Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במולטימדיה - סיאט איביזה 2015

spitfire3
שימו לב! השרשור הזה בן 3083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותי סיאט איביזה חדשה 1.0TSI והיא מגיעה עם מערכת מולטימדיה צנועה בגודל 5.5" אם אני לא טועה.

המערכת דיי טובה ומעניקה סאונד איכותי אבל אין הרבה אופציות ואפשרויות כמו GPS.

הבעיה היא כשאני מחבר את האייפון (5) שלי לUSB של הרכב המערכת מודיעה שהיא לא מזהה את המכשיר וניסיתי את זה עם כבל שונה וגם עם אייפון 6 אך אותה תוצאה.

כמו כן גם השליטה הקולית מההגה לא עובדת בעקבות זאת ואין לי מושג למה זה ככה,האם ידוע על תקלה כזאת או שעליי לפנות לצ'מפיון לוודא את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה זהה בפולו 2015. מערכת composition colour.

העברתי שעות בנסיון לחפש מידע אך ללא הועיל..

אשמח לעזרה.

נראה לי שאפנה לנציג של צ'מפיון שמסר לי את הרכב,אולי אצלהם הפתרון או שאין פתרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפולו זה מופיע בתפריט אבל חסום אם אינני טועה (כמו בגולף ובפאסאט).

בסיאט הם מצהירים שבחלק מרמות הגימור זה קיים אבל באתר שלהם ראיתי רק בלאוןFr ככה שזה לא כזה ברור.

מה שמפתיע אותי שבפירסומים לפני שהאיביזה הגיעה הכילו מידע על ה-full link.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קיבלתי סיאט לאון קופרה חדשה,

המערכת בוודאות תומכת באופציה של full link זה מופיע בקטלוג של הרכב.

בעת המסירה הוסבר לי על מערכות הרכב ולא הוזכר נושא ה full link.

כששאלתי לגבי זה נאמר לי שבארץ כל הנושא לא חוקי וזה חסום.

מישהו מכיר דרך לפתוח את האופציה?

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו אם זה מופיע בקטלוג כאופציה שמישה, לדעתי צריכים לפתוח לך את זה. בלי קשר, זה לא נכון שזה לא חוקי - יש בסקודות החדשות וגם בלא מעט מכוניות מתחרות. מה שלא חוקי עקב חוסר בתקינה אלה מערכות עם wifi. אני הייתי מסתכלת בהזמנה. אם רשום full link הייתי פונה לשירות לקוחות ומתעקשת שיפתחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במערכת שונה מהcomposition colour... למיטב ידיעתי אין אפשרות כזאת במערכת הנ"ל.

בקומפוזישן קולור לא קיים, בקומפוזישן מדיה קיים וחסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...