Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים קדמיים שורקים - מיצובישי לאנסר 2013

chaimv
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עושים עם השריקות של הבלמים, ? הרכב מיצובישי לנסר 2013, בלמים של חברת רמסה, בלימה מעולה , שריקה מעצבנת , במוסך של חומר לסוליות שהחזיק איזה 1000 ק"מ והשריקות חזרו. יש פתרון קבוע לתופעה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרפידות והצלחות במצב תקין ואין בעיה מכנית, אז סביר להניח שגירוז במקומות המועדים לפורענות יפתור את הבעיה.

תשלח אותם לקורס גירוז אצל אסף מהכנופייה :lol: - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?536902-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%92%D7%98%D7%A1-%D7%93%D7%95%D7%A8-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F

עריכה: בוקי הקדים אותי (לקח לי זמן לחפש את הקישור המתאים :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא קח גריז מתאים אם אתה רוצה ואסביר לך בדיוק איפה לגרז עניין של חצי שעה עבודה עם כוס קפה ולהתראות לשריקות. האם ההחלפה בוצעה על ידך או על ידי המוסך? האם השריקות החלו לאחר ההחלפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא החלפתי רפידות , הבעלים הקודמים החליף. במוסך מרחו חומר על הרפידות לא נראה לי שזה גריז, החזיק איזה 1000 2000 קמ וחזרו השריקות , יותר מהגלגל השמאלי, לא תמיד , יש ימים שאין שריקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור - יש לי את אותה בעיה, רק שעם הרפידות המקוריות (הרכב בן שנה וחצי). יש שריקה מעצבנת כש"מלטפים" את הבלמים. במוסך אמרו שזה לא מטופל במסגרת האחריות, כי זה רכיב חיצוני, או משהו כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מאור.

אבל קודם כל לנקות היטב את כל הברזלים למיניהם על תושבת הקליפר.

רמסה זאת רפידה מעולה ואין סיבה שהיא תשרוק.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מדרגה בדיסק לפאזה ושלריקות?

אני אחדד: לא חייבת להיות מדרגה בדיסק בשביל לעשות פאזות ברפידות.

הפאזות(שיוף קצוות הרפידה) משככות את הרעש שנוצר בזמן החיכוך של הרפידה עם הצלחת וככה יש לרעש לאן "לברוח"/"להישבר".

לפעמים רק פאזה מספיקה למנוע רעשים, בלי גירוז.

אני גירזתי ונקיתי 3 פעמים את אותן הרפידות, רק אחרי שעשיתי פאזות הרעש הפסיק.

סתם דוגמא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פאזה זה נכון, יש רפידות שמגיעות מהיצרן כבר עם פאזות.

רק אין קשר בין פאזה ורעשים של הרפידה לבין קיום או אי קיום של מדרגה בדיסק, מדרגה היא תוצאה של שחיקה תקינה של דיסק שעובד וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לגרז את האוזניים של הרפידות עם גריז מתאים

לראות שהמובילים (הפינים) זזים בחופשיות וחוזרים חזרה כשלוחצים עליהם

בדרך כלל ראיתי מלא סרטונים שמגרזים גם את הנאבה ואז מלבישים את הצלחת

עוזר לשחרור עתידי של הצלחת ומונע קורוזיה

אני הייתי מתחיל בפירוק של הקפיצים (הברזלים שעליהם זזות הרפידות)

מנקה אותם היטב עם נייר זכוכית או מברשת ברזל

מנקה גם את האזור שהברזלים יושבים מלביש מגרז את האוזניים

ובודק פינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא קח גריז מתאים אם אתה רוצה ואסביר לך בדיוק איפה לגרז עניין של חצי שעה עבודה עם כוס קפה ולהתראות לשריקות. האם ההחלפה בוצעה על ידך או על ידי המוסך? האם השריקות החלו לאחר ההחלפה?
מצטרף לבקשה,אם תוכל לשלוח איפה בדיוק לגרז את הרפידות ובאיזה גריז.תודה

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...