Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרירה מאיזור ירושלים לנתיבות, 1200 ש"ח?

ETStudio
שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מנסה להביא רכב מקרית יערים לנתיבות, לפרק ממנו כמה חלפים קריטיים ולנסות אח"כ להעביר אותו לאיזו פירוקיה...:roll:

הרכב עצמו במצב לא רע, קוסמטיקה בסדר ורק הגיר הלך, 2000 ש"ח זה מחיר סבבה בשביל מיניואן 1999,

אבל הגרירה! זה נכון שהמחיר הוא 1200 ש"ח? זה די מוציא את התיאבון מהעסקה הזו...

מישהו מכיר גרריסט זול יותר?

תודה מראש!

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אפשרויות, דבר עם גרריסט מנתיבות, שיודיע לך אם הוא מתקרב לירושלים, במקום לחזור ריק הוא יעשה לך גרירה זולה.

דבר עם הגרריסט בירושלים שיודיע לך אם הוא גם ככה יורד דרומה וכנ"ל.

והכי פשוט, קח את הרכב למגרש חניה בירושלים, פרק מה שאתה צריך, תתקשר לגרריסט ותמכור לו את הרכב ב200 שקל שהוא כבר יעיף אותו לברזל.

אני מנחש שהרכב הוא טויוטה פרוויה :)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומי תודה, אתה בעקרון ממש צודק, אבל...

א. גרריסטים פרטיים בד"כ לא עושים כאלו מרחקים, וגם אם כן, הרכב שלי מושבת ומחכה לחלפים,

עד שיגיע גרריסט... אבל אני מודה ששווה לנסות!

ב. הגיר ברכב הנרכש הלך, ואי אפשר לקחת אותו לשומקום בלי גרירה.

ג. אם הרכב שלי מושבת [רדיאטור], איך אני אביא מירושלים את החלקים, ועוד מכסה מנוע...

ד. בעקרון עדיף לי את הרכב כולו כדי לדעת שכל הברגים הקריטיים [והמקוריים] נמצאים אצלי.

רק זה חסר לעשות את כל הדרך ולגלות שחסר לי גוז'ון...

ה. פריוויה? ניחוש לא רע! אבל זו הספייסוואגון...

אבל בעצם העלית פה משהו!

יש לי ביטוח גרירה על הרכב שלי, אפשר לגרור אותו למוסך בירושלים on the house, להביא לשם את הרכב השני ב 150 ש"ח, וכבר חסכתי 1000 ש"ח !

רק נשאר לי להשיג המלצה על מוסך אמין ולא יקר בירושלים.

נדרשת החלפה של גריל, ונטה, רדיאטור, שני פנסים ומכסה מנוע.

כדאי לעשות את זה? רחוק מהבית? המלצות?

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרירה מירושלים לנתיבות חייב להיות דוסמוביל :)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרירה מירושלים לנתיבות חייב להיות דוסמוביל :)

כנראה אתה לא מכיר את המערכת, ואיך זה עובד...

הוא יכול לצאת מירושלים עם כל כותרת שיבחר, כשיגיע לנתיבות נדביק לו את הכינוי החדש...

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...