Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוקאטי סקרמבלר Sixty2 - איבוד הבתולין

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האופנוע הראשון שלקחתי להתרשמות הוא הדוקאטי סקרמבלר sixty2.

אין לי ניסיון על אופנועים אחרים ובטח לא תובנות של רוכב מיומן, רק התרשמות של מישהו חדש שעלה על אופנוע וניסה להרגיש משהו. פה בדיוק הבעיה, נראה לי שהתחלתי גבוה מדי.

לסקרמבלר מנוע L TWIN מקורר אוויר בנפח 400 סמ"ק עם 41 כ"ס ו3.5 קג"מ.

יש גירסה חזקה יותר לאופנוע הזה עם 800 סמ"ק ו-75 כ"ס אבל היא לא רלוונטית עבורי.

תוך 10 דק מהרגע שהתחלתי לרכוב עליו הוא הרגיש לי כמו משהו מוכר וידוע, שלוחה טבעית של הידיים ,הרגליים והישבן. משהו שהייתי רגיל אליו מבלי בכלל שהכרתי אותו.

זה התחיל מהצליל העמום והעמוק של המנוע (מורכב על האופנוע אגזוז אפטר מרקט ) שנישמע לי כמו משהו שארצה לשמוע בעתיד. זה המשיך בנוחות נסיעה מצוינת שהפתיעה אותי ממש לטובה ומה שהכי חשוב מבחינתי זה זמינות של כח שתמיד היתה שם. תמיד שמעתי סיפורים על אופנועים שצריך לדאוג להשאיר אותם בסל"ד הנכון על ידי משחק תדיר עם רגלית ההילוכים. בסקרמבלר זה לא המצב, לפחות לא לצרכים שלי.

לרכיבה עירונית האופנוע הרגיש לי מעולה, הוא קל יחסית (184 ק"ג עם נוזלים) וקל לתמרון. הכידון גבוה ושיכוך המהמורות מהכביש מצויין. יצא לי לרכוב על האופנוע ביום סביר של קיץ\סתיו ועמידה ברמזור בהחלט גרמה לי להרגיש את חום המנוע בין הרגליים. לא הכי נעים שבעולם ואני מתאר לעצמי שבימים ממש חמים זה יכול להיות קצת מציק.

בנסיעה בין עירונית הרגשתי את אפקט הרוח של אופנועים "ערומים", נסיעה במהירות של מעל 120 קמ"ש גרמה לי לאמץ את שרירי הצוואר. אני מבין שככה זה בכל האופנועים מהסוג הזה ואם רוצים לפתור את זה קצת צריך להרכיב משקף שיסיט ממך את הרוח. יש משקף כזה לסקרמבלר אבל הוא לא היה מורכב על האופנוע. מצד שני, זה חלק מהעניין, הסקרמבלר מהנה גם בסתם נסיעה לא ממש מהירה על כביש בין עירוני.

אני חייב להודות שמהרגע הראשון שחשבתי על אופנוע כלשהו האמנתי שהנישה אליה הסקרמבלר מכוון היא הנישה הנכונה עבורי. אופנוע כזה שלא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות, אופנוע שאפשר בכיף לרכוב עליו לעבודה, לים, לבר שקרוב לבית ולטיול קטן בשבת בבוקר במהירויות חוקיות לחלוטין ועדיין להנות מהרגע.

הסקרמבלר החמוד הזה ענה לי על כל הציפיות, זה אופנוע שבהחלט הייתי שמח להחזיק בהיכון.

הבעיה היחידה איתו זה המחיר. חדש עולה כ-60000 שקל. משומשים כאלה אין באזור כי נמכרו יחידות בודדות ממנו.

הסיכום מבחינתי:

יתרונות: אופנוע עם אופי, מנוע גמיש, נוחות נסיעה, קל לתמרון.

חסרונות: מחיר, נסיעה במהירות בין עירונית, קירור אוויר.

סקרמבלר.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע מיושן נטול טכנולוגיה בגרוש .

ב 51000 שקלים אתה קונה גלדיוס עם קרור נוזל , שני דיסקים בפרונט , abs וצמיגים לכביש לא לחצר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שהגלדיוס היה דגם שנקרא sfv והוא לא קיים יותר. חזרו לsv

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לסקרמבלר ABS. לגבי טכנולוגיה, לא יודע... כמה טכנולוגיה יש ב SV שאין כאן? זה אופנוע פשוט יחסית. כמות הטכנולוגיה פה מראש לא גבוהה.

לגבי המחיר אני מסכים, אם מציבים אותו מול המחיר של ה SV החדש זה בעייתי מאוד. בארה"ב המחיר של ה-sixty2 הוא 8000 דולר ומחירו של ה SV650 הוא 7500 . בארץ ההפרש הוא מעל 10000 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקאטי באופנועים זה כמו אלפא ברכבים.

בדר"כ מפגרים טכנולוגית אבל מייצרים המון רעש.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לsv יותר כוח יותר אבזור, מתלים יותר מתקדמים שוק יותר טוב ויותר זול. יש האומרים גם יותר יפה.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...