Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קטלנית במרצדס הלילה בפראדיס

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חדירה משמעותית של דלת שמאל והקורה המרכזית לתוך חלל הרכב.

יתכן שדווקא העובדה שהיו במושב האחורי שני מבוגרים ומושב תינוק ביניהם גרמה לפגיעה להעביר את הכוח אל היושבת במושב הימני, יש גם סימני פגיעת ראש בחלון דלת ימין אחורית. כרית האוויר בצד ימין ככל הנראה לא נפתחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

בטמקא נכתב שנהג המשאית נסע מזכרון לחיפה והמרצדס נסעה מנצרת למרכז, שזה תיאור הגיוני יותר.

תאונה מזעזעת. בהחלט התמונה של הבוסטר פשוט חונקת.

עריכה: ישה השיג אותי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע. משאית שדוהרת במלוא הכח לתוך הרכב לא משאירה הרבה סיכוי, לדעתי, גם אם כל מערכות הבטיחות פעולות היטב. תאונה דומה התרחשה לפני כמה חודשים בין משאית ל-Audi A1 חדשה וגם שם כל הנוסעות נהרגו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היו הרוגות במקום אז כנראה שהסיבה היא פגיעות אחרות מאשר מפרקת, כנראה פגיעות פנימיות אנרגיה חמורות כפי שתיאר עמיגר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שיכול להגביר פציעות:

בתמונה רואים מושב בטיחות. התראת חגורה לא תתריע אם מושב בטיחות נחגר אבל לא הותקן כראוי, וכמובן שלא תתריע אם הילד עצמו לא נרתם כראוי למושב.

לצערנו, רוב הילדים לא רתומים כראוי כי המשפחות שלהם חוששות שהידוק החגורות יכאיב להם.

מעבר לכך, כל מה שנאמר על נזק לנוסעים בשל הדף נכון. מה גם שהגוף רגיש בהרבה לכוחות צד מאשר לכוח בכל כיוון אחר.

והכי חשוב: ישה צודק בכך שצומת ירוק - צריך לבדוק שהוא פנוי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאור של טמקא אכן נשמע הגיוני יותר.

מכיר את האזור היטב. אכן יש ירידה קלה בכביש 4 צפונה לכיוון הצומת, שמאפשרת לאסוף מהירות מופרזת מהר מאוד.

הסיטואציה הזו של התקרבות לרמזור ירוק בצומת שומם בכביש בין-עירוני באמצע הלילה תמיד גורמת לי להיות דרוך מאוד מכיוון שהפיתוי לגנבי אדום גדול מאוד. הנה עוד דוגמה טראגית לכך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חן -

רוב הילדים לא רתומים? מאיפה ה"סטטיסטיקה"? :roll:

אמנם מדי פעם אני רואה ילדים של הורים מטומטמים כשהם לא חגורים,

אבל לפחות במעגל שלי, שכולל עשרות רבות של ילדים, האוטו לא מונע בלי שהם חגורים.

ההורים פנאטים לגבי זה וזה מחלחל אליהם. כשהילדים שלי עולים למושבים שלהם,

לא עוברות 5 שניות עד ה"אבא, לא חגרת אותי".

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שבתמונה לא רואים נזק גדול לא אומר שעוצמת המכה לא הייתה גדולה, גוף האדם יכול לספוג כוחות ג׳י עד גבול מסוים, במקרה הנ״ל בוודאות כוחות הג׳י היו גבוהים ממה שהגוף שלנו יכול לספוג וזה לא משנה כמה חדישה ובטוחה המכונית כי במהירות פגיעה מסוימת שום דבר לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן -

רוב הילדים לא רתומים? מאיפה ה"סטטיסטיקה"?

היתה סטטסיטיקה אמריקנית שדיברה על כך שרבם הגדול של הילדים לא רתומים כראוי.

הכוונה לאו דווקא שלא רותמים אותם כלל, אלא שהמושב לא מותקן כראוי או שילד לא רתום מספיק הדוק למושב, שהרצועות לא מכוונות לגובה המתאים וכך הלאה.

לא צריך רק לרתום את הילד. יש הוראות ברורות כיצד לעשות זאת כראוי. אחרת, זה כמו נהגים שמעבירים את החגורה תחת אצילי הידיים.

זה יותר טוב מכלום, אבל זו עדיין נבלה בעוד שאי חגירה זה טריפה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,

אין התראת חגורה במושב האחורי, אני בטוח שהן לא היו חגורות ואולי מצב הבוסטר יעיד על כך- שים לב שרואים בבירור שהופעל עליו לא מעט לחץ בצידו הימני.

הלחץ הזה לא היה מופעל עליו או מופעל במידה פחותה משמעותית אם מי שישבה מימינו היתה חגורה כנדרש.

אגב, כפי שהמגיב לפני ציין, לא דובר ברכב חדיש, זו C מתחילת שנות ה-2000.

עידן, אתה צודק לחלוטין.

הנוסעים מקדימה שהיו חגורים נפצעו, ואלה מאחור כניראה לא היו חגורים ועפו על הדלת ועל הבוסטר בדרך לדלת ולכן הפציעות הקשות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחדשות אמרו שהנהג עצור בחשד שהיה תחת השפעת סמים, והוא נכנס לצומת באור אדום.

הוא עצר רק אחרי 500 מטר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בטוח שאין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...