Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קטלנית במרצדס הלילה בפראדיס

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ספק שלא צריך לעצור חמש דקות עד שכל הכבישים מכל הכיוונים פנויים.

אני מניח שכל אדם שנוהג מספר שנים יכול להעריך האם כלי רכב שמתקרב לצומת נמצא במהירות סבירה לעצירה והאם הוא בכלל מאט.

אם לא ברורה כוונתו של המתקרב לצומת, אפשר טיפה להאט עד שמתבררת כוונתו או ביציאה ברמזור ירוק לצאת בעדינות. תוך 2-3 שניות גג אפשר לדעת האם אפשר לעבור בבטחה או לא.

אני לא אצטדק ואומר שאני אף פעם לא מפספס, אבל ברוב המקרים מעיף מבט לזהות סכנות. קרה כבר פעמיים שהסכנות התממשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בינתים בדיון הארכת מעצר שהתבצע היום הציג התובע בדיקות מעבדה שמוכיחות שהנהג היה תחת השפעת סמים.

לא פרטו אם מדובר בבדיקת שתן או דם כי בעוד שבדיקת הדם היא מהימנה ביותר, בדיקות השתן הן בדיחה שלא עומדת במבחן בית המשפט ומראה תוצאה זהה אם תפסו אותך על חם מעשן ג'וינט או לחילופין, פעם אחרונה שעישנת הייתה לפני עשרה ימים (עד ל 14 יום).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שאני מוודא שהצומת תמיד ריק, אני מודה שלא אחשוב לעשות זאת עם כבר עברו לפני מספר רכבים

הנה תאונה שלא הייתי יכול להמנע ממנה אני חושב.

http://m.ynet.co.il/Articles/4837832

ניתן לראות שני רכבים עוברים בירוק ומשהו כמו עשר שניות אחר כך עובר עוד רכב בירוק שמיורט על ידי רכב אחר

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני קצת מבולבל, ראבאק, מדובר במרצדס חדישה, מה פתאום הנוסעת הימנית במושב האחורי נהרגה?

מה פתאום הנוסע ליד הנהג פצוע קשה?

אופציה א' - הפגיעה הייתה במהירות הרבה יותר גבוהה מבדיקות ENCAP.

אופציה ב' - נוסעים לא חגורים.

אופציה ג' - רכב כבר עבר בעבר תאונה קשה ותיקוני פח ושילדה לאחר מכן, ברכב יוקרה ישן, בגלל מחיר גבוה כיד שניה יש סיכוי טוב לזה, כמה שיותר ישן, ככה הסיכוי לבחחות עקומה מייד אין ג'נין גבוה יותר, עם רמת התיקונים בפרופורציה הפוכה לגיל הרכב. סיכוי טוב שתוך לא הרבה זמן נראה ביד2 "מרצדס שמורה בקנאותת!1 כחדשה, מפרטי, קילומטראז' נמוך, לרציניים בלבד". עד התאונה הבאה עם הרוגים, שגם אחריה נראה את המרצדס חוזרת לזרוע פחד במשתמשי הדרך ביישוב ערבי או שכונת מצוקה. במקרה הטוב - יורדת מהכביש, ועוברת לשטחים בתור "משטובה", רכב "מחוק" שנמכר באלפים בודדים, ומוחזר למצב נסיעה ללא רשיונות בשטחי הרשות.

אופציה ד' - התשובות א',ב' וג' נכונות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד אליך אני נוהג כאילו אני נמצא בשדה קרב, וכל מה שמסביבי, עלול להוות סכנה עבורי.

על אחת כמה וכמה בהתקרבות לצומת / בצומת, שם הסכנה מכפילה את עצמה.

וכפולה ומכופלת בשעת לילה מאוחרת בה התנועה דלילה והפיתוי לעבור בשחור ( זה אדום אחרי מספר שניות ) גדל.

אף אחד לא דיבר על להמתין 5 דקות לפעמים גם 5 שניות לא צריכים , הכל כתלות בכלי הרכב שבאים מהכיוונים האחרים.

אם אתה רואה רכב שמתקרב והוא מאיט אין דינו כרכב שאתה רואה שהוא טס כאילו אין לו רמזור.

ויש כבישים ויש צמתים בו אני יודע את טיב חלק נכבד מהנהגים בו , שאני לא זז עד שלא ראיתי אותם בעצירה.

חפש את ההודעה של בגירה על התאונה בכביש 65 ותבין. אתה חותך שם 2 מסלולים מצד אחד ו 3 מסלולים מהצד השני ( הם בכביש ראשי ואתה בא מכביש צדדי , צומת T כשאתה בא מהחלק התחתון של האות )

אני לא מאשים את נהג המרצדס בכלום.

אני מנסה לבדוק אם היה בידו למנוע את התאונה הזו.

למרבה הצער תשובתי חיובית.

גם אם הוא בא במהירות יש לו שדה ראיה נרחב לראות כלי רכב מתקרבים, לפחות בצומת המדוברת.

ואם בעקבות השרשור מישהו ילמד משהו וימנע מעצמו תאונה כזו, דייני.

ואם רוצים לדקדק בהוראות החוק ( כנגד נהג המשאית יופעלו עוד סעיפים רבים מאלה הכתובים כאן ), ולדעתי הוא הולך לחטוף לא מעט שנים בכלא.

ההדגשות שלי.

חובת הזהירות הכללית תקנה 21

. (א) כל עובר דרך חייב להתנהג בזהירות.

(ב) כל עובר דרך חייב להתנהג באופן שלא

(1) יקפח זכותו של אדם להשתמש שימוש מלא באותה דרך;

(2) יגרום נזק לאדם או לרכוש ולא יתן מקום לגרום נזק כאמור;

(3) יפריע את התנועה ולא יעכבנה;

(4) יסכן חיי אדם.

[TABLE]

[TR]

[TD] [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

(ג) לא ינהג אדם רכב בקלות ראש או בלא זהירות, או ללא תשומת לב מספקת בהתחשב בכל הנסיבות ובין השאר בסוג הרכב, במטענו, בשיטת בלמיו ומצבם, באפשרות של עצירה נוחה ובטוחה והבחנה בתמרורים, באותות שוטרים, בתנועת עוברי דרך ובכל עצם הנמצא על פני הדרך או סמוך לה ובמצב הדרך.

אני נשאר אדיש במצבי חירום ומגיב בלי לאבד את העשתונות ובלי להכנס ללחץ.

זה שאתה מרגיש בשדה קרב זה טוב ויפה אבל זה דבילי ויכול להוביל לתגובה שהיא overkill.

בכל מקרה, תצטט לנו עוד קצת תקנות, במיוחד כאלו שאין בהן היגיון (מהירות סבירה היא דבר יחסי, יש כבישים נהדרים ורכבים נהדרים שסביר לנהוג בהם על 140).

אתה קופץ בראש בדיוק כמו שכתבתי שאנשים עושים בשרשור הזה עם התחכמויות והסברים למה להם זה לא היה קורה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פלא מהלך על שניים.

בשדה הקרב האמיתי ובזה על הכבישים אני מחודד להפליא ומגיב מבלי לאבד את העשתונות.

לא מדובר לא בהתחכמויות ולא בהסברים מלומדים אלא בניסיון חיים של 50 שנות נהיגה.

ואם אתה נוהג 10000 ק"מ לחודש על ה hidgway בו אין רמזור ואין צומת והכל במחלפים אז הקילומטרג' הזה לא מלמד מאומה.

מציע

שאתה תנהג בדרכך ואני בדרכי ובכך נסיים.

מי שירצה לשנות מהרגליו בעקבות מה שנכתב כך יבורך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שאני מוודא שהצומת תמיד ריק, אני מודה שלא אחשוב לעשות זאת עם כבר עברו לפני מספר רכבים

הנה תאונה שלא הייתי יכול להמנע ממנה אני חושב.

http://m.ynet.co.il/Articles/4837832

ניתן לראות שני רכבים עוברים בירוק ומשהו כמו עשר שניות אחר כך עובר עוד רכב בירוק שמיורט על ידי רכב אחר

מקרה דומה מאוד בנתניה

מדובר באותו המקרה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יתחילו להטמיע את כל הדברים הללו, זה יבוא לידי ביטוי אולי בעוד 3 דורות.

אחזור ואומר, רכבים אוטונומיים יביאו את השינוי, ויפה שעה אחת קודם.

אם תרצה תשנה את הרגליך מעכשיו!!!

מה אתה נוהג על טייס אוטומטי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נשאר אדיש במצבי חירום ומגיב בלי לאבד את העשתונות ובלי להכנס ללחץ.

זה שאתה מרגיש בשדה קרב זה טוב ויפה אבל זה דבילי ויכול להוביל לתגובה שהיא overkill..

מצאת למי להרצות על קור רוח בשדה הקרב...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, כי לנהוג במצב קרב זה נכון?...

בוא תיסע פה קצת, ליד כל האסיאתיות שנוהגות כאילו הוצאת אותן ממורטל קומבט.

וד"א, אני לא מרצה לאף אחד, חולק דעה אישית אז לא צריך סנגורים.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פלא מהלך על שניים.

בשדה הקרב האמיתי ובזה על הכבישים אני מחודד להפליא ומגיב מבלי לאבד את העשתונות.

לא מדובר לא בהתחכמויות ולא בהסברים מלומדים אלא בניסיון חיים של 50 שנות נהיגה.

ואם אתה נוהג 10000 ק"מ לחודש על ה hidgway בו אין רמזור ואין צומת והכל במחלפים אז הקילומטרג' הזה לא מלמד מאומה.

מציע

שאתה תנהג בדרכך ואני בדרכי ובכך נסיים.

מי שירצה לשנות מהרגליו בעקבות מה שנכתב כך יבורך.

אני נוהג 10000 ק"מ של נהיגה משולבת, בעיקר בתנועה עירונית. זה א'.

50 שנה על הכביש לא עושה אותך לנהג טוב יותר ממישהו כמוני שנמצא על הכביש רק 15 שנה, סתם אנקדוטה, אבא שלי חגג 70 שלשום, נהג מקצועי בעברו, היום הוא נוהג די חרא. זה ב'.

וג', אתה מוזמן להאיר את עיני לגבי הhighways שתיארת, לצערי הכבישים המהירים מסביבי מלאים בסכנות ומחלפים.

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם לא מזיין כמו פעם, אבל ממנו יצא ילד פלא כמוך.

זה לזכותו.

תאחל לו בשמי עד 120 כעשרים.

אני לא עושה תחרות עימך מי נוהג יותר טוב, כי אתה לוקח אותי בהליכה:shock: נניח.

מה זה קשור כהוא זה, איך אתה מתנהג בצומת ואיך אני.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם לא מזיין כמו פעם, אבל ממנו יצא ילד פלא כמוך. - מאיפה אתה יודע ? עדיף לצרף איזה תקנה בנושא.

זה לזכותו.

שמעתי על אבא שפנבנצי שמזיין כמו בן 16. :lol:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...