיוון שחורף מתקרב לא רציתי לתת סיכוי לחלודה ולהלכתי לקאר פיקס כמוך. לשעבר גם אוטודוקס בע״מ. באמת חסר בפורום חוו״ד עליהם . אמרתי : אתה ראשון יא קאזה.

אתה צודק בחלק מהדברים אבל יש לתאם ציפיות. זה אכן מוסך מדרכה (תרתי משמע). התיקון נעשה על המדרכה ורוח יכולה אכן להעיף חלקיקים לכל כיוון.

אבל את השריטות הקלות העלימו יופי. הנה השריטה לפני העבודה

[ATTACH=CONFIG]497117[/ATTACH]

ובמהלך של חצי שעה בחור אדיב שייף את השריטה ומילא את לחיצה ליד הפנס.

[ATTACH=CONFIG]497123[/ATTACH]

בצד שמאל היתה לחיצה מעמוד שהיתה דיי שטוחה ואחרי שפכטל ושכבה אחת היה כבר מאוחר וקצת חשוך. הודיתי לבחור ושילמתי כ 600 ש״ח. נסעתי הביתה.

באור יום באמת ניתן לראות שהשריטות נעלמו אבל בנקודה השמאלית הצביעה השאירה ״טבעות״.בצילום קשה לראות אבל יש שתי טבעות. הטבעת החיצונית היתה עם גבול ״שעיר״ קמעה. אני יכול לצלם אותן אם מישהו מעוניין.

לגבי הטבעות: הנה התמונה: קצת קשה לראות שתי טבעות בתנאי התאורה שצילמתי.

[ATTACH=CONFIG]497119[/ATTACH]

למחרת התקשרתי לבחור בקאר פיקס : אמר אין בעיה, תמתין עוד יום שהכל יתייבש ותחזור ונעשה מקצה שיפורים. ממילא עד שלא יבש לגמרי אין טעם לגעת.

כמו אצלך גם אצלי עף רסס על הפנס וגם נשארה ״צלקת״ של הפלסטרים:

[ATTACH=CONFIG]497120[/ATTACH]

חזרתי אליהם אחרי יומיים , את הפנס הוא ניקה בקלות עם סמרטוט. הסימן של הפלסטר נשאר.

בפינה משמאל לפנס (המשולש בין דלת מטען לטמבון אחורי - שם היתה הלחיצה): הבחור (שמו מוטי) הרביץ עוד שיוף , שם עוד שכבה של צבע ובסיום נתן טיפה ספריי לק

[ATTACH=CONFIG]497121[/ATTACH]

בסופה של שכבה שנייה התוצאה לא מושלמת אבל סבירה:

[ATTACH=CONFIG]497122[/ATTACH]

אין כמעט זכר לטבעות. מי שעובד מטר מהרכב כבר לא מבדיל בין מקורי לתיקון. רק אם תחפש מקרוב במיוחד את המקום תוכל לראות את התיקון אבל צריך לזכור: זו לא צביעה בתנור וגם המחיר בהתאם. בסיום נתן לי בקבוק קטן עם צבע ומכחול וריחן יוקרתי. (טוב אולי לא ממש יוקרתי)

כמו שאתם רואים נשאר ה״צל״ של הפלסטר. כשיתפנה לי איזה יום אולי אחזור אליו עם זה , אולי לא.

אם אתה מחפש עבודה מושלמת אז אולי כדאי באמת במקום אחר כי בכל זאת כדי לסיים פה בסדר אצטרך לבוא פעם שלישית. לא שיעשו בעיות ואפילו יקבלו אותי בחיוך אבל זה קצת תיזוז כמו שכתבת. מתחושה שלי סה״כ מקום עם כוונות טובות ולשריטת קטנות בהחלט מספק.

לפי דעתי זה הרבה פחות מעבודה מושלמת זה פשוט דרישה לעבודה טובה.אין שום סיבה שלא לכסות את שאר הרכב כשמרססים,לא צריך להיות מושלם אלא פשוט לעשות את העבודה שלך כמו שצריך.

בנוסף צביעה ללא שכבת לקה או צביעה של צבע מעורבב עם לכה זה משהו שהלקוח צריך לדעת לפני,ושיידע שהעמידות תעמוד למבחן אך זה לא נאמר ולא הוזכר כלל.

בקיצור הזול בסוף עולה ביוקר,כמו שתמיד אומרים.

אני מניח שלמכה שהייתה לי הייתי משלם עוד 200 ש"ח,אבל יוצא מרוצה וללא דאגות ולחצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה חיפשת צביעה מושלמת . אני ממש לא .

לגבי העמידות הצבע , בא נעדכן את השרשור עוד שנתיים אם הוא לא ינעל.

אם אתה יכול גם לצרף תמונות עכשיו אז עוד שנתיים נוכל להשוות.

באיזור של מוסך רון יש עוד הרבה מוסכים שכן מסוגלים לעשות צביעה בתנור . זה באמת פונקציה של כמה אתה רוצה להשקיע בפח שלך.

הרי מחר מישהו בחניה יחרוט עם המפתח באותו מקום (תופעה מכעיסה אבל כבר פעמיים השאירו לי "מזכרות" בזדון)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זו לא עבודה הרבה פחות ממושלמת, זו עבודה חובבנית.

המיסוך הזריז, צביעה בספריי, עבודה בחוץ...

זה תיקון ברמה ביתית.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב פעם הבאה אולי אחפש מישהו טוב עם תנור. פשוט שהלכתי לברר שם במוסך ליד רצו עבר כל צד ₪800 בתנור לפני מע"מ .גם אם הנקודה /שריטה קטנה .

והיו ארבע . כנף ימין, כנף שמאל , דלת מטען ונקודה מעל דלת .

אני מסכים שמה שהיה פה זה רמה אחת מעל לקנות צבע, מכחול ונייר מים 3000 ולנסות בעצמך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף את התמונה של השריטות שטופלו בשכבת צבע אחת . מתחת למכסה דלק אפשר עדיין לראות שיירי גוון קל של השיוף אבל באמת צריך להשקיע בחיפוש. בתמונה השנייה אי אפשר למצוא פגם . הפגיעה היתה משמאל לפנס העליון. בצמוד אליו. רוחב של עיפרון. בסה"כ הפגמים הקטנים נעלמו יפה .

צריך לזכור שצביעה בתנור היתה לוקחת לי יותר משעה .

IMG_20171125_105209839.jpgIMG_20171125_105147497.jpg

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף את התמונה של השריטות שטופלו בשכבת צבע אחת . מתחת למכסה דלק אפשר עדיין לראות שיירי גוון קל של השיוף אבל באמת צריך להשקיע בחיפוש. בתמונה השנייה אי אפשר למצוא פגם . הפגיעה היתה משמאל לפנס העליון. בצמוד אליו. רוחב של עיפרון. בסה"כ הפגמים הקטנים נעלמו יפה .

צריך לזכור שצביעה בתנור היתה לוקחת לי יותר משעה .

[ATTACH]497131[/ATTACH][ATTACH]497133[/ATTACH]

אני מאוד מתלבט אם לחזור לשם ולדרוש צביעה חוזרת בתנור,או לפנות לבעל מקצוע אחר ומומלץ יותר(יעלה לי בסביבות ה600-700 רק צביעה)

אני האמת חושש לתת להם לגעת שוב ברכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשת ממישהו הערכת מחיר לצביעה בתנור ?

לא.להערכתי יעלה כ600-700 כי הפחחות כבר נעשתה.

לפי דעתי הם צריכים לקחת אחריות ולראות שהצביעה יצאה לא מקצועית ולא יפה בכלל.וזה מורגש.הלכתי השבוע להחליף נורה והמוסכניק שאל:"מה צבעת את הדלת בספריי"?"מי תיקן לך ככה"

שוב בצבעים כסופים/לבנים יכול להיות שהתוצאה הייתה מספקת אך בשחור שמשקף הכל זה נראה והם צריכים לקחת את זה בחשבון.

השאלה אם הצביעה אצלם בתנור באמת טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שחור צבע מאד בעייתי . כל לכלוך מודגש עליו פי כמה.

גם בכסף מטאלי רואים קצת אבל המטרה היתה להגן על הפח. אני מתעלם מהגוון .

יש בדלתות עוד מלא מכות חניה שטחיות שלא נגעתי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...