Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוועת שירות ב"מכון שטיפה ידנית"

שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי, אם הרכב כל כך שמור ואין עליו סרוויל אחד אז למה בכלל להיכנס למקומות כאלה, כמה זה לא סובל דיחוי?

בקשר לבריונות שלהם, אין לזה מקום ואין להם שום סיבה הגיונית להתנהג ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי, אם הרכב כל כך שמור ואין עליו סרוויל אחד אז למה בכלל להיכנס למקומות כאלה, כמה זה לא סובל דיחוי?

בקשר לבריונות שלהם, אין לזה מקום ואין להם שום סיבה הגיונית להתנהג ככה

זה באמת משנה מה הסיבה שהכנסתי? זה נותן לגיטימציה להתנהגות כזו?

הרכב עמד שבוע בחנייה והתכסה כולו בחול וג'יפה והפך לצבע חום.

תכננתי לשטוף בשבת אבל כשהגעתי לחניון בשביל להוציא כסף אמרתי שאם אני כבר כאן אולי אני אוותר לעצמי השבוע ואתן להם לנקות לי את הרכב במיוחד אחרי שקראתי פה באחד בשרשורים על שטיפת רכבים וראיתי שהמחירים למקום טוב נעים בין 70-90 ושם היה שלט של 100 ש"ח פנימי וחיצוני אז הנחתי שהמקום טוב אם הוא מרשה לעצמו לגבות כזה מחיר, לאחר מכן כשנאמר לי שהמחיר הוא 35 כבר נדלקה לי נורה, בסופו של דבר הייתי ממש עייף עם כאבים בכל הגוף , לא יודע מתי פעם אחרונה מישהו פה עשה מילואים ואני לא מדבר על שמירות אלא על אימוני יחידה מובחרת.

זו הסיבה העיקרית שבגללה אמרתי שאתן צ'אנס ל"מכון שטיפה"

אם לא הייתי שוטף אתמול (כמובן ששטפתי לבד אחרי שהייתי עצבני אש לא יכולתי לשבת דקה), ספק אם הייתי שוטף גם בשבת כי העולם לא עצר כשהייתי במילואים ויש לי להשלים לימודים, עבודות בית ומשפחה ובת זוג להיות איתם וניקיון הרכב לא היה נכנס בלו"ז והרכב היה נשאר ככה לעוד הרבה זמן.

עריכה אחרונה על ידי omer1728
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסביר את עצמך, תספר את הסיפור האמיתי שלך ותן לכל אחד לגבש דעה משלו אם כדאי לו להתקרב לשוטפים האלה. מרבית האנשים בדעה שלך במילא כי נמאס להם מתרבות/אישיות כזאת.

במקרה כזה למרות מה שכתבו פה, כשאתה משלם למישהו שיגע ברכוש שלך אתה שוכר את שירותיו, בהחלט תבוא בדרישות. זאת לא מכונה אוטומטית.

כשמישהו מיצר חולצות ואתה מתעניין, אז אוקיי אל תבוא בדרישות על איכות התפירה. אבל אם עשית הזמנה מיוחדת?

גם לפועלי בניין "שיודעים את העבודה כבר שנים" אומרים מה לעשות. ככה העולם עובד ואגו לא מתאים פה. חבל שהמקרה לא מצולם כי נשמע שמתאים להם שיימינג ב-YNET שיתביישו על ניסיון לבייש אדם.

עריכה אחרונה על ידי LPG

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מסתכלים על זה לא נכון.

לפות"ש יש דרישות מיוחדות, שמכון שטיפה לא יודע ולא אמור לדעת להתמודד איתן. זו בדיוק הסיבה שפות"ש לא ביקר במכוני שטיפה במשך שנים. זה כמו לבוא לסביח הקוסם ולבקש סטייק אנטריקוט ביין לבן.

פשוט תעשו הפרדה בין הדרישות של מרבית הציבור לדרישות שלכם, ולאף אחד לא תהיה בעיה. אתם לא הקהל של מכון השטיפה הזה, אז באמת שלא אכפת להם אם אתם כועסים עליהם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שההשוואה המציאותית יותר זה לבוא לסביח הקוסם ולבקש את הכל בבאגט שהבאת מהבית ולא בפיתה? כן אני מניח שהוא יסכים אם תשלם מחיר מלא.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תעשו הפרדה בין הדרישות של מרבית הציבור לדרישות שלכם, ולאף אחד לא תהיה בעיה. אתם לא הקהל של מכון השטיפה הזה, אז באמת שלא אכפת להם אם אתם כועסים עליהם...

אני לא חושב שזאת הדרישה של הציבור שינקו לו את הרכב עם מטאטא אני חושב שהציבור פשוט לא מודע לנזק שזה עושה

וההשוואה לסטייק ממוכר סביח ממש לא נכונה מכיוון שמי שפותח עסק צריך שיהיה לו את המינימום ידע בתחום שלו ולא לקחת מכונת שטיפה ומטאטא ולקרוא לעצמו שוטף מכוניות וזה ממש לא קשור לסכום הכסף שמשלמים לו (אני שוטף ב 40 שקל ולא מעזים לנקות עם מטאטא ) ואתה חושב שב50 שקל הוא היה מלקק את הרכב עם הלשון שלו? 4

בקיצור כמו כל תחום במדינה הזאת הכל בכאילו והיחס מגעיל.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מסתכלים על זה לא נכון.

לפות"ש יש דרישות מיוחדות, שמכון שטיפה לא יודע ולא אמור לדעת להתמודד איתן. זו בדיוק הסיבה שפות"ש לא ביקר במכוני שטיפה במשך שנים. זה כמו לבוא לסביח הקוסם ולבקש סטייק אנטריקוט ביין לבן.

מכון לשטיפת רכבים לא אמור לדעת להתמודד עם בקשה של לקוח לשטיפת עם כפפת מיקרופייבר? קשה להגיד לא?

הדרישה ממש לא מיוחדת אלא זה משהו שנפוץ פה בפורום ולא הייתי הוגה את זה בעצמי אם לא הייתי קורא פה בפורום ורואה בעצמי שעושים את זה במקומות אחרים. אני הייתי מוכן לשלם על זה כפול במחיר רק שישתמש בכפפה.

זה שאנחנו לא קהל היעד שלהם זה בסדר אבל אתה באמת חושב שהדרך שהם ענו והתנהגו זה משהו לגיטימי לעשות אל מול מי שהוא אינו קהל היעד שלהם? באמת? אז בוא ונקלל ונאיים על כל מי שהוא לא קהל היעד שלנו במקרה והוא הגיע אלינו לעסק. איזה יופי, איזה מדינה תהיה לנו איזה אנשים נחמדים ופשוט יהיה כיף לדבר או חס וחלילה לשאול שאלה או לבקש משהו.

זה שלדעתך דבר כזה לא מעניין אותם וזו כנראה האמת, זה פשוט הזוי, כי הם יכלו לסרב לבקשה אבל הם בחרו לפגוע להעליב ולהשפיל סתם אדם שהגיע אל העסק שלהם אל מול 4 לקוחות שהיו שם ועמדו המומים.

צריך לכבד ולדבר יפה לכל מי שעומד מולך בין אם אתה עסק ובין אם אתה סתם עומד מולו ברחוב זה א' ב' של חינוך ונימוס.

ההיפך, כשאתה עסק האינטרס שלך זה לגרום לאנשים לבוא אלייך ואתה אפילו מעמיד פני נחמד בשביל שיבואו אלייך.

אם הוא היה עונה יפה, אני אישית אולי לא אלך אליו לנקות את הרכב שלי אבל כן הייתי ממליץ ל119 דירות שכנים בבניין שלי שהם כולם צעירים עם רכבים, חברים ומשפחה שעניין המטאטא לא מפריע להם, ללכת אליו כי וואלה הוא היה נחמד, ענה בנימוס והבסיס של השטיפה הוא בסדר ולדעתי עדיף על מכונות שטיפה בתחנות דלק.

אבל למה לא בוא נגזים עוד קצת ונשווה בין דברים לא קשורים בשביל לנסות להראות שאתה צודק

זה לא שנכנסתי לחנות חשמל וביקשתי 2 ק"ג עגבניות- לפי החשיבה שלך אם נכנסתי לסופר וביקשתי משהו שאין להם במלאי אז אני חוצפן שבכלל שאלתי.

חבר אני נכנסתי למכון לשטיפת רכבים וביקשתי בנימוס אם אפשר להשתמש במוצר סופר נפוץ לניקוי רכבים שאני מביא בעצמי רק שיעבוד איתו ואני אשלם על זה אקסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין את זה שבישראל הקורבן תמיד אשם.

בן אדם משלם על שירות זכותו לבוא ולומר לא נראה לי ,ואם יש אופציה אחרת במקרה הרע יכול היה לומר בעל המקום כזה דבר' בשביל שטיפה עם כפפה לוקחים 60 ש"ח ,הבן אדם היה מבין שזה יקר יותר ומחליט אם כן או לא' אבל גישה כזאת לא מכבדת בעל עסק,בד"כ גישה כזאת מגיעה מעודף לקוחות ליסינג מגרשים ופחחים ופחות לקוחות פרטיים.

כמובן שגם הערות מקצועיות צריך לומר באופן מוצנע ולא לפני אנשים אחרים בכל מקרה לדעתי בעל המקום הגזים טיפה עם התגובה.

קניון הבאר ראשל"צ אמרת?

רשמתי!

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר, אתה צודק שיחס אליך לא היה ראוי, לפחות לפי התיאור שלך. פה אין ויכוח. אני פשוט מנסה להסביר לך שהתלונה שלך היא הוצאת קיטור ותו לא.

אני לא חושב שזאת הדרישה של הציבור שינקו לו את הרכב עם מטאטא אני חושב שהציבור פשוט לא מודע לנזק שזה עושה

וההשוואה לסטייק ממוכר סביח ממש לא נכונה מכיוון שמי שפותח עסק צריך שיהיה לו את המינימום ידע בתחום שלו ולא לקחת מכונת שטיפה ומטאטא ולקרוא לעצמו שוטף מכוניות וזה ממש לא קשור לסכום הכסף שמשלמים לו (אני שוטף ב 40 שקל ולא מעזים לנקות עם מטאטא ) ואתה חושב שב50 שקל הוא היה מלקק את הרכב עם הלשון שלו? 4

בקיצור כמו כל תחום במדינה הזאת הכל בכאילו והיחס מגעיל.

לציבור לא אכפת מהנזק התיאורטי שזה עושה. הציבור לא רואה את הנזק הזה, הוא לא חושב שהוא משמעותי, ובאופן כללי זה מעניין לו ת'תחת. אם זה היה מעניין אותו, כנראה שכל מכון שטיפה היה משתמש במיקרופייבר ובסבון אורגני בניחוח כוסברה - ודורש פי 2 כסף על שטיפה. אני מניח שיש מכונים שכן עושים את זה כמו שצריך, והם באמת דורשים יותר כסף. אבל ללכת למכון ששוטף ב-35 שקל ולצפות לשירות פירסט קלאס זה, איך לומר, קצת wishful thinking.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע, אני אישית מכיר מכוני שטיפה באיזור שלי שבעל הבית הוא 10 והעובדים גם 10, לא מדברים יותר מדי ועושים את העבודה, נכון שזו עבודה בעייתית לצבע הרכב אבל אין מה לעשות, צריך את זה לפעמים , חוסך לך הרבה כח וזמן.

הרבה פעמים מכונים כאלה הם לא בדיוק צדיקים אז בטח שתקבל יחס כזה...

אני אשכרה ראיתי פעם אחת גם מכון שטיפה שמעסיק בני מיעוטים שלא יודעים עברית, כל מה שאמרתי להם לעשות לא הבינו. תגיד לי אתה, זה נורמלי? לא הייתה לי ברירה אז שטפתי.

נניח, אני חייב לקחת את הקורולה שלי לשטיפת ידנית על מנת להימנע משבירת תוספות שיש לי על הרכב, לפעמים העובדים זורקים לי בצחוק ובחיוך תראה איזה רכבים יוקרתיים נכנסים למכונה ואתה שוטף ידנית ואתה מבין שזה בהומור ולא בקטע מגעיל אז אני זורם. לדבר כמו שדיברו אליך זה כבר ממש עובר את גבול הטעם הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מזעזע! אין מילה אחרת!

אני גר באיזור ולא פעם יצא לי לראות את הצורה שבה עם השוטפים עם אותו מטאטא מדובר - מזעזע.

אם אתה מהאיזור - ממליץ לך בחום לגשת למכון השטיפה v8 hotel בחולון.

המחיר כמעט כפול, אבל אני יכול רק להבטיח לך שאחרי שתנסה שם אתה בוודאות לא תתקרב לשום מכון שטיפה אחר.

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שההשוואה המציאותית יותר זה לבוא לסביח הקוסם ולבקש את הכל בבאגט שהבאת מהבית ולא בפיתה? כן אני מניח שהוא יסכים אם תשלם מחיר מלא.

לדעתי הוא יעיף אותך מדוכן הסביח בכעס רב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקפיטריה שמכינה סנדוויצ'ים, כבר ראיתי בנות שמביאות את הלחם מהבית. אם הבן אדם יהיה מעט חכם לא אמור לעניין אותו של מי הלחם, זה רק ישאיר לו יותר פיתות ויתן לו יותר רווח. גם ראיתי מישהי שמביאה קופסאות משלה למסעדת-קייטרינג ולוקחת טייק-אווי.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב אני לא נכנס לשרשורים כאלה, בטח שלא בענייני שטיפה, אבל הכותרת שלך תפסה לי את העין אז אחרי שקראתי בעיון אני חייב להגיד:

תגיד, איך אתה היית מתנהג כשלקוחות היו באים אליך לעבודה ואומרים לך איך לעבוד?

אתה חושב שהדיג'יי נהנה כשאתה אומר לו "אחי, שים אייל גולן"?

אתה חושב שהטבח יראה בעין יפה אם תגיד לו "אחי, למה אתה מתקמץ לי על המלח?"

אז למה אתה מגיע לשטיפה של 35 שקל עם ציפיות של ניקיון ליל סדר במשפחה חרדית?

ולמה נראה לך הגיוני שהפועל יסכים להשתמש בכפפה שלך במקום במטאטא שבעל המקום הדריך אותו להשתמש בו?

ולמה אתה חושב ש-35 שקל נותנים לך את הזכות להגיד לאנשים איך לעשות את העבודה שלהם? כשתשלם להם 3500 אתה יכול לבקש מהם לנגב את האוטו עם צמר של כבשה קנטונזית. בינתיים, אם לא טוב לך, שטוף בעצמך ותפסיק להתבכיין.

אוקיי, סיימתי. מוזמנים להמשיך את הברומאנס (או לחילופין, להתלונן כמה אני חסר רגישות כלפי הג'ילדת עור ברווז שלכם)

א. תגובה הזויה

ב. איזה גבר אתה, שוטף עם ג'ילדה, ולא משוגע כמונו, וואו אתה ממש אדיר.

ג. גם אם זה 5 שקל צריך לדעת לתת שירות, ואם אתה מצדיק את בעל העסק, אתה כנראה גם בעל אופי שטחי~ערסי כזה, אבל ניתן להסיק את זה מהתגובה הנואשת ליחס שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה תגובה הזויה. לא, אתה. אתה. אתה סטופ נגעתי באדום עם סווירלים.

ב. אני הרבה יותר גבר מזה - כיום אני בכלל שוטף במכונה אוטומטית.

ג. תלמד לקרוא. ואז תתן לי יחס, בבקשה, אני חייב את זה. לא יכול בלי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...