Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד עושה סימנים של עובד אך לא נדלק

sepul
שימו לב! השרשור הזה בן 2444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מחשב נייד בן כשנתיים עבד נהדר עד לאחרונה, הבעיה התחילה כאשר עשיתי ריסטרט למחשב.

לאחר שעשיתי לו ריסטרט אני רואה שהמחשב נדלק(הנורות מקדימה דולקות) המאוורר עובד , אני מצליח לשמוע את ההרדיסק ובכל זאת המחשב לא עולה(אפילו אין את הלוגו של אייסר).

ניסית לחבר למסך חיצוני ,זה לא נראה בעיה של מסך.

ניסיתי לנתק את הזכרון הפנימי (יש 4X2 גיגה) והחליף מקומות בניהם , להשתמש רק באחד מהם כל פעם בסלוט אחר ועדין אותו סיפור.

ניסיתי לנתק את הסוללה ולעבוד רק על כבל חשמל ועדין הוא לא נדלק.

מה שאני חושב שמשהו על הלוח אם לא שולח אות לביוס להדלק אבל בגלל שכלום לא עולה אין לי דרך לבדוק כלום.

המחשב של חברת אייסר דגם e572g , עם WIN10

רעיונות ??

תודה מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשלוף את הסוללה של הCMOS אם היא נגישה בלפטופ שלך ולהחזיר אחרי כמה דקות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ללחוץ על כפתור ה POWER לדקה (כן) שלמה.

אם הנורות והמאוורר נדלקים, ואין צליל שגיאה (האם נורת HD מההבת?) יתכן שכרטיס מסך ל"ת או שתאורת הרקע של מסך ה LCD (ליתר דיוק ה INVERTER שמפעיל אותה).

המסך שחור לגמרי ולא משתנה בעת ההדלקה? (אפילו בשוליים?). נסה להאיר עם פנס על ה LCD בזוית ובדוק אם אתה רואה חלק מהתמונה (LCD הוא כמו שקף אז בהעדר תאורת רקע נראה שחור).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשלוף את הסוללה של הCMOS אם היא נגישה בלפטופ שלך ולהחזיר אחרי כמה דקות.

אנסה בסופ"ש את זה לא ניסיתי , תודה!

נסה ללחוץ על כפתור ה POWER לדקה (כן) שלמה.

אם הנורות והמאוורר נדלקים, ואין צליל שגיאה (האם נורת HD מההבת?) יתכן שכרטיס מסך ל"ת או שתאורת הרקע של מסך ה LCD (ליתר דיוק ה INVERTER שמפעיל אותה).

המסך שחור לגמרי ולא משתנה בעת ההדלקה? (אפילו בשוליים?). נסה להאיר עם פנס על ה LCD בזוית ובדוק אם אתה רואה חלק מהתמונה (LCD הוא כמו שקף אז בהעדר תאורת רקע נראה שחור).

ניסיתי ללחוץ דקה שלמה על הכפתור , לאחר הוצאת הסוללה, אבל לא נראה שזה עזר.

הנורות של ה HD דולקות ואני כן מצליח לשמוע את המאוורר נדלק, המחשב מחובר קבוע למסך חיצוני כך שזה לא בעיה במסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בעיה בהגדרת המסך? נסה את ה-Fn המתאים לחזרה למסך הפנימי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בעיה בהגדרת המסך? נסה את ה-Fn המתאים לחזרה למסך הפנימי.

גם את זה ניסיתי אבל זה לא עזר,אני שומע את המחשב מנסה לעלות אך ללא הצלחה.אין צלילים של שגיאה רק הHD כאילו מתחיל עבודה שוב ושוב.הלוגו של החברה ACER לא מופיע בהתחלה.אני מתחיל לחשוד שבאמת קרה משהו ללוח אם :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב מחובר קבוע למסך חיצוני כך שזה לא בעיה במסך.

אז מה? המחשב מתעורר עם המסך האינטגרלי שלו. לפי מה שאתה מתאר זה נראה כמו בעייה בכרטיס מסך או במסך.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה? המחשב מתעורר עם המסך האינטגרלי שלו. לפי מה שאתה מתאר זה נראה כמו בעייה בכרטיס מסך או במסך.

יכול להיות ,נגיד ויש בעיה בכרטיס מסך או במסך האינטגרלי אני אמור להיות מסוגל לשמוע את המחשב משמיע קולות של עובד, כרגע המצב הוא שאני שומע את הHD מנסה לעלות וכאילו נופל ושוב חוזר על עצמו. האם במצב של כרטיס מסך תקול זה אמור למנוע מהמחשב לעלות? שוב אני לא חושב שהמחשב עולה כי הקולות שהוא עושה נשמעים כאילו הוא מנסה להדלק כל הזמן.

אני אנסה שוב לבדוק עם פנס רק כדי לשלול את זה.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתק את המחשב מהחשמל.

תוציא ותשאיר בחוץ:

סוללה

זיכרונות.

דיסק קשיח.

כ.רשת אלחוטי.

אח"כ תוציא את סוללת ה-BIOS.

תן כמה לחיצות על לחצן ההפעלה ע"מ לפרוק את כל הקבלים.

חבר את המטען וסטיק אחד של זיכרון (כל שאר הדברים נשארים בחוץ, כולל הסוללה של הביוס).

עולה?, תתחיל לחבר רכיבים עד שהוא יפסיק לעלות.

לא עולה?, נתק את המטען חזור על פריקת המתח ונסה עם הסטיק השני.

עדיין לא עולה?, רוב הסיכויים שמדובר בלוח אם תקול.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ,נגיד ויש בעיה בכרטיס מסך או במסך האינטגרלי אני אמור להיות מסוגל לשמוע את המחשב משמיע קולות של עובד, כרגע המצב הוא שאני שומע את הHD מנסה לעלות וכאילו נופל ושוב חוזר על עצמו. האם במצב של כרטיס מסך תקול זה אמור למנוע מהמחשב לעלות? שוב אני לא חושב שהמחשב עולה כי הקולות שהוא עושה נשמעים כאילו הוא מנסה להדלק כל הזמן.

אני אנסה שוב לבדוק עם פנס רק כדי לשלול את זה.

תודה !

נשמע כמו בעייה של מתח (ספק כח), או של דיסק קשיח.

אם הסוללה מחוברת האם היא ניטענת ? אם כן תן לה להטען עד שהיא טעונה.

תוודא שכל יציאות ה USB מנותקות ללא רכיבים

תנתק את הדיסק הקשיח

תנתק את הספק ותנסה להפעיל עם הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתק את המחשב מהחשמל.

תוציא ותשאיר בחוץ:

סוללה

זיכרונות.

דיסק קשיח.

כ.רשת אלחוטי.

אח"כ תוציא את סוללת ה-BIOS.

תן כמה לחיצות על לחצן ההפעלה ע"מ לפרוק את כל הקבלים.

חבר את המטען וסטיק אחד של זיכרון (כל שאר הדברים נשארים בחוץ, כולל הסוללה של הביוס).

עולה?, תתחיל לחבר רכיבים עד שהוא יפסיק לעלות.

לא עולה?, נתק את המטען חזור על פריקת המתח ונסה עם הסטיק השני.

עדיין לא עולה?, רוב הסיכויים שמדובר בלוח אם תקול.

תודה על התשובה מפורט

בגדול כבר עשיתי את כל בדברים האלה (חוץ מהוצאה של הסוללה של הביוס והחלפת הרדיסק) מחר ננסה את זה ואם זה לא עוזר כנראה שצריך לנסות למצוא לוח אם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

**--עדכון--** נמצא הפתרון לבעיה של המחשב.

הרבה זמן המחשב היה זרוק בארון וכבר חשבתי לזרוק אותו. היה לי סופ"ש עם יותר מידי זמן פנוי והתחלתי לעשות גוגל על המחשב ומסתבר שלמחשבים של ACER יש בעיה ידוע בשם Acer black screen of deat , כשמה כן היא פשוט הורגת את המחשב עוד לפני שהביוס עולה.

הפתרון מאוד פשוט , עדכון התוכנה של הביוס. באתר של אייסר מצאתי את העדכון ביוס הכי עדכני. הוצאתי את הסוללה ופרקתי את החשמל במחשב על ידי לחיצה ארוכה על כפתור ההדלקה. חיברתי את החשמל חזרה והכנסתי את הדיסק און קיי עם העדכון ביוס לUSB. לפני הדלקת המחשב התחלתי ללחוץ על כפתור ה Fn + Esc והדלקתי את המחשב. בשניה ששמעתי את המאוורר מתחיל לעבוד עזבתי את הכתורים. נראה שהפעולה לא עשתה כלום והמסך היה עדין שחור אך נתתי לזה כ5-7 דק לעמוד כך.

לאחר ה 7 דק הופיעה הלוגו של ACER והמחשב חזר לחיים(!!)

מקווה שמידע זה יעזור לעוד אנשים.

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...