Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx israel

שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדבר היחיד שמפריע לי זה שהגימור של החומר הוא מעט תפוזי / גלי, לא משאיר בחלק מהמקרים את המרקם החלק של לאחר פוליש.

ברור שזה עדיף על צבע ישן ומתקלף או דהוי ובהחלט מקנה מראה טוב יותר לצבע הרכב, אין לי ספק שבמצב של לכה פגומה / דקה מדי זה עדיף על פוליש.

השאלה שלי היא האם ניתן להחליק את המרקם הזה והאם אתם עושים זאת בכדי להגיע לרמה של פוליש?

אולי יש תמונת קלוזאפ רצינית כדי לראות את ההבדלים?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמפריע לי זה שהגימור של החומר הוא מעט תפוזי / גלי, לא משאיר בחלק מהמקרים את המרקם החלק של לאחר פוליש.

ברור שזה עדיף על צבע ישן ומתקלף או דהוי ובהחלט מקנה מראה טוב יותר לצבע הרכב, אין לי ספק שבמצב של לכה פגומה / דקה מדי זה עדיף על פוליש.

היי ליאב,

מתוך סקרנות , ראית בעיניים שלך רכב לאחר טיפול שלנו?

והנה כמה תמונות כפי שביקשת

אשמח לחחות דעת נוספת

IMG_20161114_170647.jpgIMG_20161114_171048.jpgIMG_20161114_171058.jpg

]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאב,

אשמח לחחות דעת נוספת

[ATTACH=CONFIG]477180[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477181[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477182[/ATTACH]

]

לא ראיתי, שאלתי אלא על סמך התמונות מעל,

תודה רבה על התשובה, אכן נראה שהגימור איכותי מאוד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאב,

אשמח לחחות דעת נוספת

אני ראיתי, כנל פגיעות שלא תוקנו אלה פשוט מולאו בלקה מעל ונשארו ASIS.

רכב שיצא מסניף נצרת לא ממזמן.

סה"כ עבודה יפה אבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה, האם החומר מעלים נזקי לקה כגון לשלשת ציפורים?

ראיתי כי הקאדילק הסגלגלה הגיעה אליכם בעמוד הפייסבוק ועל מכסה המנוע היו פגמי לשלשלת ציפורים. התמונה שלאחר התהליך צולמה מהזווית שלא ניתן לראות את האזור, לא יודע אם במקרה או מאחר והתוצאה לא הייתה מושלמת באזור זה.

שאלה נוספת, האם ניתן לבצע ציפוי של מכסה המנוע בלבד, או ציפויים נקודתיים? (בהנחה ששמים בצד את ההתחשבות בהבדלי צבע שעלולים להיווצר.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה, האם החומר מעלים נזקי לקה כגון לשלשת ציפורים?

ראיתי כי הקאדילק הסגלגלה הגיעה אליכם בעמוד הפייסבוק ועל מכסה המנוע היו פגמי לשלשלת ציפורים. התמונה שלאחר התהליך צולמה מהזווית שלא ניתן לראות את האזור, לא יודע אם במקרה או מאחר והתוצאה לא הייתה מושלמת באזור זה.

שאלה נוספת, האם ניתן לבצע ציפוי של מכסה המנוע בלבד, או ציפויים נקודתיים? (בהנחה ששמים בצד את ההתחשבות בהבדלי צבע שעלולים להיווצר.)

היי,

תשובה לשאלות שלך

א- לשלשת ציפורים שכבר חדרה מעבר ללקה והצבע , לא ניתן לשחזר לחלוטין

*יש שתי אופציות לתיקון 1- לחתוך את המקום שיש קטם ולמלא בצבע+ יישור גובה ומילוי בציפוי ( דיי מורכב אבל אפשרי )

2- להוריד על ידי שיוף את הצואה ולמלא ברסטור אפ.איקס ללא צבע תואם ועל ידי כך לטשטש את הכתם

3 - ניתן לבצע " ציפוי על חלק בנפרד יחד עם זאת במידה והרכב לא חדש יהיה דיי בולט לעין .

במידה ותרצה עוד פרטים - 0534318101

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...