Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקרוואן עד 200K

tomerR
שימו לב! השרשור הזה בן 2616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך מחשבה מוטעית שסטיישן תמיד ארוך מהדגמים הרגילים (ככה אני לפחות מבין מההערות שלך בשרשור), כשלמעשה לרוב הם בדיוק באותו אורך כמו הדגם הרגיל (כולל במקרה של ה508 אגב).

מה שכן ה508 באמת ארוכה יחסית בלי קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מסתכל על אורך נטו של הרכב, זה לא מעניין אותי אם מגדירים אותו "סטיישן" או וואטאבר. האלטאה היא 4.46 , הלבורג 4.69 וה508 סטיישן 4.83 - זה כבר יותר מידי בשבילי. לצורך העניין, האוקטביה במרכב רגיל באורך 4.66 וגם מספיקה לי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל אם הבנתי לא נכון.

כתבת ״הסובארו קצת מעבר לתקציב וארוכה מדי מוגדרת כסטיישן אם אני לא טועה״, אז זה פלוס ההערה לגבי ה508 סטיישן גרמה לי לחשוב שאתה אוטומאטית חושב שסטיישן זה רכב ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מתנצל על ההקפצות. עדיין מחפש מיקרוואן / רכב 5 דלתות עם תא מטען גדול.

רכבים שנבדקו ולא נמצאו מתאימים:

פיקאסו C4-לא היה לי נוח להכנס

כל הקרוסאוברים למיניהם (קיה,סיאט,טיגואן חדשה, ועוד) - כנ"ל, לא נוח לי להכנס. כנראה בגלל שהרכב קצת יותר גבוה, הראש שלי נתקע בגג.

סוברו לבורג - רכב נהדר (עשיתי נסיעה) אבל מאוד קשוח מבחינת בולמים בכביש

חשוב לי מאוד האורך של הרכב, שלא יהיה מעבר ל 4.60 מ' פחות או יותר -

האלטאה (רכב נוכחי שלי) היא 4.46 , הלבורג 4.69 וה508 סטיישן 4.83 - זה כבר יותר מידי בשבילי.

עוד דברים שחשובים - כוח ותאוצה, הגיר לא יכול להיות DSG7-DQ200 עקב נסיון רע מאוד איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את הפורד קוגה,הוא שקט וזריז בנסיעה.

די נוח ולא קופצני,מנוע קטן,יעיל .

ואם אהבת את הסובארו,הייתי אומר תנסה אאוטבק,אבל

היא ארוכה (4.8) אז אולי גם פורסטר תבדוק (4.59).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל על ההקפצות. עדיין מחפש מיקרוואן / רכב 5 דלתות עם תא מטען גדול.

מקריאת השרשור עושה לי רושם שאין רכב אחד שיוכל לענות על כל הדרישות שלך - אפילו אס מקס (שכבר לא מיובא אבל היה התשובה הדיפולטיבית במקרה כזה) עונה על דרישות הכוח אבל לא על דרישות האורך למיטב זכרוני.

אני חושב שאתה צריך לשבת עם עצמך ולהבין היכן אתה מוכן להתפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוח לך להיכנס דווקא לקרוסאוברים? הראש שלך נתקע? הרי זה אחד מהיתרונות הגדולים שלהם (בנוסף לתנוחת ישיבה גבוהה), כיצד רכב נמוך יותר שצריך להתכופף כדי להיכנס אליו (ולשבת גם בתנוחה של כסא נוח על חוף הים) יותר נוח? והאם אין יתרון בלהכניס אופניים לרכב בעל תא מטען גבוה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרתח אדון עזריאל :-) שאלתי שאלות ואתה הסברת...

ודרך אגב הערה כללית, כשאתה כותב "אני נכה", אתה שם את הנכות שלך במרכז, עדיף להשתמש במושג "אדם עם מוגבלות", דהיינו המוגבלות נלווית להיותך אדם. (גם בחוק שיוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות, ההגדרה היא "אדם עם מוגבלות" ולא אדם נכה).

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקע בX3 במוו של אישתי...כי היא מעלה את הכיסא גבוה מדי,ישנה אפשרות להעלות.

אצלי בX3 אני לא נתקע! הכסא אצלי מכוון נמוך כמו שאני אוהב.

תבדוק זאת ברכבים אם יש אפשרות להנמיך או להפך,אז הכניסה בשבילי יותר אפשרית.

אצלי בהאודי S3 הייתי חייב להנמיך את המושב,אחרת להכנס היה מלווה במכה מהקורה העליונה.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...