Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

עכשיו bitching about.

זהו, מצאת את התשובה האולטימטיבית שלך לכל טענה על טראמפ.

ד״א, אחלה סלוגן. צייץ אותו לטראמפ, אני בטוח שהוא ימצא לו שימוש, לצד fake news.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא אומר שאני לא צודק. זה גם, בדיוק כמו האנטי שלכם לטראמפ, קורלטיבי לשמאל הישראלי שעסוק בביצ'ינג במקום להעמיד אלטרנטיבה ראויה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עסוקים בזה, ואחד עם השני, כי כל מה שאתה רואה זה חברים שלך והצעות בגוגל ויוטיוב של תוכן שדומה למה שאתה כבר אומר...

הדבר המדהים הוא שכל "האינטלקטואלים" יש להם תשובה אחת ללמה מועמד כמו טראמפ עלה לשלטון: בגלל המטומטמים.

עוד דבר לגבי ביבי.

אבל אם אתם כאלו חכמים, והשאר כל כך מטומטמים... איך אתם לא מצליחים להעביר אותם לצד שלכם?

תשובה אפשרית, סתם ככה רעיון... אולי אתם לא מבינים אותם בכלל?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא אומר שאני לא צודק. זה גם, בדיוק כמו האנטי שלכם לטראמפ, קורלטיבי לשמאל הישראלי שעסוק בביצ'ינג במקום להעמיד אלטרנטיבה ראויה.

שלא לדבר על הנטיה של ״הימין הישראלי״ לדבר במונחים מוחלטים של ״אני צודק והם טועים״, אפילו כשמדובר בדעה סובייקטיבית על אופן התנהלות של מישהו אחר, ולא על עובדה ממשית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עסוקים בזה, ואחד עם השני, כי כל מה שאתה רואה זה חברים שלך והצעות בגוגל ויוטיוב של תוכן שדומה למה שאתה כבר אומר...

הדבר המדהים הוא שכל "האינטלקטואלים" יש להם תשובה אחת ללמה מועמד כמו טראמפ עלה לשלטון: בגלל המטומטמים.

עוד דבר לגבי ביבי.

אבל אם אתם כאלו חכמים, והשאר כל כך מטומטמים... איך אתם לא מצליחים להעביר אותם לצד שלכם?

תשובה אפשרית, סתם ככה רעיון... אולי אתם לא מבינים אותם בכלל?

אתה צודק באופן כללי (אני שומע את טיעון המטומטמים המון, וברור שהוא לא לגיטימי) - אבל דווקא בשרשור הזה הרושם שלי היה שהצלחנו לעקוף את המכשול הזה ובאמת ניהלנו דיון אמיתי לגבי הסיבות לבחירה בטראמפ. לפחות בתקופה שלפני הבחירות, כשבנצי היה מעורב יותר בשרשור. יכול להיות שבתקופה האחרונה הדיון באמת הדרדר וסטה מהנושא... (לראיה - התגובה שלי עצמי כאן מעל זאת...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צודק גם לגופו של עניין. הימין אולי עושה X, אבל מה שהוא עושה מספיק בכדי להיבחר. השמאל, בכדי להיבחר, צריך לעשות משהו גדול מ-X, לא להגיד ש-X זה לא טוב. תקף לא רק לארה"ב וישראל, ולא רק לפוליטיקה, אלא בכלל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין פה בכלל עניין של בחירות. טראמפ נבחר. הוא כאן להשאר ב3.5 שנים הבאות. האם זה אומר שזה לא לגיטימי להעביר עליו ביקורת, אם לדעתי הוא לא מתנהל באופן שמכבד את התפקיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי ואפילו רצוי. אופוזיציה טובה היא חובה במדינה דמוקרטית (בארץ, אגב, אין לנו את זה). הדרך שבה היא מועברת כאן, לרוב, די מגוכחת, ושוב - מאד קורלטיבית לכל מה שדיברתי עליו קודם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אם לדעתי (ולדעת רבים אחרים, אבל זה לא רלוונטי כאן) טראמפ התנהל באופן שלא מכבד את תפקידו - ציוץ מביך זה או אחר בטוויטר - מה ״מגוחך״ בעיניך בכך שאני (או במקרה זה רוני) מעלה את זה כאן בשרשור?

ואפרופו הקורלציה להתנהלות השמאל וכו׳ - אני לא מבין מה הקשר. אתה מדבר על כך שה״שמאל״ רק מתלונן ולא עושה. אני לא ה״שמאל״ האמריקאי, ובכל מקרה אין פה כאמור הרבה מה לעשות (טראמפ איז היר טו סטיי), בקונטקסט של הדיון, מלבד להעלות את מה שנראה לי כלקוי בהתנהלות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על הנטיה של ״הימין הישראלי״ לדבר במונחים מוחלטים של ״אני צודק והם טועים״, אפילו כשמדובר בדעה סובייקטיבית על אופן התנהלות של מישהו אחר, ולא על עובדה ממשית...

כי השמאל הישראלי מ-זה יודע להודות בטעות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אם לדעתי (ולדעת רבים אחרים, אבל זה לא רלוונטי כאן) טראמפ התנהל באופן שלא מכבד את תפקידו - ציוץ מביך זה או אחר בטוויטר - מה ״מגוחך״ בעיניך בכך שאני (או במקרה זה רוני) מעלה את זה כאן בשרשור?

טוויטים זה קטנות. בקושי פיקנטריה. אתם מתרכזים בזה כאילו הוא מינימום הטיל גרעין על צפון קוריאה. אתם מתרכזים בבולשיט, בניסיון מטומטם למדי להראות שכל היתר סתומים שבחרו בו. אתם וכל השמאל האמריקאי האמת ושוב - זאת בדיוק ההתנהלות של השמאל גם בארץ ואני מקשר את זה כי משם כל הדיון הזה נולד, מהשלכות של השתייכות למחנה אחד בארץ וניסיון לתמוך במה שנראה כמקביל שלו בארה"ב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אכן קטנות, מסכים אתך לגמרי. רוני סה״כ העלה תגובה אחת קטנה כדי להפנות אנשים לידיעה. אנחנו מתרכזים בזה רק כי אתה עושה מזה עניין על פני עמוד ומשהו של תגובות (וניחוש שלי - עוד לא ראינו את הסוף).

זה לא שרוני עוקב באובססיה אחרי חשבון הטוויטר של טראמפ. הוא נתקל בידיעה עיתונאית - כן, לצערנו הטוויטים של כבוד הנשיא מגיעים לרמת מבוכה כזו שזה נחשב לידיעה עיתונאית - שקשורה לטראמפ, והתייחס אליה כאן, בשרשור הייעודי. סה״כ זה נושא השרשור - טראמפ כנשיא ארה״ב. אתה זה שממשיך לדוש בה מאז ועד עכשיו (ואני, כמובן, בתגובה אליך).

ולא רק זה, אתה ממשיך איכשהו לקשור את הטוויטים המביכים של טראמפ להתנהלות של השמאל בארץ. נו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוויטים זה קטנות. בקושי פיקנטריה. אתם מתרכזים בזה כאילו הוא מינימום הטיל גרעין על צפון קוריאה.

טוויטים יכולים להיות עדות לא-אכזב לאישיות של האדם, וזו בתורה יכולה לשמש כלי לניבוי אופן ניהול המדינה על ידו.

ושאני אבין, אתה כועס על רוני שגאל אותנו מהדיון הפסודו-סוציולוגי שהתקיים כאן בעמודים האחרונים?

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי השמאל הישראלי מ-זה יודע להודות בטעות...

קרא שוב את התגובה שלי - אין שום קשר לאי-היכולת להודות בטעות (פגם אנושי בסיסי, שלא קשור לנטיה פוליטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי.

אולד ניוז.

אז, נו... מה עכשיו?

לא אולד ניוז. אי אפשר להפסיק להתייחס לדברים האלה שטראמפ אומר ועושה, כי אז זה יהפוך לנורמלי והציבור יתחיל לחשוב שזה בסדר והגיוני שהנשיא שלו מדבר ככה.

למען הדיוק - פה בשרשור זה באמת לא משנה (סתם העליתי בתור פיקנטריה, כמו שכתבת), אבל אני מקווה שהאמריקאים ימשיכו להתייחס.

אתה מעדיף לא להתייחס לאמירות כאלו של טראמפ, אבל לדעתי אתה טועה. או לפחות - היית טועה אם היית אמריקאי. אסור לתת לו לדבר ככה. אסור להפוך אותו לנורמה.

ואילו היית אמריקאי והוא היה מעביר את התחליף אובמהקר שלו, גם היית שותק כדי שלא תיחשד בביצ'ינג?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...