Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קטלנית במרצדס הלילה בפראדיס

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ספק שהפעם הרכב שבא מכיוון מזרח מפתיע את הרכב שבא מכיוון מערב כי

הוא נכנס לצומת מהמסלול שממשיכים בו ישר, ואז החליט שיש לו מה לעשות בזכרון ופנה שמאלה ( דרומה )

הנהג שבא ממערב נכנס לפריים מאוחר מאוד , כך שקשה לראות היכן היה כאשר ניתן הי להבחין ברצון של הנהג הסוטה לסטת שמאלה, וגם האם נסע מהר או לאט.

כמו שכתבתי לפני מספר עמודים

צומת זה מקום מסוכן מאוד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעקבות הדיון פה ניסיתי היום בדרכי לעבודה וחזרה (27 ק"מ לכל כיוון) לבדוק האם בכניסה לצומת אני בודק בחטף מה קורה בצדדים.

לא היה צומת שלא וידאתי מה קורה איתו לפני שנכנסתי וזה לא כי בדקתי אלא כי ככה אני נוהג.

זה לא לוקח אפילו 2 שניות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שכל מעבר או כניסה לצומת צריכים להעשות בשיא הזהירות תוך מבט למה שקורה גם עם הרכבים הבאים מהצדדים ועדיין אני בספק אם בלילה הייתי אומד נכון את המהירות של המשאית ואת המהירות בה היא מאטה. להערכתי המשאית הייתה במרחק של 50 מטרים מהצומת כשהמרצדס נכנסה. לצערי בארץ הרבה פעמים נהגים לא בולמים עד שהם לא 20-30 מטר מקו העצירה. כשהמרצדס כבר הייתה בתוך הצומת האפשרויות שלה גם היו מוגבלות אם לא בלתי קיימות.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצומת מוארת שם היטב למרחק של 300 מטר מהכיוון שממנו הגיעה המשאית

שום רכב בטח לא משאית לא עוצר ממהירות גבוהה תוך 20 מטר גם לא 30 יותר בכיוון של 50-60 מטר לזה יש להוסיף כ 30 מטר זמן תגובה

כלומר כ 100 מטר מהרגע שבו הנהג מזהה שהרמזור מתחלף לאדום למשל ועד לעצירה מוחלטת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות הדיון פה ניסיתי היום בדרכי לעבודה וחזרה (27 ק"מ לכל כיוון) לבדוק האם בכניסה לצומת אני בודק בחטף מה קורה בצדדים.

לא היה צומת שלא וידאתי מה קורה איתו לפני שנכנסתי וזה לא כי בדקתי אלא כי ככה אני נוהג.

זה לא לוקח אפילו 2 שניות.

מסכים עם כל מילה, אבל בתאונה האחרונה אתה בודק את הצומת , יש רכב ממול בנתיב שנוסע ישר, אתה נכנס לצומת , ואז הוא נכנס בך.

מצטער, לא בטוח שניתן למנוע אולי לצמצם מעט את הנזק אבל לא למנוע.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...