Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז ציפויים ירושלים - חוויה לא מומלצת - - לא להתקרב

שימו לב! השרשור הזה בן 2818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינתי זה לא פתרון, לקחת יום חופש ולתצפת על העבודה - אם אשקלל את העלות של יום חופש יצא שכמעט כל עבודה שבא לי לעשות לא משתלמת מבחינה כלכלית ...

הפתרון הוא תודעת שירות צרכנית, לצערי תרבות הצריכה בארץ קטנה עד לא קיימת, אבל עדיין יש צדיקים בסדום.

לכן לפני כל עבודה 'רצינית' שאני עושה, אני חוקר טוב טוב על המקום טרם ההגעה, מחפש המלצות מאנשים שאני מכיר ושיש משקל לדעה שלהם בעיני, מחפש המלצות בפורומים, מדבר עם בעל המקצוע לראות במי מדובר,

ורק אז מגיע לעבודה.

כמובן שזו לא שיטה מושלמת, וכמובן שגם כך ניתן להתקל באיזה שרלטן - אבל זה מצמצם את הסיכון.

אבל הדבר החשוב שהרבה אנשים מזניחים - אני תמיד משתדל לחלוק את המידע עם אחרים כאן בפורום, ולכן מעלה סקירה טובה/רעה בהתאם לשירות ולתוצאה הסופית.

אם כולם היו נוהגים כך, over time בעלי המקצוע הגרועים היו מפסידים נתח שוק לטובת המקצוענים/הגונים, ואז הם היו צריכים או להשתפר ולשרוד או להמשיך להיות גרועים ולסמוך רק על לקוחות הדיוטים.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל הדבר החשוב שהרבה אנשים מזניחים - אני תמיד משתדל לחלוק את המידע עם אחרים כאן בפורום, ולכן מעלה סקירה טובה/רעה בהתאם לשירות ולתוצאה הסופית.

אם כולם היו נוהגים כך, over time בעלי המקצוע הגרועים היו מפסידים נתח שוק לטובת המקצוענים/הגונים, ואז הם היו צריכים או להשתפר ולשרוד או להמשיך להיות גרועים ולסמוך רק על לקוחות הדיוטים.

לענ"ד זו הנקודה הכי חשובה. לחלוק מידע עם אנשים אחרים כאן בפורום או בכל מקום וירטואלי או לא וירטואלי.

לתת סקירה אמיתית על מה שנעשה בחוץ. זאת על מנת שאחרים לא ייפלו.

ואני רואה את זה גם מנקודת מבט הלכתית. שאדם חייב להציל את חברו מהפסד כספי -

"יהי ממון חברך חביב עלייך כשלך" ! ! !

ובגלל זה אני חושב שיש ערך מאוד חשוב שאנשים יפרסמו גם את בעלי המקצוע הטובים שמגיע להם חיזוק ושגם אנחנו נהנה מהם.

סוף סוף יצאתי לשטח...

היה כיף... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני מצרף כאן תמונה של החלונות לאחר העבודה שבוצעה עם החומר היקר.

שימו לב לאיכות החומר וכמות האור שהוא מסנן. לעומת התמונה שצורפה בפתיחת הפוסט.

רק לחשוב כמה חום וקרינת שמש היינו סופגים אם לא הייתי עולה על ה"עבודה" שעשו לי.

כמה צריך להיזהר...

P_20160708_120418.jpg

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על האזהרה. שמח שהצלחת לתפוס את זה בזמן.

הציפוי הנ"ל - הוא שחור מבחוץ? או שזה נראה ממש כמו חלון רגיל, פשוט עם סינון?

הציפוי הזה הוא שחור לגמרי מבחוץ (במקרה הזה 100% השחרה) עם זאת מבפנים, אתה רואה די טוב מה שקורה בחוץ.

דרך אגב זו דרך טובה מאוד לדעת כבר במוסך אם הציפוי איכותי.

ברוב המקרים, רמת ההבדל בין הראיה מבפנים (צריכה להיות טובה) לראיה מבחוץ (צריכה להיות מושחרת, בהתאם לרצוי - 50/65/80/95%) תעיד על איכות הציפוי.

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן שאתמול ביקרתי בסניף של מרכז הציפויים בחדרה, פגשצי שם בחור בשם ברק, בן אדם תותח ועם תודעת שירות מעולה.

ניגשתי אליו, הראה לי בדיוק איזה חומרים יש והסביר מה כל אחד מהם ועשה גם הדגמה מנורת חום.

בחרתי ב20% חדירת אור(80% השחרה) לחלונות האחוריים ומיד הוא התחיל לעבוד על הרכב בצורה מקצועית, נקיה וכמובן ללא שום בעיות בישום יריעה שהיא לא ננו.

כשאפשר לשבח אז נשבח ולכן אני ממליץ בלב שלם על סניף חדרה.

מצ"ב תמונה של החלון האחורי לאחר ההשחרה(התמונה צולמה מתוך האוטו).

סהר.20160711_184840_HDR.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן שאתמול ביקרתי בסניף של מרכז הציפויים בחדרה, פגשצי שם בחור בשם ברק, בן אדם תותח ועם תודעת שירות מעולה.

ניגשתי אליו, הראה לי בדיוק איזה חומרים יש והסביר מה כל אחד מהם ועשה גם הדגמה מנורת חום.

בחרתי ב20% חדירת אור(80% השחרה) לחלונות האחוריים ומיד הוא התחיל לעבוד על הרכב בצורה מקצועית, נקיה וכמובן ללא שום בעיות בישום יריעה שהיא לא ננו.

כשאפשר לשבח אז נשבח ולכן אני ממליץ בלב שלם על סניף חדרה.

מצ"ב תמונה של החלון האחורי לאחר ההשחרה(התמונה צולמה מתוך האוטו).

סהר.[ATTACH=CONFIG]465797[/ATTACH]

כל הכבוד שנכנסת לשבח. שיש מה לשבח באמת צריך לעשות כך !

באמת עבודה יפה! ועוד עשה לך הדגמה עם מנורת חום...

תודעת שירות מעולה - הלוואי כך על כל הסניפים ... :-)

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר על הסניף בתלפיות ברחוב חרשי הברזל? התעניינתי אצלו לא מזמן לגבי 4 חלונות ושמשה והוא נתן לי הצעת מחיר של 4000 ש"ח לחומר הכי טוב שלהם. אז קודם כל מוזר לי שאתה שילמת רק 1000 ש"ח על החומר היקר וגם אני שמח שבחרתי לא ללכת על זה בסופו של דבר.

על הדרך ננצל את הבמה: כמה +- אמורה לעלות עבודה של 4 חלונות(בלי משולשים) ושמשה עם חומר איכותי? כולל החומר כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי הרבה בחומר, אני למשל ביררתי במספר מקומות, במרכז הציפויים דרשו 1100 על ארבע חלונות(עם שני משולשים) ושמשה אחורית על החומר הכי איכותי, ביררתי גם אצל עוד עסק בנתניה והוא דרש 2700 על חומר של לומאר ובסוף המחיר ירד ל1800 עקב היכרות משותפת.

למיטב ידיעתי החומר שבמרכז הציפויים מיוצר בקיבוץ חניתה שגם הם ידועים בתור מומלצים לציפויים כאלו.

מקווה שזה יעזור לתת סדר גודל +/-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר על הסניף בתלפיות ברחוב חרשי הברזל? התעניינתי אצלו לא מזמן לגבי 4 חלונות ושמשה והוא נתן לי הצעת מחיר של 4000 ש"ח לחומר הכי טוב שלהם. אז קודם כל מוזר לי שאתה שילמת רק 1000 ש"ח על החומר היקר וגם אני שמח שבחרתי לא ללכת על זה בסופו של דבר.

על הדרך ננצל את הבמה: כמה +- אמורה לעלות עבודה של 4 חלונות(בלי משולשים) ושמשה עם חומר איכותי? כולל החומר כמובן.

אכן מדובר על הסניף ברחוב חרשי ברזל 14 בתלפיות.

כפי שאתה מציין זה אולי מוזר שקיבלתי הצעה זולה מידי... אך לאור ההתנהלות שהייתה (הוא שם לי את החומר הזולת וממש בנס תפסתי אותו על חם... וגם זה לא הספיק לו להודות מיידית במקום שהוא ביצע ציפוי לכל החלונות עם חומר זול עד שהוכחתי עם צילום במצלמה...) ייתכן ואפשר להבין מדוע הציעו לי מחיר זול.

בימים הקרובים אני אעלה לפה צילום של הקבלה עם המחיר ועם הכיתוב "אחריות לכל החיים"... ממש ליצנות...

לשאלתך. אני משער שעבודה כמו שאתה מבקש אמורה לעלות סביבות 800-900 ש"ח.

אני לא יודע מהיכן אתה בארץ. אבל אני מאוד ממליץ לך על בחור בשם מוטי מרעננה. עשיתי אצלו בזמנו קיה פיקנטו וסקודה סיטיגו והייתי מאוד מרוצה מהעבודה. מהיחס ומהישרות. והוא שם לי חומר ברמה איכותית מאוד.

במידה וזה רלוונטי עבורך שלח לי בפרטי ואעביר לך את המספר שלו.

בכל אופן אני מאוד ממליץ לך להתרחק מסניף מרכז הציפויים בירושלים....

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי הרבה בחומר, אני למשל ביררתי במספר מקומות, במרכז הציפויים דרשו 1100 על ארבע חלונות(עם שני משולשים) ושמשה אחורית על החומר הכי איכותי, ביררתי גם אצל עוד עסק בנתניה והוא דרש 2700 על חומר של לומאר ובסוף המחיר ירד ל1800 עקב היכרות משותפת.

למיטב ידיעתי החומר שבמרכז הציפויים מיוצר בקיבוץ חניתה שגם הם ידועים בתור מומלצים לציפויים כאלו.

מקווה שזה יעזור לתת סדר גודל +/-

בעקבות התרגיל שעשו לי במרכז הציפויים בירושלים.

אני מאוד ממליץ לבקש ולבדוק את האריזה. שמה שאמרו לך באמת שמו לך... :-(

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני מצטרף את החשבונית של העסקה.

שימו לב למילים "סיליקון גרמני... אחריות לכל החיים..."

ממש ליצנות במיטבה...

P_20160706_201443.jpg

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בס"ד

עבר חודש.

הייתי בטוח שעם הפירסום הזה וכל האסמכתאות שצירפתי. שמישהו יתעורר.

שיתקשרו. יתנצלו. יביעו חרטה. יציעו פיצוי. ינסו לתקן את הרושם שנעשה.

אבל כלום. נייט. גורנישט מיין גורנישט.

אבל כנראה לא למדו והפנימו... " טוב שם משמן טוב..."

פשוט שמים פס עלינו. הצרכנים...

עצוב אבל כך עובדת שיטת המצליח.

אני פשוט מרחם על הקליינטים שנכנסים למרכז הציפויים בירושלים...

סוף סוף יצאתי לשטח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם:

לגבי עניין מרכז הציפויים הכתובת שלהם זה לא חרשי הברזל 14 כמו שכתבו באחד השרשורים.

בחרשי הברזל 1 נמצאת חנות אנטיסאן1 שמתחייבת ללקוחתה על איכות ואחריות אז חשוב שלא יתבלבלו ולגבי איכות החומרים אז קצת כדי שאנשים ידעו קיימים הרבה מאוד יצרנים של ציפויים.

איכות ציפוי נמדדת לפי כמה קריטריונים

1 לפי הדבק שלא יתנפח עם הזמן ויצור בועות

2 לפי רמת השקיפות מבפנים לאחר הדבקה של דרגה 4 שזה95% כהות

3 רמת חסימת חום שזה למעשה אחד הדברים החשובים שהרבה אנשים לא מודעים לזה ששמים ציפוי זול אין חסימת חום כמעת בכלל וברוב המקרים זה לא חוסם כלל

4 חסימת קרינה UV רוב הציפויים חוסמים קרינה ברמה של בין 30% ל99% רק ציפוי איכותי מאוד נותן חסימה של 99% וזה רק מרכיב אחד שמעיד על איכות

5 אנשים נוטים לחשוב שעובי הציפוי מעיד על איכות זה לא תמיד נכון איכות נמדדת לפי המרכיבים מימנו בנוי הציפוי

6 ציפוי לא איכותי בעין של לקוח יהיה קשה לדעת מה טוב ומה לא טוב כי כשזה חדש הכל ניראה כמעת אותו דבר אבל הזמן מעיד על איכות ומה שקורה לציפוי זול זה שמרגע שהוא נחשף לשמש הוא מתחיל לדהות ולאט לאט הוא הופך לשקוף הבעיה העיקרית זה שהלקוח שילם על מוצר שלא נותן את המטרה שהלקוח חיפש וזה חבל כי מהרגע הראשון זה לא חסם כלום חוץ מצל שזה עושה ולאט לאט גם הצל הולך מהדהייה של הציפוי

אז איך בוחרים איפה לעשות ציפוי חלונות?

לחקור טוב את העניין ולמצוא מקום שעונה על הנקודות שציינתי למעלה!

ועוד דבר ציינו מחיר של 4000 שח לרכב ציפוי חשוב לציין שזה מחיר של ציפוי מיוחד שדוחה חום עד 80% ולא הרבה אנשים בוחרים בו רק שיש נטיה ללקוח לרצות תמיד את ההכי טוב אבל לא תמיד יכל לרכוש אותו ואז הולך על ההכי זול ואז יוצא שהזול הופך ליקר וקיימים בשוק עוד סוגים עם מחירים יותר סבירים !

ציפוי טוב יחסית צריך להתחיל סביב 1500 ש"ח לרכב שלם ויכל להגיע גם עד 5600 ש"ח

יש רכב יקר ב 200אלף ויש רכב יקר ב2מליון

כל אחד ומה שמתאים לצרכים שלו!

מקווה שעזרתי אם יש עוד שאלות בכייף אשמך לענות! יום ניפלא לכולם!

עריכה אחרונה על ידי יונתן בלאיש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...