Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx israel

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תוכל להרחיב קצת? מישהו כבר ניסה על רכבו?0

הרושם שלי (תקנו אותי אם אני טועה) שהחומר הזה מתמודד יפה מאוד עם שפשופים שעליהם נאמר "לא שווה צביעה" ו"נחייה עם זה", מה שפוליש גס לא מוריד וגם עם פיצוצי לכה למניהם. אני משתדל להימנע מלהגיע למצבים אילו, לכן אין לי ניסיון עם restorfx וזה הרושם שנוצר ממה שראיתי בתערוכה. מד עובי הראה 10 מיקרון הבדל בין צבע מקורי לבין המצופה ב-restorfx כפי שהובטח.

איגור, מאחל לכם הרבה הצלחה. יש לכם המון עבודה בשוק הרכב הישראלי :)

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרושם שלי (תקנו אותי אם אני טועה) שהחומר הזה מתמודד יפה מאוד עם שפשופים שעליהם נאמר "לא שווה צביעה" ו"נחייה עם זה", מה שפוליש גס לא מוריד וגם עם פיצוצי לכה למניהם. אני משתדל להימנע מלהגיע למצבים אילו, לכן אין לי ניסיון עם restorfx וזה הרושם שנוצר ממה שראיתי בתערוכה. מד עובי הראה 10 מיקרון הבדל בין צבע מקורי לבין המצופה ב-restorfx כפי שהובטח.

איגור, מאחל לכם הרבה הצלחה. יש לכם המון עבודה בשוק הרכב הישראלי :)

- תודה רבה , שמחתי שהצלחת להגיע .. ואני מקווה שבאמת היו עוד חברים מהפורום שהיו בתערוכה והתרשמו מהמוצר שלנו ..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשרי ליישם את זה בישביל להגן על הפנסים של הרכב מפני נזקי השמש?
-

בהחלט ניתן וצריך , זה כולל אחריות ל 5שנים

בהחלט ניתן וצריך , זה כולל אחריות ל 5שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

clearFX -

ספינת הדגל של ההגנה לצבע הרכב / פנים הרכב / גאנטים

3 סוגים של קרמיקה על בסיס פולימימטיק להגנה מירבית , אפקט הידרופובי , שנתיים אחריות ( לפירוט נרחב אודות המוצרים התקשרו בטלפון אלי)

NUMBERSFX - מוצרים למכירה ללקוח הפרטי ולדיטיילר מקצועי

O1POLISH- פוליש שלב ראשון להורדת שריטות ותיקוני צבע - בקבוק 473מ"ל -

POLISH PAD - פד לפוליש שלב ראשון 6"

02MICRO FINISH- פוליש לפיניש גבוה והורדת סווירלים , מעניק ברק , רכות , שלב אחרון לפני אוטם/קרמיקה 473מ"ל

MICRO FINISH PAD - פד לפיניש גבוהה 6"

03SEAL - אוטם צבע - מעניק שכבת הגנה , אפקט הידרופובי למניעת הדבקות אבק ,לכלוך , מים ,קרני אולטרא סגולים , בטכנולוגיית נאנו סטרוקטור , מתחבר מולקולרית עם הלקה 473מ"ל

04WASH - שמפו רב תחליטי שגם מנקה , וגם מעניק שכבת ווקס בפעולת שטיפה אחת 1ליטר

05CLEAN- חומר ניקוי – פלסטיק,עור,בד,שטיחים וכל שטח אחר של פנים הרכב 1ליטר

06EXTRACT -חומר ניקוי אגרסיבי להורדת כתמים קשים ,חודר לתוך הבד ומוציא החוצה לכלוך , טוב גם עם עור ,פלסטיקה ושטיחים

07CONDITION- הגנה מקרני שמש אולטא סגולים , מניעת הדבוק אבק, והשארת המרכב חלק ונקי 473מ"ל

08HYDRATE-ציפוי הידרייט , מעניק שכבת הגנה לפלסטיק,ויניל,עור,גומי לאחר הטיפול השטח יישאר חלק נקי ומבריק 473מ"ל

09REPEL-שכבת הגנה לזכוכית , על בסיס פולימר, שמונע הדבקות אבק לכלוך ומים 473מ"ל

10DEFEND-אוטם הידרופובי לבד ועור שמונע הצטברות ליכלוך , אבק או הצטברות מים או ניוזלים 473מ"ל

11PROTECT- אוטם צבע לשימוש פרטי הגנה מקרני שמש , משאיר משטח חלק ובעל אפקט הידרופובי למניעת הצטברות מים לכלוך אבק וכו.. 473מ"ל

12SHINE-ווקס ספריי 473מ"ל

13TRIM- מחדש פלסטיקה , מונע הדבקות אבק לכלוך ומגן מקרני שמש אולטרא סגולים 473מ"ל

14CONTACT-חומר לניקוי והברקת גלגלי מגנזיום 473מ"ל

15CLAY DISC-פד פלסטלינה 6"

16SPRAY APLICATOR BOTTLE- בקבוק ליישום CLEAN

מספרים 1-3 הינם חומרים לדטיליילרים ולאנשי מקצוע

מספרים 4-16 - חומרים איכותיים לדיטיילרים ולצרכן הפרטי

בנוסף יש דיגריזר איכותי - 500מ"ל חומר מספק 2טיפות ל 1 ליטר מים

יש קומפאונד אגרסיבי 473מ"ל

מטליות מיקרופיבר ( לבן לניקוי סופי לאחר הסרת שומנים , צהוב לשימוש שוטף , שחור ללא סיבים להסרת שאריות פוליש או ווקס )

במידה ויש עוד חומרים שמענינים אותכם תשאלו ונבדוק הכל

לקבלת הצעות מחיר ניתן לפנות בפרטי או להתקשר 0534318101 , איגור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...