Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטיות במיץ חרא (סליחה על השפה)

יש חברה בפולין שמקודדת ופותחת יחידות discover media pro

image.jpeg

image.jpeg

שלחתי להם את המספר שלדה והם בדקו מה אפשר לעשות. כן המחיר קצת הזוי אבל כל החומרה חדשה ואני מניח שהם גם לוקחים סכום יפה על העבודה שלהם.

ואם הפולנים יכולים לעשות, אז גם צ׳מפיון יכולים לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1400 יורו הם יעשו לך כל מה שתרצה, 1500 שקל זה כבר סיפור אחר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בגלל חוסר ההתאמה בשרת בגרמניה".

מבחינתי זו לא סיבה שמונעת משהו.

אגב, אולי כדאי לעדכן בנושא השרשור מ150 ל 1500 ....

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבין מאיפה נובע עניין חוסר ההתאמה בין השרת בגרמניה לרכיב המשודרג.

הקידוד על היחידת פיקוד נעשה כדי למנוע גניבה של רכיבים.

השרת בגרמניה נועד לאחסן מידע על הרכב כגון מפתחות דיגיטליים (לקידוד)

אני עדיין לא הבנתי למה צ׳מפיון או פולקסווגן טוענים שאי אפשר, בעוד שאחרים טוענים שכן מאפשר ועשו זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והייתי עובד בדיאגנוסטיקה בפולקסווגן, זה באמת לא מתאפשר טכנית.

ברגע שמחליפים מערכת מולטימדיה(כתוצאה מתקלה) חייב להתבצע תהליך הורדת קובץ קידוד מהשרת הגרמני

קובץ הקידוד הזה מתאים רק לאותה מערכת שהרכב יצא איתו מהמפעל(אותו מק"ט).

אני לא יודע מה יקרה כאשר תתקלקל מערכת מולטימדיה ואז בעלי הרכב יקנה אחת אחרת מפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שמחליפים מערכת מולטימדיה(כתוצאה מתקלה) חייב להתבצע תהליך הורדת קובץ קידוד מהשרת הגרמני

אני לא יודע מה יקרה כאשר תתקלקל מערכת מולטימדיה ואז בעלי הרכב יקנה אחת אחרת מפירוק.

סיבכו את זה רציני

Sent from my Note 5 using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאינטרגרציה של המערכת גבוהה יותר עם מערכות אחרות ברכב זה הולך ומסתבך.

דרך המערכת כמו שאתה יודע אתה קובע הגדרות ברכב כמו תאורה,נעילה,מגבים ועוד ובנוסף גם מקבל מידע כמו צריכת דלק ועוד

לא סתם זה עובר תהליך קידוד מיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דבריך, אם הוא קונה אחת מפירוק, וזה אותו מק"ט אז אין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שרוכשים פוט חדשים יצביעו ברגליים שיראו שאין תמיכה ב App Connect and Mirror Link שעבורי חשובים בגלל היכולת להציג את הניווט על מסך המולטימדיה וחוסך את הצורך למתקן את הטלפון במקומות שחוסמים שדה ראיה או שאינם נוחים. מבחינתי זה נוחות ובטיחות.

בנוסף, חוסר באביזרי בטיחות שמוצעים היום אצל המתחרות הממוצעות, יכול לגרום לאנשים להדיר רגלהם מצמפיון ואז היבואן יבין שהוא חייב לשדרג את הרכב לרמה המקובלת היום. מקווה שזה יעזור לרוכשים פוט עתידיים. כוחות השוק צריכים להשפיע.

לנו זה כנראה לא יעזור בנוסה השיקוף וחבל (מקווה שאני טועה), אבל אולי לרוכשים עתידיים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך לבדוק אם קיים עדכון למולטימדיה שמותקנת אצלי?

אולי יש איזה אתר?

299acd2227b2534b60d0a63c5fc207fd.jpg

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה כל זה (ענייני השרת) צריך לעניין אותנו. מבחינתי - לכל פריט ברכב צריכה להיות יכולת החלפה . אם נדרש לבצע תהליך כיול/התאמה לרכב הספציפי שלך במוסך לטובת זה - בבקשה. בעיה שלהם. בתוכנה - הכל אפשרי. קינפוג תוכנה לטובת דגם סצפיפי כזה או אחר - לא אמור להיות משימה שאינה אפשרית. גולף 7 2016 לא אמורות להיות שונות במהות זו מזו.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

אני לא אומר שאתה לא צודק, היות ואתה עבדת בתחום ואני לא.

אבל איך זה מתאפשר דרך APG בפולין? הם מספקים מערכת חדשה לגמריי ומקודדים אותה.

פרסמתי לפני כמה עמודים קישור להתקנה של MIB2 מסוג Discover Pro שהגיע מAPG, בגולף משנת 2013. הכל עובד כמו שצריך, כאילו יצא ככה מהחברה.

לא זכור לי אם זה היה פה או בפורום אחר, אבל..

מישהו ציין שהייתה לו מערכת עם מק"ט תומך שהגיע מהחברה. בשלב כלשהו המערכת הפסיקה לעבוד והוזמן יחידת פיקוד חדשה, עם מק"ט לא נתמך. הותקן וקודד בהצלחה דרך צ'מפיון. הסבר בבקשה?

עריכה אחרונה על ידי ReZ0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...