Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלוואה לרכישת רכב מול ליסינג תפעולי פרטי - השוואה אמיתית (!)

arqv
שימו לב! השרשור הזה בן 2508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בליסינג אתה מוגבל ל20000 ק"מ בשנה

ואני לא מאמין שיש ארוחות חינם בכל זאת אנחנו בישראל .

תבדוק טוב שזה הצורה החדש כי ב2017 שווקו 2 הצורות וראיתי פירסומים בסכומים האלה לצורה הישנה .

בנוסף תבדוק עלויות השתתפות עצמי במקרה של תאונה +במקרה של השבתה .

אני אכן מוגבל ל 20,000 ק״מ בשנה אבל לי אישית זה מספיק.

מדובר בצורה החדשה בוודאות כי היא מופיעה בחוזה בתור ״קיה פיקנטו החדשה 2017״ והישנה זולה יותר בכ 200ש״ח לחודש.

בנוסף המחיר שציינתי כולל 89 ש״ח תוספת של ביטול השתתפות עצמית והחזרת רכב לקדמותו, הכוונה שבסיום החוזה לא תדרש לשלם על תיקונים שנדרשים לבצע כדי למכור את הרכב כמו פחחות וכו.

אל תשכח את 8,000 הש"ח שלא מוחזרים לך.

מצד שני, אין לך צורך למכור את המכונית ולתחזק אותה בתקופה הזו, ואתה לא תלוי בגחמותיו של לוי יצחק.

בכל מקרה, בדוק את האותיות הקטנות.

8,000 ש״ח לא הוחזרו לי בכל מקרה גם בעסקת המימון שעשיתי, זו המקדמה על הסכום בשני המקרים.

אבל אתה צודק הקטע פה הוא שלא צריך לתחזק את הרכב ואני לא תלוי במחירון - לטוב ולרע כמובן.

יש לך קי פיקנטו בת שלוש שיכולה לנסוע עוד שנים רבות בתחזוקה שוטפת נכונה ללא בעיות מיוחדות,

אץ עיקר ירידת הערך ספגת, למה להחליף?

צודק לגמרי ידידי, אבל בשביל שאני אוכל לשדרג לעצמי את הרכב אני חייב לשדרג גם לאשתי :)

אני לא רואה סיבה מיוחדת שמצבר ימות אחרי תקופה מאוד קצרה. אורך מצבר הוא בערך שלוש שנים. בנוסף של מצבר הוא נמוך מ-800 ש"ח. (לצורך הענין, קניתי מצבר לפני חצי שנה של סטארטאפ ב-380 ש"ח בגודל של 56 אמפר לשעה, ואחריות לשנה).

מגבים אפשר להזמין מחו"ל חיקוי של בוש שכל מגב עולה 5.5$ (בערך 20 ש"ח ליחידה).

צמיגים: גם כאן אפשר להוזיל ולקנות פאלקן ZE914, במחיר של בערך 900 ש"ח לאחר 3 שנים.

שאלה הגדולה בעניין הליסינג: טסט כלול במחיר הליסינג?

מהסוף להתחלה - אגרת רישוי אינה כלולה אבל זה לא משנה, גם כשקונים רכב אתה משלם את אגרת הרישוי.

אל תשכח שיש לך חסכון ש 4,000 ש״ח למשך 3 שנים, גם אם תוריד לגמרי את העלויות שהוספתי של אחזקה (לא ריאלי בכלל, גם אשתי שהיא נהגת רגועה יתר על המידה, הייתה צריכה להחליף צמיגים קדמיים קצת לפני 3 שנים).

אני מעריך מאוד את התשובות של כולכם, לי מאוד קשה לעכל את העובדה שזה כן מסתדר לי ואני לא מוצא בעיות בעסקה הזו, מה שאני מתחיל להבין שככה״נ הסיבה שזה משתלם יותר (עבורי לפחות) זה שהחברות האלו קונות דגמים ספציפיים מאוד (מאוד מאוד מאוד לצערי) בהנחות וגם המסביב שלהם (ביטוח, טיפולים וכו) מוזלים ע״י נותני השירות ולכן הם יכולים לגלגל ללקוח מחיר שהוא אטרקטיבי ולספוג את ההתעסקות במכירת הרכב לאחר התקופה.

בארה״ב הם נהנים מעסקאות דומות כבר הרבה מאוד שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי, עשיתי בדיוק את אותה העסקה אחרי שהייתי שנים עם רכב חדש בליסינג מימוני מהחברה המייבאת.

גם לי זה נראה קצת מוזר בהתחלה.

בכל אופן, הרווח של חברת הליסינג הוא שהן קונות את הרכבים במחיר נמוך בהרבה, המקדמה נשארת אצלם, כמו כן אחרי שלוש שנים הם מקבלים רכב עם ק"מ נמוך ושמור.

שני הצדדים מרוויחים בסופו של דבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

79,500 זה המחירון של דגם lx.

תבדוק בכמה אפשר לקנות אותו במזומן מהחברה (נניח 73,000).

תעשה חשבון כמה תעלה לך האחזקה ל3 שנים (נניח 15,000).

תחסיר מזה מחיר מכירה לאחר 3 שנים (נניח 47,000 כמו שכתבת).

מקבלים שסך הכל עלה לך 41,000 (כמובן הכל תיאורטי).

בהצעה שהבאת אתה משלם 51,000 כלומר יש פער של 10,000.

מפה תבדוק כמה באמת הסכומים, כמה עולה לך מימון, כמה שווה לך ההתעסקות, ותחליט מה כדאי בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יש עסקאות של עד 30 אלף קמ בשנה? וכמה בערך יעלה רכב משפחתי? למה אינך רוצה לפרסם את שם החברה. נתת כאן סהכ פרטים די נייטרלים ואובייקטיביים

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חבילות ל 25 אלף קילומטרים וגם ל 30 אלף קילומטרים בכל חברת ליסינג. המחירים, כמובן, יותר גבוהים.

לפני שרכשתי בסוכנות טויוטה ורסו, בדקתי את האופציה של ליסינג פרטי, וגם ליסינג פרטי+ חבילת שירות ל 30 אלף קילומטרים בשנה.

יצא לי חישוב יקר מדי לפי הצעות מחיר שקיבלתי ( תשלום חודשי של 2300₪ ללא חבילה ו 3000₪ עם חבילת טיפולים וביטוחים ). גם הכוונה להשאיר את הרכב מעבר לתקופת הליסינג השפיעה על מקום הרכישה.

אני מניח שרכב משפחתי יעלה בהתאם כ 500₪ פחות פר חודש מאשר מיני וואן 7 מקומות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חבילות ל 25 אלף קילומטרים וגם ל 30 אלף קילומטרים בכל חברת ליסינג. המחירים, כמובן, יותר גבוהים.

לפני שרכשתי בסוכנות טויוטה ורסו, בדקתי את האופציה של ליסינג פרטי, וגם ליסינג פרטי+ חבילת שירות ל 30 אלף קילומטרים בשנה.

יצא לי חישוב יקר מדי לפי הצעות מחיר שקיבלתי ( תשלום חודשי של 2300₪ ללא חבילה ו 3000₪ עם חבילת טיפולים וביטוחים ). גם הכוונה להשאיר את הרכב מעבר לתקופת הליסינג השפיעה על מקום הרכישה.

אני מניח שרכב משפחתי יעלה בהתאם כ 500₪ פחות פר חודש מאשר מיני וואן 7 מקומות.

המחיר לוורסו תשלום חודשי כ1900 ש"ח , עלות חבילת טיפולים וביטוח כ500 ש"ח , המחיר לא כולל 7500 שקל מקדמה, אגרת רישוי. אאוטלנדר 7 מקומות יותר זול בכ200 שקל.

מאמין שזה ממוצע המחירים ברוב חברות הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ל 30 אלף קילומטרים בשנה?

בקיצור, 76 אלף₪ ללא חבילת טיפולים. רכב שעולה 155 אלף ₪ בסוכנות ונמכר אחרי 3 שנים בסביבות 95 אלף₪. זה יוצא 60 אלף שקלים ירידת ערך, ולכן רכישה פרטית במקרה הספציפי יותר משתלמת. ועוד יותר משתלם לקנות את אותה הוורסו מליסינג 0 קילומטרים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...