Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מכטרוניקס-המלצות

gil elbaz
שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,גם אלי זה הגיע...יש ברשותי סיאט לאון FR שנת 2010 גיר DSG6 והתחילו לי בעיות גיר, לקחתי את הרכב למוסך המרכזי ושם אחרי בדיקה אמרו לי שאני צריך להחליף מוח גיר (מכטרוניקס) ונתנו לי הצעת מחיר מוגזמת למדי, 9400 שקל. ברצוני לדעת אם יש מישהו במרכז הארץ שמתעסק עם גירים והוא יותר זול מהמוסך המרכזי, הבנתי שיש מוסך בחולון אך אין לי את השם שלו, אשמח לעזרתכם בעל סיאט לאון מיואש מהחיים כבר!

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכטרוניק היא יחידה עם מחשב יצוק ושסתומים וחישנים. תיקון גם יעלה אלפי שקלים. ואם יתקנו שסתום מסויים יכל להיות עוד חודש יתקלקל שסתום אחר. ההפרש הכספי לא שווה את זה. לפעמים אוכלים אותה ואין מה לעשות אצלי מכטרוניק הלך ב 440000 ק"מ בערך ויצאתי ב 8000 שקל אבל את השמן הבאתי מהבית בהסכמת המוסך. יש לך אחריות שנתיים ללא הגבלת ק"מ . ולא רק 3 חודשים כמו במוסך כללי. גם אם תקבל אחריות של חצי שנה היא רלוונטית רק לחיישן שסתום שהוחלף. אם יתקלקל משהו אחר אז צריך שוב לתקן. אין כאן קיצורי דרך. זו דעתי. אצלי קיבלתי הנחה 30 אחוז על העבודה ו10 אחוז על המכטרוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקילומטראז' לא מוגזם והאוטו טופל רק בצ'מפיון הייתי שוקל לשלוח מכתב להנהלה ואפילו להנהלת הקונצרן בחול ולבקש מחווה של רצון טוב. אולי לא יתקנו לך בחינם אבל יכול מאד להיות שתזכה להנחה משמעותית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עם 66 אלף ק״מ, והבעיה היא שהבעלים הקודמים של הרכב לא טיפל בחברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גיל,

הרכב שלי גם לא טופל בחברה ועדיין פעמיים טופל בנושא הגיר במוסך מורשה, פעם אחת הוחלף מצמדים ופעם שניה מכטרוניקס,

מוזר מאוד, ממליץ לך לפנות לשירות הטכני של היבואן ואם זה לא יעזור לאיים בתביעה על סמך כל מה שיש באינטרנט,

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ליצור קשר עם צ'מפיון, תרשום להם שאתה מאוכזב מהנושא שהגיר הלך בסך הכל אחרי 66 אלף קילומטר,

כבר שמעתי על מיקרים שקיבלו החלפה בחינם, ועל מקרה אחד שקיבל 50 אחוז הנחה על ההצעת מחיר של המורשה. [על החלק עצמו, לא כולל העבודה]

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אנסה לדבר עם החברה, ועוד שאלה, לנסוע ככה בנתיים עם הגיר זה בסדר? כשיש רעש מהילוך N לD ובין הילוך ראשון להילוך שני, זה בסדר לנסוע ככה? אין חשש המצב יחמיר וחס וחלילה יתקלקל כל הגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאמן , שב-66 אלף ק"מ מכטרוניקס הולך

הקונצרן ניסו לעשות "גיר פלאים" DSG אמנם הוא נוסע נהדר כשהוא עובד תקין

אבל בשביל ליצור את "גיר הפלאים" ההוא (DSG) בנו אותו עם המון חיישנים מצמדים בקרות חישוב וכו וכו

וזה מה שקורה שיש הרבה טכנולוגיה הסיכוי שזה יתקלקל הרבה יותר גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

440 אלף וגם פחות מזה זה מכובד מאוד.

הסכום ששילמת לא גדול ביחס לתמורה שחווית.

תוכל לשתף באיזה מוסך תיקנת? (שנתן לך אחריות שנתיים?)

אשמח לשמוע אם נסעת בצורה ייחודית ששונה מנהיגה של נהג ממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...