Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[ דגמים מיניאטורים ] תמונות מתערוכת הצעצועים בנירנברג 1/43

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני יודע שזה לא מעניין אף אחד כאן חוץ מכמה אנשים בודדים. אז בשבילם, אספתי המון תמונות של FOXTOYS מהתערוכה. לא אשים כאן את התמונות כי יש הרבה. אתם מוזמנים להכנס לקישור זה ( ישראמודל, פורום 43, חלק א' ) ולהתרשם.

תהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב, תודה על התמונות וההשקעה .

בברכה

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה...

רק לא הבנתי מה קרה לסיטרואן די.אס. הכתומה הארוכה יותר לקראת הסוף? מה זה הדבר הזה??? (אני חושב שזה סיטרואן די.אס.)

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה...

רק לא הבנתי מה קרה לסיטרואן די.אס. הכתומה הארוכה יותר לקראת הסוף? מה זה הדבר הזה??? (אני חושב שזה סיטרואן די.אס.)

אכן מראות קשים...

Image_0163.JPG

אך מדובר ברכב שאכן קיים במציאות, Citroen DS - Monstrum (אולי זה רק כינוי...), והוא מוצג במוזאון צרפתי למכוניות. צירפתי תמונה...

בכל אופן, לי אין מושג מה זה העב"ם הסיטרואני הזה שכנראה כל תכליתו היא לבחון כמה הומלסים ניחנים בתכונת הישרדות טובה, תוך קבלת אש"ל בתוכו...

בתקווה שמביני סיטרואנים ומוטציות אחרות יוסיפו עליי וישפכו אור (ואם רצוי - גם בנזין...) על הדגם הזה,

:twisted: חולה~הגה :twisted:

Citroen DS - Monstrum.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...