Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה ברוסיה יש מלא תאונות דרכים מטורפות?

ramboli
שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

...

זו המדינה שתוחלת החיים בה היא בסביבות גיל ארבעים.

...

כן וגם דובים מסתובבים ברחובות מוסקבה. לפחות תהיה רציני בטיעונים שלך.

אתה בטח גם מאמין שרוסיה נלחמת באוקראינה ומבצעת בה פשעי מלחמה (כמו שכל העולם בטוח שאנחנו מבצעים פשעי מלחמה נגד פליסטינאים על בסיס יומי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה בטח גם מאמין שרוסיה נלחמת באוקראינה ומבצעת בה פשעי מלחמה (כמו שכל העולם בטוח שאנחנו מבצעים פשעי מלחמה נגד פליסטינאים על בסיס יומי).

אין צבא סדיר רוסי באוקראינה, אך יש קבוצות לוחמים מצ'צניה ומדינות אחרות שבהחלט נתמכים על ידי רוסיה ומקבלים כספים (משכורות\נשק) ממנה. אתה לא באמת חושב שיש ל"בדלנים" כסף לקנות טנקים וטילים שכל אחד עולה כמה אלפי דולרים ולהילחם במשך יותר משנה כבר נגד הצבא האוקראיני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהפרזתי במספר, אבל אני מאשים את הפרופסור שציטטתי בכך שהוא לא מעודכן. בין כך ובין כך, המספרים לא מחמיאים.

גם המצב התחבורתי ברוסיה איננו מזהיר. זו מבחינתי דוגמה שימושית כי היא יוצרת פרופורציות בריאות ביחס למצב בארץ.

לגבי פשעי מלחמה (ולא צריך ללכת עד אוקראינה) - בפרטי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מה הקשר? ובכלל, העובדה שאנחנו יותר טובים מאי-אלו מדינות (ולהיות יותר טובים מרוסיה זו לא עדות לכלום) לא אומרת שאין לנו בעיה של קטל בדרכים.

אפילו אם תצליח להוכיח לי שישראל נמצאת במקום טוב גם ביחס למדינות מערביות עם מעט הרוגים בדרכים, עדיין מי אמר שגם המעט הזה הוא לא הרבה יותר מדי?

הדרך לטפל בבעיה, זה כבר עניין אחר.

1. מכיוון שכל דבר בא על חשבון משהו אחר , לפעמים צריך להשלים עם משהו ולא לנסות לשפר אותו ולהפנות את המשאבים לדברים אחרים. הטענה שתמיד צריך לשפר היא נחמדה אבל לא תופסת במציאות , כל מוצר אפשר לשפר אבל מתישהו צריך לשחרר אותו לשוק.

2. מה שיותר בעייתי פה הוא שבגלל אור ירוק וכל מיני בעלי אינטרסים אחרים הם מפמפים פחד היסטרי ללא גבולות.

וככה למשל הם גורמים להצפה של מצלמות מהירות , למרות שמחקרים מראים שזה אחד הגורמים הכי קטנים לתאונות דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סבבה, אבל מה זה קשור למספר ההרוגים? המצלמות אמנם לא מורידות את מספר ההרוגים אבל גם לא מעלות אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אבל מה זה קשור למספר ההרוגים? המצלמות אמנם לא מורידות את מספר ההרוגים אבל גם לא מעלות אותו.

התירוץ להוספת מצלמות הוא מניעה \ הורדה של מספר ההרוגים.

וכך מוצצים את הדם עם קנסות + מהירות הנסיעה בכביש המהיר נמוכה מהרצוי.

http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-5b51031ce169b21004.htm

תודה באמת שהעלו את המהירות החוקית מ-90קמ"ש בכבישים מהירים , עם פחות פרופגנדה זה היה קורה מוקדם יותר ובכבישים אחרים שהמהירות לא מהווה סיכון.

עריכה אחרונה על ידי ohadohad2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודעות לבטיחות כלכך נמוכה,

לדוגמא הסירטון המוכר בו נראה טנק צבאי חוצה כביש מהיר ובמרחק יריקה מעוברי דרך.

עריכה אחרונה על ידי MichaelCohen

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי זה קרה בירושלים. זה לא קשור לרוסיה זה בכל העולם.

השיטה הזו פותחה שם. והגיעה אלינו.

כחיפאי לשעבר נתקלתי בתופעה מספר פעמים.

הרוסים הביאו איתם הרבה ידע. והרבה אנשים איכותיים. אבל גם השיטות הנל באו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד שיש עוד אנשים שלא מקשיבים לתקשורת בנושא הזה.

השקר שהולך שמה שהרוסים נלחמים באוקראינים, הוא בדיוק כמו השקר שמראים הערוצים לגבי הסכסוך שלנו עם הפלסטינים.

בכל מקרה יש 2 סיבות עיקריות לסיבה, בתור מי שמרבה מאוד לבקר במדינה בגלל משפחה.

1- יש לא מעט שוטרים שסתם נטפלים כי רוצים שתשלם להם במקום, הבדל בין הפוליסות, יותר זול לבטח רק את עצמך לנסוע בזהירות ולתעד את האמת, יש לא מעט מביימי תאונות ומצבים הזויים שאליהם אפשר להכנס ואנשים מעדיפים תיעוד, גם אפילו עניין של הגנה עצמית - לא פעם נהגים נקלעים למצבים שמוציאים מולם אקדח או כל נשק אחר ותוקפים ושוברים את הרכב, זה קורה יותר ממה שאתם חושבים- והכי חשוב, פשוט להמון, המון מאוד אנשים יש מצלמות זה must.

2-רוסיה ענקית, עצומה, פשוט אי אפשר לתאר את זה במילים, גם מי שמבקר ונוסע כמה ימים ברכבת בקופה, או בטיסה פנימית או פשוט מטייל ברכב לעולם לא יבן, גם מי שחיי שמה כל השנים לפעמים לא מודע.

זה יוצר כמה בעיות בנושא הנהיגה, אני מסכים שבערים הגדולות והמפותחות דוגמת מוסקבה או פיטר או אפילו יקטרנבורג יש איזשהם חוקים ואיזשהו סדר (הכל יחסי כמובן), אבל, וזה אבל גדול ברגע שאתם יוצאים מהעיר, ובכלל מהמחוז עצמו לפניכם מונח דיי שטח הפקר, במיוחד אם יצאתם לאיזה סיבוב דרך הטייגה באורל או בסיביר.

בכל מקרה שטח ההפקר הזה כולל בתוכו אנשים שיצאו ברכב שלהם (איזה לאדה מספר 6 שלא ראתה טיפול כבר 30 שנה או איזה משאית שירידה של יותר מ 30 מטר והלכו הבלמים) נוסעים בכבישים, תוסיפו את העובדה שהרבה פעמים הם יוצאים מכפרים נידחים שבהם אין תרבות, או תרבות נהיגה, או כללים, או כלום בעצם, שטח ההפקר גם מכיל שוטרים שמחפשים סתם למי להציק כדי שישלמו להם "במקום", וכן כולל גם לא מעט כאלו שנוסעים עם אחוזים רבים בדם אחרי איזה דיג או ציד ביער, ארחיב ברשותכם לגני נושא האלכוהול- בערים הגדולות יש שוב "קצת" סדר בנושא, שוטרים לא מציקים סתם כי כבר כולם יודעים לגבי המצלמות, וגם השיכורים נהיו אחראים יותר, אבל עיקר התאונות הרציניות בסרטונים ורוב ההזויים שימו לב מתרחשים באותו שטח הפקר של אלפי אלפי קילומטרים מחוץ לאיזורים המיושבים יותר מידי, וכפי שאמרתי תוסיפו את עניין האלכוהול, זה קשה להבין בישראל, אבל שמה כשאין מה לעשות או כשיש מה לעשות או שקרה משהו טוב או שקרה משהו רע צריך לשתות, ככה זה וזה סובב סביב כל דרגות האוכלוסיה, וכן יש לא מעט נהגים מתודלקים בכבישים וזה יוצר כמובן יותר סיטואציות מעניינות.

פעם יצא לי להיות בכפר של אנשי המנסי , אלו הם דייגים וציידים שחיים בצפון המדינה ישנם הרבה כפרים שלהם שבלי חשמל בכלל או פסיק של טכנולוגיה בבתים ( גם פה צריך להרחיב מי שביקר ברוסיה בעיקר בכפרים נדמה כאילו שהזמן שמה קפא, מכוניות מהתקופה הסובייטית מכשירי חשמל ובכלל הכל), אלו אנשי שיש להם שפה משלהם למרות שרובם יודעים רוסית, אבל לקרוא לכתוב ולהבין דברים הגיוניים הם מעבר לרמה שלהם, והם נוסעים בכבישים, במכוניות שלא כדאי לדבר עליהן.

החורף הרוסי, ומכוניות לא מתוחזקות עושים את שלהם ויש לא מעט תאונות שלג.

זה על קצה המזלג, אשמח להרחיב ולענות על שאלות יצא לי לנהוג שמה לא מעט ונתקלתי בכל זה, אם נשים רגע את הדברים הללו בצד יש המון דברים טובים, מדובר במדינה עם הטבע הכי יפה בעולם, צילומים שעושים ברוסיה לא ניתן לעשות באף מקום אחר בעולם\ וחוץ מביקורי משפחה תכופים גם נסיעות צילום הן תענוג גדול בחיים.

מקווה ששפכתי קצת אור על הנושא

עריכה אחרונה על ידי RKphoto

Honda Civic ex 95

Honda Prelude vti 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... וכפי שאמרתי תוסיפו את עניין האלכוהול, זה קשה להבין בישראל, אבל שמה כשאין מה לעשות או כשיש מה לעשות או שקרה משהו טוב או שקרה משהו רע צריך לשתות ...

סיכמת את זה יפה! אבל כנראה רק רוסים ורוסים לשעבר יבינו את מה שרשמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שכן יכול להיות שלא. העובדה הבסיסית היא שמספר ההרוגים נמצא בעליה משנה לשנה מאז שפרויקט א3 התחיל לעבוד. לפני זה הייתה ירידה. היחידים שיש להם את הסיבות והנתונים לא רוצים לשחרר ולא ברורה הסיבה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש עליה במספר ההרוגים? זה חדש לי.

כי הם תמיד מתרברבים בירידה במספר ההרוגים אבל ברור לכולם שזה נובע מרמת הבטיחות שמשתפרת במכוניות ולא מהמצלמות האלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2012 היה שיא שלילי בהרוגים. ב2013 וב2014 המספר עלה, בכל שנה. אני בנייד וקצת קשה לחפש. שאהיה ליד מחשב אביא גם אסמכתאות למספרים הסופיים

מצאתי משהו באתר של הלמס.

http://www.cbs.gov.il/reader/?MIval=cw_usr_view_SHTML&ID=543

אם תפתח את הגרף תראה הצדקה לטענה שלי

לפי אתר הרשות לבטיחות בדרכים גם ב2015 המגמה ממשיכה וכמות ההרוגים עולה.

http://www.rsa.gov.il/Pages/Default.aspx

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...